حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد 🥇【آپدیت جدید】⚖️

وکیل حقوقی یک حقوق‌دان متخصص است که در زمینه حقوق عمومی یا حقوق خصوصی و مسائل قضایی به مشاوره حقوقی می‌پردازد. وکلای شهر مشهد ممکن است در زمینه‌های متنوعی مانند حقوق مدنی، جزایی، خانواده، کیفری و سایر زمینه‌های حقوقی فعالیت داشته باشند. وظیفه بهترین وکیل حقوقی در مشهد علاوه بر ارائه مشاوره به موکلان، حضور در دادگاه‌ها، تدوین سند‌ها، نقد و تحلیل قوانین، و ارائه نظر حقوقی در موارد گوناگون می‌باشد. انتخاب یک وکیل حقوقی با تجربه و تخصص در زمینه مورد نیاز، امری حیاتی برای حفظ و حقیقت حقوق شخصی و حقوق ملت است. در ادامه مقاله همراه ما باشید می خواهیم به تجربیات تعدادی از وکلای حقوقی در مشهد بپردازیم.

معرفی وکیل حقوقی در مشهد

معرفی وکیل حقوقی در مشهد

وکیل حقوقی، یک متخصص در زمینه حقوق مدنی است که مسئولیت ارائه مشاوره حقوقی و نمایندگی در دعاوی حقوقی مختلف را بر عهده دارد. این وکلا عمدتاً در دادگاه‌های حقوقی، دادگاه‌های خانواده، و شورای حل اختلاف حضور دارند، به منظور حل و فصل اختلافات و مشکلات حقوقی.

وظایف بهترین وکیل حقوقی در مشهد در زمینه حقوق مدنی شامل فعالیت در قوانین مختلفی همچون قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، حمایت خانواده، امور حسبی و دیگر حوزه‌های حقوقی است. این وکلا با داشتن تخصص در زمینه‌های مختلف حقوق، به مشاوره، نگارش سند‌های حقوقی، و نمایندگی در دعاوی مربوطه می‌پردازند.

از جمله دعاوی حقوقی مورد توجه وکیل حقوقی می‌توان به مطالبه اجرت المثل، دعاوی نفقه، مطالبه وجه و سایر دعاوی مرتبط با حقوق مدنی اشاره کرد. تخصص این وکلا در این حوزه‌ها به موکلان کمک می‌کند تا در مسائل حقوقی خود به بهترین نحو ممکن پیش بروند و حقوق خود را حفظ کنند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در مشهد سال 1403!

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل حقوقی در مشهد

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلای “حقوقی” با ۱۵سال سابقه کار وکالت هستند. که به صورت حرفه ای در امور حقوقی و ثبت شرکت بیش از ۷۰۰۰ پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

پرونده های تخصصی ایشان عبارتند:

 • خانواده: طلاق توافقی ۳روز
 • طلاق ایرانیان خارج کشور ۳روز
 • ثبت طلاق -ثبت ازدواج ۳روز‌
 • ملاقات فرزند ۳روز
 • جهیزیه ۳روز
 • نفقه ۲۰روز
 • تمکین ۲۰روز
 • طلاق یکطرفه زوج-زوجه ۴۵روز(حداقل)

تنظیم دادخواست در ۱روز

 • تخصصی حقوقی: [ الزام به تنظیم سند، اثبات مالکیت، شهرداری و کمیسیون ماده ۱۰۰ ،الزام به تحویل ملک، خلع ید، ابطال سند، تصرف عدوانی، قرارداد مشارکت، لیزینگ خودرو، سند خودرو، اراضی ملی، ستاد اجرایی فرمان امام ]

تخصصی:

 • دیه [ تصادفات، فوت، خسارات]
 • چک،‌سفته ۳روز
 • تخلیه ۳روز
 • انحصار وراثت، ارث، وصیت ۳روز
 • ثبت شرکت، ثبت برند ۳روز

تنظیم شکوائیه در ۱روز

 • تخصصی کیفری: [ سرقت، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، توهین و تهدید، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قمار، جرایم رایانه ی، رمز ارز، قتل ، پولشویی ، قاچاق کالا، شرب خمر، اختلاس، ضرب و جرح ]

وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

اطلاعات تماس وکیل رضا حسینی برج:

تلفن همراه: 09156024004
تلفن دفتر: 05137600011
آدرس دفتر: بلوار سجاد، سجاد۶، جنب پیتزا نوشین، پلاک۲۲۰
سایت: lawyermashhad.com


دکتر علی حاجی زاده نداف

دکتر حاجی زاده نداف وکیل حقوقی در مشهد

آقای علی حاجی زاده نداف وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد و وکیل متخصص در حوزه دعاوی ملکی در مشهد هستند. بیش از 16 سال سابقه وکالت در پرونده های گوناگون را دارند. ایشان جزو وکلای اطمینان ریاست محترم قوه قضاییه و دارای مجوز وکالت در پرونده های امنیتی هستند. از سوابق آقای دکتر تدریس حقوق مالکیت فکری در دانشگاه است. دارای مدارک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق خصوصی می باشند. رسیدگی به پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی از تخصص های شان است.

اطلاعات تماس با وکیل علی حاجی زاده نداف:

تلفن دفتر: 05132281494
تلفن همراه: 09155131865
آدرس دفتر: مشهد، چهار طبقه، مدرس ۸، ساختمان 121، طبقه دوم، واحد سوم


مصطفی زمان زاده

لینک وکیل مصطفی زمان زاده بهترین وکیل حقوقی مشهد

گروه حقوقی زمان زاده با مدیریت آقای مصطفی زمان زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد. این گروه حقوقی با استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص اعم از اساتید دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته، پیگیر امورات موکلین بوده و در مشاوره های تخصصی حقوقی مناسب ترین روش و راهکارها توسط بهترین وکیل مشهد و سایر شهرهای استان خراسان رضوی به مراجعین پیشنهاد می گردد.

حل و فصل مشکلات پرونده های حقوقی و کیفری در سریع ترین زمان ممکن و دقت نظر گروهی بر امورات حقوقی از شاخصه های وکیل زمان زاده و گروه ایشان است.

آقای زمان زاده کارشناس ارشد حقوق و دانش آموخته دانشگاه فردوسی بوده و متخصص در امور ملکی و کیفری است؛ اما کلیه دعاوی مراجعین و هموطنان از اقصی نقاط ایران و ایرانیان خارج از کشور، توسط تیمی متخصص در هر حوزه ارزیابی و پیگیری می گردد.

شماره تماس جهت وقت مراجعه و مشاوره حقوقی:

تلفن ثابت دفتر: ۰۵۱۳۷۶۰۹۱۴۶ 
تلفن همراه: ۰۹۱۵۵۹۷۶۳۶۷
وب سایت گروه وکیل زمان زاده: Vakilzamanzade.com


بهجت کبیری بهترین وکیل حقوقی در مشهد

سرکار خانم بهجت کبیری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در مشهد یکی از وکلا نام دار می باشد.ایشان با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و در محضر دادگاه در راستای قوانین وکالت و ارائه ادله محکمه پسند از موکلش در برابر ظلم دفاع می کند. از دیگر ویژگی های ایشان می توان به 5 سال سابقه کار در شورای حل اختلاف و اخلاق نیکو فن بیان شیوا اشاره کرد.

شماره تماس: 09155240465
آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲، مجتمع پویا، طبقه ۳، واحد ۱۰

مریم ذره پرور مقدم

مریم ذره پرور مقدم بهترین وکیل حقوقی مشهد

خانم مریم ذره پرور مقدم وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای خراسان رضوی، مدرس دانشگاه، دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از دانش آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد می باشند. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و بانکی و انقلاب و … هستند و از تمام تلاش خود جهت احقاق حقوق موکلین استفاده می کنند.

شماره تماس: 0915581504509153825067
آدرس دفتر: قوچان، خیابان طالقانی(بازار سبزوار)، بعد از خیابان مصلی، حاشیه بازار، طبقه فوقانی رستوران فود لند


ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم وکیل مشهد

علی رضا مقدم وکیل حقوقی شهر مشهد در طول مسیر حرفه‌ای خود با بیش از 8000 پرونده موفق، توانسته است بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه دهد. حضور قاطع و تخصص در حوزه‌های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده، نشان از تنوع و کارآمدی در زمینه وکالت این حقوقدان معتبر دارد. با ارائه خدمات حرفه‌ای در این حوزه‌ها، وکیل علیزاده مقدم به عنوان یک حقوقدان متعهد و ماهر شناخته می‌شود که توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و در جامعه حقوقی محلی به عنوان یکی از پیشوایان برجسته تلقی شود. همچنین علیزاده مقدم با تلاش و تفکر استراتژیک خود، موفق به شناخته شدن به عنوان یک وکیل برتر و مسئولیت‌پذیر در مشهد شده است.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی3، پلاک27، طبقه2، واحد5

تماس: 09120783511

دکتر عباس شفیعی

دکتر عباس شفیعی وکیل مشهد

این وکیل مجرب با توانایی در مدیریت پرونده‌های پیچیده و ارائه مشاوره‌های حقوقی موثر، در حوزه‌های گوناگون حقوقی به مراجعه کنندگان خود خدمات ارزشمندی در مشهد ارائه کرده و جایزه‌ها و اعتبارات متعددی در دنیای حقوق به دست آورده است. دکتر شفیعی دارای مدرک دکترای تخصصی حقوق است و این تحصیلات عالی نشان از تعهد و تخصص او در زمینه تحقیقات و علم حقوق دارد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳، (بهارستان ۴)، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

تماس: 09152032002

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل مشهد

با بیش از صد پرونده به نتیجه رسیده در زمینه دعاوی خانواده، خانم جلالی به عنوان یکی از محبوبترین وکلای مشهد به شمار می‌آید. در پرونده‌های کیفری نیز، ایشان با ارائه مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدامات قضایی، مسیر رسیدن به رای قطعی را همراه موکلان خود طی می‌کند. خدمات حرفه‌ای و موثر این وکیل در حوزه خانواده و کیفری، باعث ایجاد اعتماد و رضایت موکلین شده و ایشان را به یکی از وکلای برجسته و معتبر در زمینه حقوق خانواده در مشهد تبدیل کرده است.

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی

تماس: 09151176941

وظایف اصلی وکیل حقوقی چیست؟

وکیل حقوقی به عنوان یک حقوقدان متخصص در حوزه حقوق مدنی و کیفری دارای وظایف متعددی است. یکی از وظایف اصلی وی، ارائه مشاوره ها در زمینه حقوقی به موکلان است. بهترین وکیل حقوقی در مشهد با تجزیه و تحلیل قوانین و مقررات مختلف، موکلان خود را در مسائل حقوقی مختلف راهنمایی کرده و به آن‌ها نکات و جزئیات حقوقی را توضیح می‌دهد.

وکیل حقوقی علاوه بر مشاوره، وظیفه نمایندگی در دعاوی حقوقی را نیز بر عهده دارد. این شامل نمایندگی در دادگاه‌ها و سایر مراحل قضایی می‌شود. وی برای موکلان خود در دعاوی مختلف مانند دعاوی مطالبه اجرت المثل، دعاوی نفقه، دعاوی تجاری و دعاوی کیفری حضور دارد و سعی می‌کند حقوق آن‌ها را به دفاع کامل برساند.

وظیفه دیگر وکیل حقوقی، ارائه نقدها و تحلیل‌های حقوقی در مورد پرونده‌ها و مسائل حقوقی مختلف است. وی با مطالعه دقیق موارد، تحقیق و تحلیل قوانین و مقررات مرتبط، به موکلان خود توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانند در بهترین شکل ممکن از حقوق خود استفاده کنند.

وظایف اصلی وکیل حقوقی چیست؟

مواردی که می توان از وکیل حقوقی استفاده کرد؟

وکیل حقوقی در موارد متعددی می‌تواند به افراد کمک کند. یکی از موارد اصلی استفاده از وکیل حقوقی، مشاوره حقوقی است. افراد می‌توانند در موارد مختلفی از جمله تهیه و امضاء قراردادها، مسائل خانوادگی، مسائل ملکی و غیره به وکیل حقوقی مراجعه کنند تا راهنمایی و مشاوره لازم در زمینه حقوق دریافت کنند.

در صورت بروز دعاوی حقوقی، افراد می‌توانند به بهترین وکیل حقوقی در مشهد مراجعه کنند تا نمایندگی قانونی در دادگاه داشته باشند. این شامل دعاوی مطالبه اجرت المثل، دعاوی نفقه، دعاوی کیفری و دعاوی تجاری می‌شود. وکیل حقوقی با دانش و تجربه خود به موکلان کمک می‌کند تا در دادگاه به بهترین شکل ممکن دفاع کنند یا حقوق خود را به دست آورند.

وکیل حقوقی می‌تواند در مواردی همچون ترتیب و تدوین اسناد حقوقی، حل و فصل اختلافات خانوادگی، تحقیق در اسناد ملکی و امور مالی، همکاری نمایاند. به طور کلی، وکیل حقوقی در تمام مواردی که نیاز به مشاوره حقوقی یا نمایندگی در دادگاه دارید، به شما کمک می‌کند.

مواردی که می توان از وکیل حقوقی استفاده کرد؟

کلام آخر

با تشکر از اعتماد شما به خدمات بهترین وکیل حقوقی در مشهد، همواره حقوق شما در اولویت قرار دارد. وکلای حقوقی در مشهد با تعهد به حفظ حقوق و مصلحت شما، به عنوان همراه قانونی در مسائل حقوقی شما حضور دارند. امیدواریم با همکاری با وکیل حقوقی، مشکلات حقوقی شما به بهترین شکل حل گردد و حقوق شما حفظ شود. به عنوان دفاع‌کننده و نماینده حقوقی، وکلای حقوقی در مشهد به مأموریت دارند تا شما را در پیگیری و دفاع از حقوقتان یاری کنند. با سپاس از همراهی شما تا پایان این مقاله می توانید نظرات خود را با ما در قسمت کامنت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ کارشناس مترجمی زبان ۷ سال سابقه تولید محتوا تحت وب دارم سعی میکنم مطالب مفیدی برای شما جمع آوری کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا