ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل ملکی در قزوین کسی است که در همه دعاوی مربوط به ملک و املاک و اموال غیرمنقول مسلط است و تخصصی کافی در این زمینه دارد. این وکیل با تسلط بر کلیه قوانین ملکی مربوط به انواع پرونده های ملکی پیچیده، با توجه به تجربه و دانش خود باعث می شود مشکلات و پرونده ها بهترین روند را سپری کنند و اغلب با موفقیت پیش بروند. دقت داشته باشید که در صورت انتخاب نادرست وکیل، ممکن است خسارات بسیار جبران ناپذیری برای شما به وجود بیاید. در این مقاله سعی کرده ایم که اطلاعات کافی را در زمینه بهترین وکیل ملکی در قزوین به شما بدهیم تا شما با انتخاب درست خود بتوانید در دادگاه یا مشکلات ملکی خود موفق شوید. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در قزوین کدام است؟

بهترین وکیل ملکی در قزوین کدام است؟

ملک و پرونده های ملکی از شاخه های تخصصی وکالت است و از سخت ترین پرونده ها در رشته حقوق است که وکلای پایه یک دادگستری می توانند در این پرونده ها دخالت کنند. باید توجه داشت که هر وکیلی نمی تواند از عهده آن بربیاید و بگوید در رشته ملک و اراضی مهارت دارد. وکیل ملکی در قزوین در هنگام فروش یا خرید خانه و ملک و سایر موارد حقوقی در زمینه املاک می تواند به ما کمک کند.

اگر که قصد خرید یا فروش ملک یا منطقه بندی و تعیین کاربری زمین را دارید یا هر مشکل دیگری در این زمینه ها دارید بهتر است به بهترین وکیل ملکی در قزوین مراجعه کنید. وکلای ملکی خبره با آشنایی کامل از تمامی قوانین ملکی به شما کمک می کنند در حین روند پرونده آرامش بیشتری داشته باشید. ارزیابی توانمندی وکلا با بررسی پرونده های گذشته او و میزان محبوبیتش در بین مردم امکان پذیر است، چرا که یک وکیل زمانی که در پرونده های خود اغلب موفق است و بیشتر آنها را به نتیجه مثبت رسانده است در پرونده کاری او ثبت می شود و این باعث محبوبیت و تبحر این وکیل خواهد شد.

انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین را شما حتی با مراجعه به سایت های مربوط به وکلا می توانید آنها را انتخاب کنید. این سایت ها با رعایت کردن همه ضوابط و شئونات وکالت، ارتباط خوبی بین متقاضیان خدمات ملکی و وکلای متخصص در آن زمینه به وجود می آورند که افراد هم با مقایسه و دیدن رزومه کاری آنها بهترین انتخاب را خواهند داشت. هرچند خود دعاوی ملکی نیز به دو دسته تقسیم می شوند که یکی دعاوی ملکی حقوقی می باشد که بیشترین پرونده ها را در مراجع قضایی به خود اختصاص داده و در زمینه املاک مانند فسخ قرار داد ملکی و خلع ید و … می باشد. دومی دعاوی ملکی کیفری هستند که با خبران خسارت مالی با زندان می باشند که مربوط به جعل سند و  کلاهبرداری های ملکی می شود، مانند فروش ملک به چندین نفر و تجاوز به حریم ملکی دیگران که حتما باید برای حل این مشکلات به یک وکیل خبره مراجعه شود.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین سال 1403!

زهرا سبزی

زهرا سبزی وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم سبزی در کارنامه شغلی خود پرونده های حقوقی بالای 80 درصد موفق داشته است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد که با بررسی رزومه کاری و پرس و جو در مورد این وکیل ملکی می توانید برای انتخاب ایشان در پرونده های خود تصمیم بگیرید. تخصص این خانم وکیل در موارد ملکی حقوقی و کیفری است. در رزومه کاری این خانم وکیل 15 سال سابقه کاری، ارائه مقالات حقوقی مختلف، نماینده حقوقی بانک، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، ارائه مقالات حقوقی مختلف، دارای گواهی نامه بین المللی حقوق و غیره می باشد.

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

تلفن تماس: 02812233681

محمدرضا شهیدی

محمد رضا شهیدی وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشند با سابقه بالا، جناب آقای شهیدی وکیل قزوین به شماره پروانه 0228 عضو کانون وکلای شهر قزوین است و مدرک کارشناسی ارشد حقوق دارند. ارائه تعداد بالایی پرونده حقوقی موفق در پرونده ها باعث محبوبیت ایشان در میان وکلا شده است و به صورت حضوری و غیرحضوری می توانید از جناب وکیل محمدرضا شهیدی وقت و مشاوره بگیرید.

آدرس: سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه 4، واحد 5

تلفن تماس: 02833230539

پریسا تقیا

پریسا تقیا وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم پریسا تقیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، ایشان فارق التحصیل رشته حقوق می باشد. تخصص ایشان رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی و ملکی کیفری می باشد، ایشان همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار ماهر عمل کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

آدرس: قزوین، ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک ۳، واحد اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۰۱۳۰۵

ولی جلالی

ولی جلالی وکیل ملکی در قزوین

از وکلای پایه یک دادگستری هستند و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. از دانشگاه زنجان در رشته کارشناسی حقوق قضایی فارغ التحصیل شده اند. همچنین 16 سال سابقه در همه مراجعه قضایی دارند و در همه دعاوی کیفری ثبتی و خانواده مانند مهریه، نفقه، طلاق، مواد مخدر و غیره تجربه کاری داشته و وکالت قبول کرده اند. ایشان با توجه به تجربه خود و ایجاد کردن اعتماد برای موکل خود توانسته پرونده های بسیاری را با موفقیت سپری کند.

آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، روبه روی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد ۱۵

شماره تماس: 09123817916

 سها برهانی

سها برهانی وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم سها برهانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زمینه حل دعاوی ملکی کیفری و ملکی حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد، از دیگر تخصص های این وکیل می توان به حل دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی نیز اشاره کرد، این وکیل همچنین به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحر در حل پرونده ها توانسته موکلان زیادی را جذب خود کند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید بابایی، روبروی دانشکده فنی شهید بابایی، پلاک ۲۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۶۴۵۸۳


وظایف بهترین وکیل ملکی در قزوین

– مسائل حقوقی را به زبان ساده توضیح می دهد: از مهمترین وظایف بهترین وکیل ملکی در قزوین این است که بتواند مسائل حقوقی و ملکی سخت را در پرونده ها به راحتی برای موکل خود توضیح دهد و او را با انواع حقوق قانونی اش و مشکلات پیش رویش در زمینه پرونده آشنا کند. در واقع باید به روشی تخصصی به موکل خود بفهماند که اگر به وکیل مراجعه نکند دچار چه مشکلاتی خواهد شد.

– ارائه دادن مشاوره های حقوقی: همه افراد درگیر در پرونده های ملکی با سوالات حقوقی بسیاری مواجه اند که پاسخ دادن به این سوالات فقط از یک وکیل خوب بر می آید. افراد در جلسات خود سوالات را مطرح می کنند و مشاوران حقوقی و ملکی با زبانی ساده پاسخ پانها را می دهند و آنها را در مورد مشکلاتشان آگاه می کنند. وکیل حقوقی یا ملکی باید برای دادن پاسخ به افراد تمامی مدارک و مستندات لازم را مطالعه کرده باشد.

– تنظیم کردن لایحه قضایی و متون حقوقی: برای ارائه دفاع به روشی مطلوب باید بهترین وکیل ملکی در قزوین یک لایحه قضایی تنظیم کند. و نباید فراموش شود که لایحه نقش مهمی در متقاعد کردن قاضی پرونده ملکی دارد. پس بهتر است که برای انجام این کار از وکلای خبره استفاده کنید. در تنظیم این لایحه وکیل باید با اصول حقوقی و اصول نگارشی آشنایی کافی داشته باشد.

– پرونده های ملکی را پیگیری کند: در محاکمه های قضایی برای رسیدن به اهداف تعیین شده در کمترین زمان باید پرونده های ملکی پیگیری شوند. وکلا با روند قانونی سیر پرونده و پیگیری آنها آشنا هستند و در صورت نیاز باید مسیر پرونده را کلا تغییر دهد تا بتواند روند پرونده را با سهولت بیشتری طی کند. استفاده نادرست از یک وکیل می تواند مدت زمان رسیدگی به پرونده را افزایش دهد و باعث خسارات جبران ناپذیری می شود.

هزینه بهترین وکیل ملکی در قزوین

هزینه بهترین وکیل ملکی در قزوین

گاهی افراد به دلیل زیاد بودن حق الوکاله از گرفتن وکیل پرهیز می کنند اما در واقع باید بدانند که گاهی خسارات ناشی از نداشتن وکیل در پرونده بسیار بیشتر خواهد شد. هرچند موارد زیادی وجود دارد که در حق الوکاله یک وکیل تاثیرگذار است مانند نوع پرونده، درجه سختی کار، زمانبر بودن آن و موارد دیگر، که در بیشتر مواقع خود وکیل و موکل در این زمینه به توافق می رسند.

برای بررسی هزینه بهترین وکیل ملکی در قزوین می توانید به نوع پرونده ای که قرار است در اختیار او بگذارید توجه کنید که در چه زمینه ای می باشد و معمولاً هزینه این نوع پرونده ها در چه حدی است. در واقع بهتر است موکل در این مورد که چه مقدار هزینه بابت پرونده اش باید به وکیل خود بپردازد، با خود ایشان به توافق برسید.

بهترین وکیل ملکی قزوین

کلام آخر

بهترین وکیل ملکی در قزوین به راحتی در دسترس است و انتخاب و پیدا کردن آنها حتما باید با بررسی تجربیات و پرونده های گذشته آنها باشد تا بتوانید پرونده خود را بدون نگرانی و دغدغه به او بسپارید و به پیروزی در پرونده ملکی خود امیدوار باشید. در همه پرونده ها اعتماد به وکیل خیلی مهم است در واقع باید بدانید رسیدگی به امور ملکی از توانایی افراد عادی یا وکلای تازه کار خارج است و انتخاب وکیل از سمت شما باید به گونه ای باشد که اعتماد کافی به او داشته باشید و بتوانید تمامی مدارک و اسنادتان را بدون نگرانی در اختیار او بگذارید و با آرامش خیال منتظر نتیجه مثبت پرونده ملکی خود باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

دکمه بازگشت به بالا