ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان⭐️【آپدیت جدید】⚖️

در این مقاله ما قصد داریم درباره بهترین وکیل ملکی در اصفهان سخن بگوییم. ابتدا به سراغ این موضوع برویم که وکیل ملکی به چه کسی گفته می شود؟ پاسخ این است که به وکیلی گفته می شود که در اختلافات و دعاوی مربوط به املاک غیر منقول اقدام به دریافت وکالت می نماید.از مهم ترین وظایف او می توان به دفاع از موکل خود در دعاوی مانند الزام به تنظیم سند رسمی ، ممانعت از حق، فروش مال غیر، ابطال یا فسخ قرارداد خلع ید و غیره اشاره نمود. با ما همراه باشید تا در این مقاله چند تن از بهترین وکلای ملکی در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا به سهولت بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان را بشناسید!

بهترین وکیل ملکی در اصفهان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چگونه تفاوت وکیل مبتدی و یا کارآزموده را تشخیص بدهیم؟ پاسخ این است که در خصوص پرونده های مربوط به املاک که بسیار متنوع و گستره بوده و اختلافات و دعاوی زیادی در آن رخ می دهد همچنین موضوعات حساسی هستند که گاها مبالغ هنگفتی وابسته و درگیر به نتیجه رای دادگاه می باشد، بهترین وکیل کسی است که آگاهی و علم حقوقی بالایی داشته باشد تا بتواند با پی گیری های مستمر و حضور در تمامی جلسات دادگاه بعنوان نماینده موکل خود، پرونده ملکی را به نتیجه مطلوب و ایده آل برساند در ادامه بیشتر به توضیح وظایف وکیل ملکی می پردازیم.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان را بشناسید!

وظایف اصلی وکیل ملکی اصفهان چیست؟

شما می دانید که طبق قانون، زمانی که شخصی یک شخص دیگر را نماینده خود قرار می دهد تا امور حقوقی او را به انجام برساند، عقد وکالت صورت گرفته است که در موارد مختلفی استفاده می شود از جمله وکالت کاری برای پی گیری امورد در نهاد های مختلف، وکالت برای جاری کردن عقد نکاح و یا وکالت به یک وکیل دادگستری جهت پی گیری امور قضایی از این موارد به شمار می رود. اما وظایف اصلی بهترین وکیل ملکی در اصفهان چیست؟ او چه کاری انجام می دهد؟ در زیر چند مورد از مهم ترین وظایف وکیل ملکی را بیان کردیم:

 • وظایف این وکیل نیز مانند سایر وکلا می باشد به این شرح که او باید طبق بند و تبصره های موجود در کتاب قانون جمهوری اسلامی در حدود اختیارات خود، در دعاوی ملکی اقدام به دفاع از حقوق موکل خود نماید و برای رسیدن موکل خود به حقوق قانونی اش از هیچ تلاشی دریغ نکند.
 • تنظیم لوایح مختلف، حضور در جلسات دادرسی، پی گیری های مداوم و مستمر پرونده، ارائه اسناد و مدارک و شواهد به قاضی، ارائه گزارش مستمر روند پرونده در دادگاه به موکل خود، از وظایف وکیل ملکی به شمار می رود.

اگر بخواهیم مثالی مطرح کنیم تا بهتر متوجه وظایف وکیل ملکی شوید می توان گفت در صورتی که یک مستاجر، ملک را تخلیه نکند و اقدام به ممانعت و مخالفت با حق را کرده باشد و یا اینکه یک مستاجر خانه را به کسی فروخته باشد و اقدام به فروش مال غیر کرده باشد بهترین وکیل ملکی در اصفهان می تواند با ارائه مستندات پرونده به دادگاه، امورات را پی گیری و حل و فصل نمایید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان سال 1403!

حمید بابایی

حمید بابایی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. ایشان یکی از بهترین وکیل های ملکی در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت ها ‌
 • دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت قراردادها، DBA،‌
 • کارشناس ارشد MBA
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • عضو کمسیون داخلی کانون وکلا
 • دارای گواهی نامه تافت آلمان در مسایل حقوقی بازرگانی،صادرات واردات کالا
 • مشاوره حقوقی فرماندهی ناجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی املاک ومعاملات جهت فسخ، انفساخ، ابطال، اقاله و تحویل و الزام به انتقال
 • هم فکری و تبادل نظر با تیم حقوقی از وکلا و نظریات قضات بازنشسته و دکترین در دفتر ‌موسسه جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی.

اطلاعات تماس با وکیل حمید بابایی:

شماره تماس: 0913117047009129172760
آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی


میترا بی ریائی

میترا بی ریائی بهترین وکیل ملکی اصفهان

ایشان به عنوان وکیل دادگستری استان اصفهان، توانسته است در حل پرونده‌های حقوقی و ملکی مختلف به نتایج قابل قبول و مطلوبی دست یابد. تجربیات متنوع و موفقیت‌های حاصل از احقاق حقوق موکلین او، نشانگر توانایی او در بررسی دقیق مسائل حقوقی، ارائه استدلال قوی، و حفاظت از حقوق موکلین در دیوانها و دیگر مراجع قضایی است.

از جمله دستاوردهای وی می‌توان به بطلان معاملات و ابطال اسناد رسمی اشاره کرد که نشان از توانایی او در مواجهه با چالش‌های حقوقی پیچیده و رفع نقائص قانونی دارد. ایشان به عنوان یک دانشجوی دکترای حقوق خصوصی، در زمینه‌های مختلف حقوقی تحقیقات عمیقی انجام داده و توانسته است با ارتقاء دانش خود به ارائه راهکارهای نوین و موثر در حل مسائل حقوقی بپردازد.

اطلاعات تماس با وکیل میترا بی ریائی:

شماره تماس: 09139081597
آدرس دفتر وکالت: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم واحد ۹


میثم ولی زاده

میثم ولی زاده بهترین وکیل ملکی در اصفهان

جناب آقای میثم ولی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشد. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس جزا و جرم شناسی بوده و با توجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه وکالت دارند و پرونده های بیشماری که در طول این مدت حل کرده اند  یکی از زبده و کاربلد ترین وکلای ملکی در اصفهان بشمار می آیند جناب آقای وکیل میثم ولی زاده نه تنها یک وکیل ماهر در اصفهان می باشد بلکه یک نویسنده ممتاز کتب حقوقی، مالیات و شهرداری نیز می باشد.

تخصص های ایشان:

 • تخصص در امور ملکی: خلع ید، تصرف عدوانی حقوقی و کیفری، الزام تنظیم سند رسمی ‌ املاک، لزام به فک رهن و سندهای ضمانت و وثیقه، الزام به تحویل و تسلیم ملک،‌الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و اخذ پایانکار،  الزام به تنظیم سند رسمی اجاره، خلع ید مشاعی و مفروز،
 • تخصص در امور کیفری: جنایت ، اسلحه ، مواد مخدر ، قاچاق ، جرایم سایبری ، مشروبات الکلی ، ضرب و جرح
 • تخصص در امور حقوقی: تنظیم قرارداد ( ملکی و … ) ، ابطال سند ، فسخ قرارداد ، چک ، سفته ، ارث ، مهریه ، طلاق ، تصادف
 • تبدیل حبس به جزای نقدی ،عف،آزادی مشروط،پابند الکترونیکی حرفه ای

از ویژگی های ایشان می توان به امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله اشاره کنیم که این مورد یک مزیت برای اشخاصی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند محسوب می شود.

اطلاعات تماس با وکیل میثم ولی زاده: 

شماره تماس: 09931010822
آدرس دفتر : خیابان هشت بهشت


دکتر محمود باقری

محمود باقری بهترین وکیل ملکی اصفهان

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، عضو اسکودا (کانون وکلای دادگستری)، دانش آموخته تماما دانشگاههای دولتی (دانشگاه شهید بهشتی ،دانشگاه ملی سابق و غیره) و دارای 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس می باشند. قبول پرونده های ملکی در شهرهای اصفهان، تهران و … انجام می شود.

ایشان به طور تخصصی به وکالت در انواع دعاوی ملکی، جعل سند، تنظیم سند، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، املاک مشاع و … و سایر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواه و ثبتی می پردازند.

برخی از سوابق و رزومه آقای دکتر محمود باقری:

 • رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری (پیش از اخذ پروانه وکالت)
 • کارشناس دفتر هماهنگی هیات‌های تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی در تهران
 • مجموعا دارای 35 سال سوابق اداری و وکالت و تدریس که هم اکنون نیز ادامه دارد.

لطفا جهت اخذ نوبت ملاقات، یا مشاوره حضوری و تلفنی و یا وکیل با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس جهت نوبت ملاقات: 09134111770
شماره تماس: 0913113897709120363644
آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35 (مسجد الرضا) طبقه 3، واحد 5

مهنوش ذبیحی

Mahnoosh Habibi

سرکار خانم مهنوش ذبیحی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجرات بین الملل و کارشناسی حقوق قضایی می باشند این حقوقدان با دریافت مدرک آیلتس آکادمیک، بصورت تخصصی در موضوعاتی مانند تنظیم سند، ثبت شرکت و برند سازی، صادرات و واردات محصولات مختلف، تنظیم قرارداد %8

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا