ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل ملکی در بجنورد را می توانید با خواندن مقاله ما پیدا کنید. از بیشترین مسائلی که در مراجع قضایی بررسی می شود مربوط به دعاوی ملکی و مستغلات می باشد. قانونگذار نیز در مورد ملک و املاک و مشکلات مربوط به آن قوانینی گذاشته است تا افراد بتوانند در برابر اشخاصی که از راه های مختلف کلاهبرداری می کنند و در معامله املاک سر دیگران کلاه می گذارند، از حقوق خود دفاع کنند. جهت حل هر یک از پرونده های ملکی راه حل قانونی وجود دارد که فقط وکلایی که در این حوزه فعالیت و در این زمینه تحصیل کرده اند می توانند به افراد کمک کنند، در واقع وکلا باید بر این قوانین و مقررات تسلط یابند. بنابراین اگر با دعاوی ملکی و عدم آگاهی با قوانین مربوط به آن مواجه شدید هرگز به تنهایی پرونده خود را حل نکنید چرا که ممکن است دچار خسارات و مشکلات جدی تری شوید پس بهتر است حتماً از بهترین وکیل خوب کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در بجنورد کیست؟

بهترین وکیل ملکی در بجنورد کیست؟

وکیل ملکی کسی است که در مورد مشکلات مرتبط با اموال غیر منقول در مراجع قضایی مطرح می شود، اطلاعات و آگاهی دارد. همچنین با شناخت قوانین و مقررات بر روی این دعاوی اشراف کافی دارد. بهترین وکیل ملکی در بجنورد برای رسیدگی به پرونده های ملکی با استناد به قوانین، آیین نامه های ثبتی و تبصره های آن  و در نظر گرفتن تمامی جوانب پرونده راهکار مناسبی را به موکلش ارائه می دهد و در دادگاه با سند و مدرک و ادله لایحه های دفاعیه را بیان کرده و از حقوق موکل خود دفاع می کند.

از آن جهت که وکالت از مشاغلی است که از قدیم وجود داشته پس همه افراد در هنگام مشکلات ملکی و حقوقی می توانند، بهترین وکیل ملکی در بجنورد  را که قابل اعتماد باشد را پیدا کرده و تمامی مدارک و اسناد لازم را در اختیارش بگذارند تا در دادگاه ها به جای او به کلیه امور مربوط به پرونده پرداخته و به خوبی از او دفاع کند. این وکیل باید تحصیلات و دوره های حقوقی را با موفقیت گذرانده باشد تا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شود و بتواند به فعالیت در سایر زمینه های ملکی بپردازد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بجنورد را بشناسید!

 جواد جعفرزاده

جواد جعفر زاده وکیل ملکی در بجنورد

جناب اقای جواد جعفر زاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی ملکی کیفری و ملکی حقوقی را دارا می باشد ایشان همچنین یکی از بهترین وکلای بجنورد نیز بشمار می اید کعه پرودنه های بیشماری را به سرانجام رسانده توانسته در راه حل دعاوی ملکی بسیار موفق عمل کند.

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: 09153087277

 مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی وکیل ملکی در بجنورد

مرتضی قاسمی وکیل پایه یک است که 6 سال سابقه وکالت در بجنورد دارد. ایشان در زمینه دعاوی ملکی آگاهی کافی دارند و با تکیه بر تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند، پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده اند. از مهارت ایشان به فعالیت در پرونده های کیفری و پرونده های ملکی (الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر و غیره) می توان اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول

شماره تماس: 05832721467

آزاده صابری

آزاده صابرب وکیل ملکی در بجنورد

سرکار خانم آزاده صابری بهترین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بجورد می باشد، ایشان با سال ها تجربه وکالت ملکی حقوقی و ملکی کیفری اعم از خلع ید، دعاوی موجر و مستاجر، فروش مال غیر … می باشد، ایشان دارای هوش حقوقی بالا در زمینه حقوق ملکی بوده همچنین با توجه به دفاعیه های موفقی که ادامه می دهد پرونده های بیشماری را به نفع موکلش به اتمام می رساند.

شماره تماس: 09155850865

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات و میدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

 علی افشار

علی افشار وکیل ملکی در بجنورد

جناب آقای علی افشار وکیل پایه یک دادگستری بجنورد دارارای بیش از 8 سال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی کیفری و ملکی حقوقی می باش، ایشان دارای روحیه حقوقی بالا و تبحر خاص در حل پرونده ها می باشند و به دلیل دفاعیه ها و پایبندی به زمان یکی از محبوب ترین وکلای بجنورد می باشند.

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۲۰۰۶

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی

 محمد باقر محمدی روئین

محمد باقر محمدی وکیل ملکی در بجنورد

آقای محمدباقر محمدی روئین از وکلای پایه یک دادگستری هستند که سالهاست که در شهر بجنورد فعالیت دارند و مهارت در امور وکالت را دارا می باشند. ایشان در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت دارد. آقای محمد باقر محمدی روئین عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بجنورد هستند همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه و مشاور حقوقی نیز می باشد.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۹۵۴۰۱

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شریعتی جنوبی، شریعتی 4 پلاک 24

چرا در دعاوی ملکی به بهترین وکیل ملکی در بجنورد نیاز داریم؟

گسترده بودن موضوعات در زمینه ملک و مستغلات ملکی و همچنین گسترده بودن قوانین مربوط به آن مشکلات فراوانی را به وجود آورده است که در همان مرحله اول در دعاوی ملکی برای ارائه دادخواست یا شکایت به بهترین وکیل ملکی در بجنورد نیاز خواهیم داشت. چرا که باید توجه داشته باشیم که یک اشتباه جزئی و کوچک به راحتی پرونده را از مسیر اصلی خود خارج می کند و باعث هدر رفتن زمان و خسارت های بسیاری می شود.

در نتیجه با شکست مواجه خواهید شد. پس بهتر است براساس تجربه و تخصصی که وکلا در این حوزه کسب نموده اند و با شناخت و انتخاب مناسب یک وکیل به آنها اجازه بدهیم که در پرونده های ما دخالت کنند و از بروز اشتباهات جبران ناپذیر جلوگیری کنند. در واقع با اعتماد به وکیل خود شانس موفقیت در پرونده افزایش می یابد.

وقتی موکل و وکیل با هم سر موضوعی قرارداد می بندند موارد مهم و مورد نظر خود را در قرارداد قید می کنند که هر دو باید به آنها متعهد باشند. در هر پرونده ای شرایط و مواردی وجود دارد که لازم است وکیل به آنها بپردازد و با بررسی آنها و توجه به میزان حق الوکاله ای که باید به او بپردازند با مراجعه کننده قرارداد می بندد و موکل باید با اعتماد به او اجازه بدهد که در پرونده دخالت کند و جهت موفقیت پرونده تلاش کند. پس نیاز به یک وکیل خوب در همه مشکلات و پرونده های ملکی بسیار لازم و ضروری است.

چرا در دعاوی ملکی به بهترین وکیل ملکی در بجنورد نیاز داریم؟

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بجنورد

بهترین وکیل ملکی در بجنورد را با مطالعه و بررسی گذشته و پرونده های قبلی آنها می توانید بیابید و از او کمک بخواهید. وکلا نباید از اعتماد موکلشان سواستفاده کنند و باید تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکل خود انجام دهند. گرفتن یک وکیل سبب می شود که افراد با شرایط و قوانین حقوقی و ملکی خود آگاه تر شوند و با آرامش بیشتری زمان طی کردن پرونده در دادگاه را سپری کنند. شناخت ویژگی های بهترین وکیل می تواند شما را در این امر کمک بیشتری کند. در نتیجه در زیر تعدادی از مهمترین ویژگی های وکلا را بیان کرده ایم:

  • از ویژگی های مهم وکلای ملکی داشتن تخصص در خصوص پرونده های ملکی می باشد. که بتو
  • وکیل خوب بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی مسلط است و با تکیه بر این قوانین از حقوق موکل خود دفاع می کند.
  • وکیل ملکی با تجربه ای که در این زمینه دارد برای هر کدام از پرونده ها و موضوعات مربوط به املاک که در دادگاه مطرح می شود راهکار مناسبی پیشنهاد می کند.
  • از دیگر ویژگی های وکلای ملکی درستکاری، صداقت، حسن اخلاق نیز می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب فن بیان و قدرت تفکر ایشان است که بتواند به راحتی مسائل را تحلیل کند و از موکل خود در دادگاه جوری دفاع کند که قاضی را متقاعد سازد.
  • جسارت و شجاعت وکیل نیز از دیگر ویژگی های او است که یک وکیل خوب هرچقدر هم توانایی و مهارت و تخصص داشته باشد بدون جسارت و شجاعت نمی تواند به خوبی از موکلش دفاع کند و باعث موفقیت پرونده او شود.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بجنورد

کلام آخر

کسانی که به عنوان بهترین وکیل ملکی در بجنورد انتخاب می شوند باید به تمامی دعاوی های حقوقی و قوانین مربوط به ملک و حقوق افراد مسلط باشند تا بتواند پرونده ها را به راحتی بپذیرند و به نتیجه مثبت برسانند و رضایت موکلین یا موکل خود را جلب نمایند. طبق آمار افرادی که از وکلای خوب و متخصص در زمینه مشکلات و پرونده هایشان استفاده کرده اند، در امور ملکی خود موفق تر از کسانی بوده اند که خودشان کار پرونده ملکی شان را انجام داده اند. کسی که وکیلی را انتخاب می کند به وکیل اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی و اسناد و مدارک خود را به او می سپارد و بابت حق الوکاله ای که به او پرداخت می شود، از او توقع دارد که بهترین نتیجه را برای پرونده اش به وجود بیاورد. وکلا نیز در این زمینه تمام تلاش خود را می کنند و معمولاً دلسوزانه برای رسیدن به موفقیت در پرونده موکل خود تلاش می کنند.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا