حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در زنجان 🥇【آپدیت جدید】⚖️

وکیل حقوقی بخشی از حرفه وکالت می باشد که این وکلا نماینده حقوقی افراد و شرکت ها می شوند و به عنوان مشاور و نماینده آنها فعالیت می کنند. که هدف آنها دفاع از حقوق مشتریان و موکلان خود است، نگهداری از حقوق قانونی افراد و دفاع از آن در انواع دادگاه های حقوقی و مسائل مرتبط با مالی و سرمایه گذاری می باشد. بهترین وکیل حقوقی در زنجان باید مدرک حقوقی رسمی داشته باشد و آزمون وکالت را با گرفتن مجوز رسمی گذرانده باشد. از جمله مواردی که این وکلای حقوقی می توانند در آن دخالت داشته باشند تجارت، تنظیم قرارداد، مسائل خانوادگی و جنایی می باشد. شما با خواندن این مقاله می توانید در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در زنجان اطلاعات بیشتری کسب کنید و انتخاب بهتری داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در زنجان کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در زنجان کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در زنجان کسی است که از طرف موکلش، اختیار دارد که در تمامی مسائل حقوقی در مراجع قضایی و غیره دخالت کند. تعیین این اختیارات برای وکیل حقوقی به عهده موکل است. اگر با یکی از نزدیکان خود به مشکل حقوقی برخورده اید باید در اولین فرصت برای حل آن به یک وکیل خوب مراجعه کنید.

یک وکیل خوب باید تمام قوانین و مقررات را در مورد مسائل مختلف بداند و از خلاقیت خود و قوانین استفاده کند تا شانس موفقیت در پرونده را افزایش دهد. اغلب وکلا توانایی بالایی در نوشتن دارند که این مورد در تنظیم دادخواست و شکایت ها به آنها کمک می کند. همچنین یک وکیل خوب باید توانایی بالایی در صحبت کردن و بیان خوب و روابط داشته باشد تا بتواند روند دادگاه را در دست گرفته و زمان بیشتری را برای خود بگیرد.

بهترین وکیل حقوقی در زنجان در امور مربوط به سندهای تجاری مانند چک و سفته و امور مربوط به کارفرما و کارگران و مسائل مربوط به ازدواج و شکایت و طلاق و حضانت از فرزندان می تواند به اشخاص کمک کند.

برای تشخیص موارد مربوط به وکیل کیفری نسبت به وکیل حقوقی می توان به این مورد اشاره کرد که وکیل کیفری در مورد ارتکاب جرم و مجازات مجرم می باشد  ولی وکیل حقوقی معمولا به امور تجاری شخصی و خانوادگی و گاهی زندان و مجازات مربوط می شود.

از وظایف اصلی وکیل حقوقی این است که نباید از حدود اختیارات خود خارج شود و باید اولویت اولش مصلحت موکل خود باشد. اگر به دلیل روش های وکیل به موکلش خسارت وارد شود طبق قانون وظیفه وکیل است که آن را جبران کند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در زنجان سال 1403!

حمید جعفری

حمید جعفری بهترین وکیل حقوقی زنجان

آقای مهندس حمید جعفری وکیل متخصص و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری متخصص در حوزه دعاوی اراضی و املاک می باشند. ایشان دارای دو مدرک دانشگاهی معتبر در حوزه مهندسی عمران و حقوق قضایی هستند و همچنین می توان از ویژگی های ایشان به کارشناس پایه یک نظام مهندسی ساختمان، عضو نظام مهندسی معدن، کارشناس سازمان ثبت اسناد و املاک و مشاور استاندار سابق زنجان اشاره کرد. مهندس جعفری به سبب تسلط، تجربه و ارتباط کامل و مستمر با بدنه کارشناسی کشور در امور ملکی و اراضی کشاورزی در وقت و هزینه موکل خود صرفه جویی می کند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در امور اراضی و املاک
 • دارای تخصص درتعیین حدود مرزی و اختلافات مرزی روستا ها
 • متخصص در تفسیر عکس هوایی متخصص در تشخیص نوعیت زمین از حیث ملی و غیر ملی
 • متخصص در تهیه لوایح اراضی دارای مهارت در امور تدوین قراداد ها ی مالی و تجاری
 • وکیل دعاوی اختلافات اراضی در بالغ بر 5000 هکتار از اراضی مرغوب زنجان
 • متخصص در امور مربوط به تفکیک آپارتمان و اخذ سند رسمی تک برگی به گواهی اداره ثبت
 • آشنایی به فرایند های ساخت و تولید مسکن و دعاوی مرتبط

زمینه فعالیت:

 • امور مربوط به اراضی: شامل اختلافات حدود و ابطال سند منابع طبیعی
 • امور قراداد ها: شامل تدوین و تهیه قرارداد های مشارکت و عقود اسلامی
 • امور مربوط به املاک: شامل اختلافات ناشی از پیش فروش و درخواست سند تگ برگی تفکیکی و خسارت های ناشی از عدم ایفای تعهد طرفین

شماره تماس: 09126419500
آدرس: زنجان، خیابان شهدا، بیست متر بالاتر از تقاطع مهدیه به سمت دروازه ارک، ساختمان البرز، واحد 6

قهرمان محمدی

قهرمان محمدی بهترین وکیل حقوقی در زنجان

آقای قهرمان محمدی یک وکیل خوب علاقه مند به شغل خود و با پشتکار بالا می باشد که بسیاری از پرونده های طلاق درخواست طلاق مهریه و غیره را بر عهده گرفته است و به سرانجام مثبت رسانده است. شما به راحتی می توانید با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری یا تماس تلفنی از این وکیل وقت گرفته و مسائل خود را با ایشان در میان بگذارید.

آدرس: زنجان، میدان انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه 5، واحد 506

تلفن تماس: 09123416497

 عطالله پورحسین

عطاالله پور حسین بهترین وکیل حقوقی در زنجان

این وکیل استاد دانشگاه و از مشاورین حقوقی زنجان است که با رفتار مناسب خود و نفوذ کلام خود از بهترین وکلای زنجان می باشد و بسیار شناخته شده است. 16 سال سابقه تدریس هم در دانشگاه های زنجان دارد و همچنین داشتن مدیریت دادسرای نظامی از سوابق کاری این وکیل خوب در زنجان می باشد. که نحوه آشنایی با ایشان به صورت حضوری و غیرحضوری و تعیین وقت قبلی می باشد.

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

تلفن تماس: 09122426339

سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل حقوقی در زنجان

این وکیل از استادان و مدرسان دانشگاه است با مدرک کارشناسی ارشد، این فرد مدرک حقوق خصوصی نیز دارد و مسئول حقوقی بیمه آسیا نیز می باشد. یکی از ویژگی های ایشان به روز بودن و آگاهی کامل داشتن نسبت به قوانین و مقررات است. همچنین امانت داری و اخلاق پسندیده نیز از دیگر ویژگی های این وکیل خوب است که موفقیت این وکیل نیز در پرونده هایش با درصد بالایی بوده است.

آدرس: زنجان، چهار راه امیرکبیر، ساختمان امیر کبیر، طبقه 3، واحد 304

تلفن تماس:09124421658

 سعید دربانی

سعید دربانی بهترین وکیل حقوقی در زنجان

اخلاق خوب امانت داری و پایبندی به زمان از خصوصیات خوب این وکیل است که به قوانین هم بسیار مسلط است این وکیل جایگاه ویژه ای بین وکلا دارد و بسیاری از پرونده های جهیزیه حضانت فرزند و مهریه و غیره را با تلاش خود به نتیجه خوب رسانده است.

آدرس: زنجان، سبزه میدان، اول خیابان طالقانی، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد 18

تلفن تماس: 09122413769

 سمیه رضایی

سمیه رضایی بهترین وکیل حقوقی در زنجان

این فرد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری زنجان است با ویژگی ها و اخلاق مناسب یک وکیل که امانت دار و پایبند به زمان و قوانین است که موفقیت در بسیاری از پرونده های خود در زمینه ملک و خانواده را در رزومه کاری خود دارد.

آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه 2

تلفن تماس: 09127409553

تعهدات یک وکیل حقوقی نسبت به موکل خود

وقتی فرد به بهترین وکیل حقوقی در زنجان مراجعه می کند و طرح مسئله می کند یک قرارداد بین وکیل و موکل امضا می شود. وکیل باید از طرف موکل خود اعمالی را انجام دهد که در انجام همه کارها باید شرایط و قوانین مشخص شده در قرارداد، رعایت شود.

در اولین قدم بهترین وکیل حقوقی در زنجان باید به همه اختیاراتی که به او داده شده پایبند باشد و او حق ندارد در امور دیگر موکل خود به غیر از مواردی که در وکالت نامه تعیین شده، دخالت کند. یک وکیل حقوقی حتی می تواند از طرف موکل خود معامله های مالی را هم انجام دهد.

البته اگر انجام معامله ای توسط وکیل به زیان موکل انجام شده باشد معامله صحیح نیست و باید موکل اجازه دخالت به وکیل را داده باشد. وکیل باید حین وکالت به موکل خود گزارش کار ارائه کند و به او در مورد روند پرونده توضیح دهد.

تعهداتی هم که موکل نسبت به وکیل خود دارد در پرداخت به موقع دستمزد او است البته وکالت طبق قانون امری مجانی است و وکیل وکالت خود را بدون دستمزد انجام می دهد.

اما معمولاً موکل و وکیل مبلغی را به عنوان دستمزد بین خود توافق می کنند و اگر در حین وکالت، وکیل متحمل مخارج دیگری شده باشد وظیفه موکل است که آن را پرداخت کند. خوب است بدانیم وکیل حقوقی در مسائل حقوقی، مالی تجارت و مسائل خانواده دخالت دارد که در مورد بهترین وکیل حقوقی در زنجان هم این موارد صدق می کند.

تعهدات یک وکیل حقوقی نسبت به موکل خود

وکلای حقوقی به چند دسته تقسیم می شوند؟

بهترین وکیل حقوقی زنجان کسی است که با ترفندهای حقوقی بهترین راهکار را برای موفقیت پرونده ارائه دهد، باید به این موضوع واقف بود که مسائل حقوقی نسبت به مسائل دیگر دارای حساسیت های بیشتری می باشد و بی ملاحظگی باعث عواقب جبران ناپذیری می شود، به همین دلیل است که همراه داشتن وکیل می تواند کمک شایانی به شما عزیزان کند.

 • وکیل معاضدتی: در پرونده های حقوقی اگر خواهان پرونده توانایی گرفتن وکیل و پرداخت هزینه آن را نداشته باشد، از طرف دادگاه به کانون وکلای ناحیه مربوط به پرونده معرفی می شود و طبق قانون وکالت در کانون وکلا، یکی از وکلای خود را برای به عهده گرفتن وکالت این شخص معرفی می کند. این وکیل که طبق معرفی کانون وکلا وکالت را به عهده گرفته، وکیل معاضدتی است و گرفتن این وکیل برای خوانده دعوای حقوقی هم امکان پذیر است. در کل این وکیل طبق سلیقه فرد نیست و هرکسی را که کانون وکلا انتخاب کند باید بپذیرد و به نحوه عملکرد او احترام بگذارد که در میان بهترین وکیل حقوقی در زنجان هم چنین وکلایی حضور دارند.
 • وکیل انتخابی: افراد می توانند با میل و سلیقه خود وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند و وکالت نامه ای به او می دهند که حدود اختیارات وکیل و دیگر مسائل مربوط به قرارداد وکالت را در آن تعیین کرده اند. در این نوع وکالت بعد از اینکه وکالت نامه تنظیم شد وکیل نماینده ی موکل می شود و می تواند از طرف موکل خود در کلیه امور قانونی ای که در حدود اختیارات وکالت نامه است دخالت کند. که اعتماد بین وکیل و موکل باید وجود داشته باشد که در روند موفقیت پرونده موثر است. افراد می توانند با انتخاب بهترین وکیل حقوقی در زنجان با اعتماد بیشتری به پرونده خود رسیدگی کنند.

تعهدات یک وکیل حقوقی نسبت به موکل خود

کلام آخر

بهترین وکیل حقوقی در زنجان باید با مقررات مربوط به حوزه کاری خود آگاهی کافی داشته باشد و بتواند همه موارد را تفسیر و تحلیل کند و در حوزه های حقوقی مالیاتی و بین المللی نیز تخصص داشته باشند و به مشتریان خود در پیشرفت در این زمینه ها کمک کند. گاهی لازم است وکلای حقوقی به مشتریان خود اندکی در مورد مسائل حقوقی صحبت کنند و برای آنها توضیح دهند همچنین در مورد مسائل مالی و تجارت نیز به آنها مشورت دهند. در هنگام بروز مشکلات حقوقی داشتن یک وکیل معتمد باعث آرامش روانی افراد می شود و با خیال آسوده تری می توانند روند پرونده در دادگاه و غیره را طی کنند. داشتن وکیل حقوقی در همه موارد مربوطه بسیار ضروری است. در صورت نیاز به داشتن یک وکیل حتماً از بهترین وکیل حقوقی در زنجان انتخاب کنید که در این مقاله شما را با انواع وکیل و نحوه دسترسی به آنها آشنا کردیم. کافی است که با شماره آنها تماس گرفته و به یکی از آنها مراجعه کنید و یا به صورت حضوری به دفتر یکی از آنها بروید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

دکمه بازگشت به بالا