ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در زنجان به تحقیق نیاز دارید که بتوانید به راحتی پرونده خود را به او بسپارید.  در پرونده های ملکی به موضوعات متفاوتی مانند خلع ید تنظیم سند، فروش مال غیر، فک رهن و دیگر موارد رسیدگی می شود که قوانین مربوط به این موارد بسیار پیچیده است و برای گرفتن نتیجه بهتر در این پرونده ها باید قوانین را به خوبی بشناسید و به خوبی با آنها آشنا باشید تا این اطلاعات بتواند در روند پرونده به ما کمک کند چرا که آشنا نبودن با مقررات ممکن است خسارات جبران ناپذیری در مورد پرونده به وجود آورد، در اینجاست که نیاز به داشتن یک وکیل ملکی ضرورت پیدا می کند که با اطلاعات خود و قابل اعتماد بودن برای موفقیت در پرنده تلاش کند. در این مقاله شما با بهترین وکیل ملکی در زنجان آشنا می شوید و می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید پس تا آخر مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی دز زنجان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در زنجان کدام است؟

وکیلی که در زمینه های مربوط به ملک و املاک و تمامی انواع غیر منقول عمل می کند یک وکیل ملکی است که باید به همه قوانین حقوقی ملکی مسلط باشد. همچنین باید از پیچیدگی و مشکلاتی که ممکن است در روند پرونده به وجود بیاید آگاهی کافی داشته باشد و با استفاده از تجربه و دانش خود بتواند تمامی پرونده ها را با موفقیت پیش ببرد. بهترین وکیل ملکی در زنجان می تواند از خسارت های مالی بسیاری جلوگیری کند و روی موفقیت پرنده تأثیر زیادی می گذارد.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشیم:

  • توجه داشته باشید بهترین وکیل ملکی در زنجان باید از دانش و مهارت کافی در زمینه حل دعاوی ملک و املاک را دارا باشد. تجربه و تخصص وکیل یکی از معیار های اصلی انتخاب وکیل می باشد.
  • یکی دیگر از نکاتی که در انتخایب وکیل باید به آن توجه داشت رفتار حرفه ای وکیل با موکلانش می باشد که نشان دهنده صبر و مهارت او را در پیگیری پرونده ها نشان می دهد.
  • وکیل انتخابی شما می بایست از فن بیان، گویش کلام و دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد، فن بیان وکیل این امکان را می دهد تا به درستی در مقابل قاضی از موکلش دفاع کرده و باعث موفقیت و به سرانجام رسیدن پرونده شود.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان را بشناسید!

 محمود برجی

بهترین وکیل ملکی در زنجان

از وکلای پایه یک دادگستری است و عضو کانون وکلا زنجان هم می باشد. در انواع حوزه های حقوقی و کیفری سابقه کار دارند و در مورد پرونده های ملکی نیز به صورت تخصصی عمل می کنند. این وکیل خوب نایب رئیس هیئت مدیره کانون وکلا هم می باشد که از تخصص و مهارت آقای برجی می توان به ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان اشاره کرد.

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4

تلفن تماس: 09122418420

عطاالله پورحسین

بهترین وکیل ملکی در زنجان

از وکلای پایه یک دادگستری است و به انواع دعاوی ملکی و حقوقی تسلط دارد. از وکلای با تجربه و سابقه بالای زنجان هستند که در زمینه های دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و ثبتی و غیره به صورت تخصصی عمل می کنند. ایشان از بهترین وکیل ملکی در زنجان نیز محسوب می شود. مواردی که ایشان در آن تخصص دارند و مهارت هایی که کسب کرده اند موارد زیر می باشد.

– مشاور حقوقی هستند.

– مدرس حقوق دانشگاه زنجان می باشند.

– مدرس حقوق در دادسرای نظامی هستند.

– مهارت ایشان در گرفتن دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تبریز است.

ادرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

شماره تماس: 091224263339

محمدرضا دقیقی

بهترین وکیل ملکی زنجان

از وکلای پایه یک استان زنجان هستند و بسیار قابل اعتماد در زمینه های دعاوی ملکی کیفری، مالی، ثبتی، تجاری و خانواده عمل می کنند. با موکلان خود در امور وکالت و حین پرونده بسیار صادق بوده و مشاوره های حضوری و غیرحضوری برگزار می کنند تا بتوانند در زمان کوتاهی مشکلاتشان را حل کنند. ایشان مشاوره های حضوری و غیرحضوری برای موکلین و افراد دارند و مردم به او اعتماد دارند. تخصص این وکیل در زمینه مشاور حقوقی و ملکی است و 5 سال سابقه کاری و تخصصی دارد.

آدرس: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه 3، واحد 306

تلفن تماس: 09127431729

محمدباقر مهدیون

بهترین وکیل ملکی زنجان

وکیل پایه یک دادگستری سالهای متوالی و زیادی را در زنجان مشغول به فعالیت است و برای انجام وظایف خود به بهترین نحو بیشترین تلاش را دارد. بسیار حرفه ای هستند و اطلاعات به روز و خوبی دارند و مشاوره های کاربردی، اصولی و بسیار خوبی را به مخاطبین خود ارائه می دهند. عضو کانون وکلای دادگستری استان زنجان و همچنین بازرس اصلی هیئت مدیره کانون وکلا در زنجان بودن از مهارت و تخصص این وکیل است.

آدرس: زنجان، سعدی شمالیف ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

شماره تماس: 09122418488

جواد شعوری

بهترین وکیل ملکی زنجان

از بهترین وکیل ملکی در زنجان محسوب می شود و پرونده های بسیاری در این حوزه خلع ید، فروش مال غیر، تنظیم اسناد ملکی، ثبت اسناد و املاک و غیره را به سرانجام رسانده است. ایشان پروانه وکلای خود را از مرکز وکلای قوه قضایی گرفته اند و مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی نیز دارند و با تجربه و تسلط خود بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی حقوقی توانسته اند بسیاری از پرونده ها را با نتیجه مثبت ثبت کنند.

از تخصص این وکیل موارد زیر است:

– عضو مرکز وکلای قوه قضایی می باشد.

– کارشناس ارشد حقوق عمومی است.

– مشاوره حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد.

آدرس: سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

شماره تماس: 09123424937

مزیت داشتن بهترین وکیل ملکی در زنجان

برخی افراد فکر می کنند که فقط پرونده های حقوقی پیچیده و سخت هستند و نیاز به گرفتن وکیل دارند اما در اکثر پرونده های حقوقی مخصوصاً ملکی نیز به گرفتن یک وکیل خبره نیاز است چرا که این پرونده ها نیز پیچیده و بسیار حساس هستند. در واقع ملک ارزش بسیار زیادی برای افراد دارد و مشکلات مربوط به آن را باید با گرفتن بهترین وکیل ملکی در زنجان را به راحتی حل کرد. به مزایای داشتن وکیل ملکی در زیر اشاره می کنیم:

  •  استفاده از وکیل ملکی باعث می شود که روند پرونده کوتاه شود و سریع تر به نتیجه برسد و احتمال بالای موفقیت در پرونده های ملکی توسط وکیل وجود دارد در واقع یک وکیل خوب با ارائه راه حل مناسب و استفاده از تبصره های قانونی مشکلات را حل می نماید.
  • یک موکل می تواند از وکیل ملکی به عنوان نماینده خود به دادگاه معرفی کند و صفر تا صد مسائل حقوقی اش را به او بسپارد و حتی نیازی به حضور در دادگاه ها و دادسراها ندارد در واقع تمام اختیارات مربوط به این امور را وکیل می تواند در دادگاه داشته باشد. این مورد برای افرادی که درگیر کار هستند و نمی توانند در جلسات دادگاه حضور داشته باشند بسیار مناسب است.
  • وکیل متخصص ملکی با ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری می تواند موکلانش را راهنمایی و به آنها کمک کند. هرچند به طور کلی گرفتن وکیل کاملاً اختیاری است.

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

در تعیین حق الوکاله برای بهترین وکیل ملکی در زنجان عوامل بسیاری تأثیرگدار است در مرحله اول این میزان به توافق میان وکیل و موکل مربوط است و موارد دیگری که در این هزینه تأثیر می گذارد موارد زیر است.

میزان حساس بودن پرونده ارزش ملک مورد نظرتجربه و مهارت وکیل مدت زمانی که برای رونده پرونده طی می کند، در واقع دعواهای ملکی با هزینه های مالی سر و کار دارند و اگر هر گونه مشکلی در این زمینه پیش بیاید افراد با خسارت مالی جبران ناپذیری مواجه می شوند پس بهتر است در مورد انتخاب وکیل ملکی دچار شک نباشید و با پرداخت حق الوکاله از محفوظ بودن اموال و رسیدن به نتیجه دلخواه مطمعن شوید چرا که پرداخت حق الوکاله یک وکیل ملکی در برابر خسارت مالی ای که ممکن است از سر ناآگاهی برای افراد پیش بیاید خیلی کمتر خواهد بود پس با بهترین وکیل ملکی در زنجان با آرامش بیشتر به روند مثبت پرونده های خود امیدوار باشید.

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

کلام آخر

ملک از سرمایه های با ارزش افراد است و وکیل ملکی کسی است که به تمامی دعواهای ملک و املاک اشراف دارد و همه جوانب را از جمله قوانین و اساسنامه ها را ارزیابی کرده و از موکل خود در دادگاه دفاع می کند. بهترین وکیل ملکی در زنجان را ما در مقاله ای که خواندید به شما معرفی کرده ایم. هرچند باید گفت این وکلا بیشتر برای معرفی هستند و بهتر است قبل از انتخاب همیشه تحقیق و پرس و جو کنید. اینکه همه پرونده ها صد درصد موفق شوند قابل تضمین نیست ولی با تحقیق و بررسی می توان مطمعن شد که وکیل انتخاب شده توسط ما تمام تلاش خود را خواهد کرد و به قانون و مقررات به خوبی واقف است و دلسوزانه روند پرونده های ملکی و حقوقی را بررسی و طی می کند. در واقع اگر در مراحل اولیه کار که انتخاب وکیل درست است دقت و حساسیت داشته باشیم می توانیم به ادامه روند پرونده امیدوارتر باشیم و به او اعتماد کنیم و با خیال راحت پرونده را به وکیل بسپاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا