حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در قزوین 🥇【آپدیت جدید】⚖️

برای مراجعه به بهترین وکیل حقوقی در قزوین باید به خوبی تحقیق کرده و بهترین را انتخاب کنید. وکیل حقوقی کسی است که برای شرکت ها و افراد کار می کند و از حقوق و منافع افراد و مشتری های خود دفاع می کند. امروزه انتخاب بهترین وکیل حقوقی یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که افراد هنگام مواجه با مسائل جزایی و حقوقی با آن روبه رو می‌شوند. چرا که در هنگام مراجعه به دادگاهها و تسلط نداشتن این افراد بر ماهیت و مفاهیم حقوقی پرونده می تواند شانس موفقیت فرد ناآگاه را در دادگاه به حد پایینی برساند. از آنجا که علم داشتن نسبت به هر موضوع و هر مسئله همواره مورد تایید همگان بوده و خواهد بود. پیشنهاد می کنیم که اگر در پرونده قضایی خود گیر کرده اید و نمی دانید برای دفاع از خود باید چه اقدام قانونی ای انجام دهید، انتخاب وکیل خوب اقدامی مثبت و درست برای شما باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین وکیل حقوقی در قزوین را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین وکل حقوقی در قزوین کدانم است

بهترین وکیل حقوقی در قزوین کدام است؟

برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در قزوین باید توجه داشته باشید که وکیل پایه یک دادگستری اگر چه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد اما یک وکیل خوب معمولا در زمینه تخصصی کار میکند و شناخته می‌شود. امروزه موسسه های حقوقی از وکلای زیادی بهره می‌برند که معمولا هر وکیل در موضوع تخصصی خود یکی از بهترین وکلا می‌باشد. به همین خاطر برای انتخاب بهترین وکیل بهتر است به موسسات حقوقی مراجعه نمایید. به این نکته توجه داشته باشید، هر وکیل با میزان تجربه کاری خود در بعضی از حوزه های حقوقی مسلط تر است بنابراین باید بر اساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل در آن موضوع بود. برای معرفی بهترین وکیل باید تحقیق و جست و جو کنید که از بین وکلای موجود، وکیلی انتخاب شود که به حسن اخلاق مشهور و محبوب باشد و این محبوبیت در بین بقیه وکلا نیز زبان زد شده باشد.

  • اعتماد نکردن به تبلیغات: گاها تبلیغات خلاف واقعیت می باشند برای همین پیشنهاد می کنیم برای معرفی بهترین وکیل حقوقی در قزوین به دیگران فقط به تبلیغات اکتفا نکنید چرا که شما به دنبال وکیلی هستید که پرونده قضایی مهم خود را به دست او بسپارید.
  • سن و جنسیت وکیل: برای معرفی بهترین وکیل فرد معارف نباید سن و یا جنس وکیل را مدنظر داشته باشد چرا که گاها پیش می‌آید که وکلای که از نظر سن و تجربه نسبت به سایر وکلا جوانتر هستند دقیق تر و موفق تر از وکلای پیر و سالخورده عمل می‌کنند. به همین خاطر معرفی بهترین وکیل، به سن یا زن و یا مرد بودن او زیاد اهمیت ندارد چیزی که مهم و پر اهمیت است علم خوب و دانش او می باشد.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در قزوین سال 1403!

 ولی جلالی

ولی جلالی بهترین وکیل حقوقی در قزوین

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

  • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
  • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
  • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
  • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
  • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
  • تنظیم لایحه و دادخواست

اطلاعات تماس با وکیل ولی جلالی:

تلفن تماس:09123817916
آدرس دفتر وکالت:
قزوین، خیابان شهید سردار سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، پلاک ۱۸، طبقه اول، دفتر وکالت جلالی


 یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی بهترین وکیل حقوقی در قزوین

یوکابد مشفقی وکیل پایه یک دادگستری قزوین و همچمنین قاضی سابق دادگستری است که با 20 سال سابقه درخشان در این حوزه فعالیت دارد، میزان تحصیلات وی کارشناسی ارشد است و از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شده اند. ایشان در سال 1380 با کسب رتبه 131 کنکور در رشته علوم انسانی وارد دانشکده علوم قضایی تهران شد و در ادامه بورسیه دستگاه قضایی شد. همچنین به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل کار کردند و با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه شروع به تحصیل در رشته حقوق و همزمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضات عمل کرد ه است.

آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه‌ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد

تلفن همراه: 09124865726

داوود بخشی

بهترین وکیل حقوقی در قزوین

داوود بخشی، وکیل پایه یک دادگستری شهر قزوین است و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای قزوین به شماره 24717 می‌باشد که به عقیده خود، یک وکیل خوب و با تجربه دادگستری باید قبل از هر اقدامی اول موکل خود را دادرسی کند و بعد از کشف واقع و بررسی و پی بردن به ذی حق بودن موکل برای دفاع از او برخیزد. از خدمات وکالتی آقای بخشی می‌توانیم به مشاوره حضوری و غیر حضوری ایشان اشاره کرد که با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.

آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، روبروی خیام شمالی(تقاطع فلسطین)، ساختمان زرین، طبقه دوم، واحد 4

شماره وکیل: 09127844961

محمد محمدی

محمد محمدی بهترین وکیل حقوقی در قزوین

محمد محمدی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد و مدرک دکترا حقوق از دانشگاه شریف را دارد. از خصوصیات بارز این وکیل خوب سرعت عمل و پیگیر بودن است که این خصوصیت مهم را آقای وکیل محمدی دارد. مشاوره حقوقی، نگارش سندهای قانونی، تحلیل و بررسی پرونده موکل از وظایفی می‌باشند که وکیل کار بلد در دفتر خویش به مراجعینش ارائه می‌دهد.

آدرس: قزوین، مجتمع تجاری نیایش، واحد 84

شماره همراه وکیل: 09125821634

مهناز ادیبان

مهناز ادیبیان بهترین وکیل حقوقی در قزوین

مهناز ادیبان، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری است که آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد و همینطور دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 1254 نیز می‌باشد. امانت داری و صداقت از مهم‌ترین خصوصیات یک وکیل خبره می‌باشد که وکیل ادیبان نیز این خصوصیات اخلاقی را تمام و کمال دارا می‌باشد و با دادن مشاوره به مراجعین در تصمیم به طرح دعوا یا عدم طرح دعوا کمک شایانی می‌نماید.

آدرس: قزوین، چهارراه بلوار شمالی، ساختمان چاپ المهدی، پلاک 297 طبقه سوم

شماره وکیل: 09122816587


وکالت تسخیری چیست؟

بهترین وکیل حقوقی در قزوین می تواند تسخیری هم باشد. وکالت تسخیری و یا وکالت انتخابی نوعی از وکالت است که از طرف دادگاه در امور کیفری به ‌منظور برابری موقعیت متهم و دادستان ارائه می شود و برای نتیجه‌ ی عادلانه‌ ی آن و دفاع از حقوق متهم به وکلای دادگستری ارجاع داده می شود. دامنه‌ی اختیارات وکیل تسخیری با وکیل تعیینی تفاوتی ندارد و تنها در مرجع تعیین‌کننده متفاوت است. در برخی از امور کیفری که مجازات آنها اعدام، قصاص نفس، سنگسار یا حبس ابد است، به دلیل پایین بودن معلومات حقوقیِ متهمین برای دفاع از خود در این جرایم سنگین، داشتن وکیل در دادگاه اجباری است. حال اگر شخص متهم، نخواهد یا نتواند وکیلی به دادگاه معرفی کند یا حتی خودش نیز چنین درخواستی نکند، دادگاه اجبارا برای وی وکیل تسخیری تعیین میکند. البته در جرایم منافی عفت عمومی (مانند زنا و لواط و …) متهم اختیار دارد که از حضور یا معرفی وکیل برای خود امتناع کند.

در برخی دعاوی کیفری هرچند داشتن وکیل اجباری نیست اما متهم و شاکی حق دارند و می‌توانند که از بهترین وکیل حقوقی در قزوین استفاده کنند. در اقشار ضعیف جامعه که فرد توانایی مالی برای انتخاب وکیل نداشته باشد و احتمالا اطلاعات کافی نیز برای دفاع از خود ندارد، می تواند از دادگاه تقاضای تعیین وکیل کند. حال اگر دادگاه تشخیص دهد که متهم قادر به انتخاب وکیل نیست، می تواند با استفاده از بودجه‌ی دادگستری برای متهم، وکیلی تسخیر کند.

نکاتی در مورد وکالت تسخیری

نکته‌ی قابل ذکر این است که در صورت تعیین وکیل از طرف دادگاه، قابل تغییر از سوی متهم نیست مگر در مواردی که ترس آن باشد تا بی‌طرفی و امین بودن وکیل دچار اخلال شود. همچنین با معرفی شخص به‌عنوان وکیل تسخیری، وی نمیتواند مسئولیت محول شده را نپذیرد، به این دلیل که هر وکیل دادگستری در سال باید سه دفعه، مجانا و تسخیرا  برای متهمین وکالت کند. البته اگر وکیل تسخیری تمایل نداشته باشد که به‌ صورت رایگان وکالت کند، می تواند از دادگاه تقاضا نماید و همان‌ طور که گفته شد، حق‌ الوکاله‌ ی آن از ردیف‌ های مربوط به بودجه‌ ی دادگستری پرداخت خواهد شد. در واقع حق الوکاله بر اساس مقدار کاری است که انجام شده و از تعرفه‌ ی قانونی تجاوز نمی‌ کند. اما وکلای دادگستری باید تمامی سعی و تلاش خود را برای دفاع از متهم به‌ کار گیرند تا تفکر غالب بر اذهان عمومی، مبنی بر اینکه وکلای تسخیری به این علت که رایگان عمل می کنند انگیزه‌ ای برای حاکم شدن یا نشدن متهم ندارند یا به‌ عبارتی وجدان کاری ندارند، کمرنگ شود و از بین برود. که بهترین وکیل حقوقی در قزوین نیز می تواند وکالت تسخیری را هم به عهده بگیرد.

نکاتی در مورد وکالت تسخیری

کلام آخر

در جوامع امروزی و افزایش جمعیت و ایجاد مشکلات فراوان در میان مردم، اغلب افراد نیاز به داشتن یک وکیل خوب در خانواده دارند، هرچند اکثر افرادی که دارای املاک بسیار یا تنش های خانوادگی زیادی هستند به استخدام یک وکیل خوب و امانت دار روی آورده اند. در کل نیاز جامعه به وجود وکیل بیشتر از گذشته شده است و هنگام بروز اختلافات شخصی یا هر اختلاف دیگری برای اینکه دچار مشکل نشویم بهترین راه انتخاب یک وکیل خوب است که با اعتماد به توانایی و دانش او می توانیم به پیروزی در پرونده های حقوقی خود امیدوار باشیم ما در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل حقوقی در قزوین آشنا کنیم. البته ناگفته نماند که مطمئنا وکلای خوب بسیاری در قزوین وجود دارد که ما در این مقاله فقط تعداد کمی را به شما معرفی کرده ایم در واقع شریفترین و بهترین وکیل را می توانید با تحقیق و پرس و جو برای مشکلات حقوقی خود انتخاب کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا