حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بجنورد 🥇【آپدیت جدید】⚖️

وکالت از حساس ترین شغل ها در جامعه می باشد که وکلا باید با توجه به مهارت و تخصص خود در حل و فصل پرونده های حقوقی تلاش کنند و با توجه به جزئیات پرونده بهترین تصمیم و راه را جلوی موکل خود بگذارند. در واقع یک وکیل باید به نمایندگی از موکل یا موکلین خود در همه مراجع قضایی حضور داشته باشد و طبق قوانین و مقررات از حقوق موکل خود دفاع کند و دلسوزانه از مواضع موکل خود حمایت کند. افراد باید در پرونده های حقوقی و کیفری که نیاز به رسیدگی و پیگیری های تخصصی دارد حتما به یک وکیل خوب مراجعه کنید و به تنهایی تصمیم نگیرند. در این مقاله ما سعی می کنیم بهترین وکیل حقوقی در بجنورد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در مواقع نیاز به او مراجعه کنید و در پرونده ها و مشکلات حقوقی خود از ایشان کمک بگیرید.

بهترین وکیل حقوقی در بجنورد کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در بجنورد کدام است؟

یک وکیل خوب باید از نظر اخلاقی نیز موجه باشد و در برخورد با مسائل موجود در پرونده صبور و خوش اخلاق باشد. گاهی برای دریافت حق الزحمه بیشتر به پیچیده بودن پرونده اشاره می کنند و باعث ایجاد استرس در موکل خود می شوند که این بسیار ناشایست می باشد.

وکلا می توانند انواع پرونده های حقوقی و کیفری را به عهده بگیرند و در جهت رساندن این پرونده ها به نتیجه مثبت تلاش خود را بکنند. با انتخاب بهترین وکیل حقوقی در بجنورد می توانید به پیشرفت پرونده های حقوقی خود امیدوار باشید و بتوانید به نتیجه مثبت در پرونده های حقوقی خود برسید.

روش های گوناگونی برای شناخت بهترین وکیل حقوقی در بجنورد وجود دارد. از جمله این روش ها مشورت کردن با افرادی است که از قبل به این وکلا مراجعه کرده اند. در واقع این افراد از اخلاق و تخصص حرفه ای وکلا اطلاع دارند و می توانند در انتخاب وکیل مناسب به ما کمک کنند.

از طرف دیگر از روش فضای مجازی و انواع سایت ها نیز می توان در مورد انتخاب بهترین وکیل تحقیق و بررسی کرد و با توجه به تحصیلات و تخصص ایشان با خیال راحت پرونده را به او سپرد.

اعتماد متقابل میان موکل و وکیل خیلی مهم است چرا که بدون اعتماد و بدون اینکه موکل تمام مطالب و اسناد را در اختیار وکیل بگذارد، موفقیت در پرونده عملی نخواهد شد و خیلی سخت خواهد بود پس اول با تحقیق و بررسی بهترین وکیل را انتخاب کنید و بعد به او اعتماد کرده و روند پرونده را به صورت کامل به او بسپارید.

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بجنورد سال1403!

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی بهترین وکیل حقوقی بجنورد

خانم غلامی به عنوان اولین وکیل پایه یک زن شهر بجنورد تا به امروز توانسته است پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برساند و اعتماد موکلین را بدست آورد.

برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

  • دارای 21 سال سابقه وکالت
  • دارای برخورد و رفتار پسندیده
  • پذیرفته شده آزمون کانون وکلا سال ۱۳۸۱
  • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
  • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزند، نفقه، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی ملکی، تملک آپارتمان، موجر و مستاجر، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

اطلاعات تماس با وکیل فاطمه غلامی: 

تلفن همراه: 09153118498
تلفن دفتر: 05832228574
آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه مخابرات، نبش شریعتی جنوبی7 (برنجی)


 مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی بهترین وکیل حقوقی در بجنورد

از وکلای پایه یک دادگستری در بجنورد آقای مرتضی قاسمی است و مشاور حقوقی و جزایی نیز می باشند. ایشان کارنامه خوبی در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری ملکی و غیره دارند. این آقای وکیل عضو رسمی کانون وکلای بجنورد نیز می باشد و سابقه خوبی در پرونده هایی که به عهده داشته اند، دارند.

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد

شماره تماس: 05832721467

 امید سعادتی

امید سعادتی وکیل حقوقی در بجنورد

جناب اقای امید سعادتی وکیل پایه یک داد گستری ویکی از بهترین وکلای حقوقی و همچنین مشاور حقوقی در بجنورد بشمار میرود، ایشان تاکنون توانسته پرونده های بیشماری را حل و فصل کرده و نتیجه خوبی برای موکلانش به ارمغان آورده است.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی، کوچه سمت چپ پلاک540T طبقه 2

شماره تماس: 09151880994

 مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان وکیل حقوقی در بجنورد

مهدی عرفانیان وکیل حقوقی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بجنورد می باشد، ایشان دارای چندین سال وکالت بوده و در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام نیک رسانده است، از ویژگی های بارز این وکیل می توان به حسن خلق؛ پایبندی به زمان و از همه مهم تر دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

شماره تماس: 09151862586

 حسین ایمانی

حسین ایمانی وکیل حقوقی در بجنورد

جناب آقای حسین ایمانی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشد ایشان در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری پرونده قبول می کند. حقوقدان حسین ایمانی تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و یکی از موفق ترین وکلای بجنورد بشمار می آید.

آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

مهدی طلوع جوینده

مهدی طلوعی وکیل حقوقی در بجنورد

جناب آاقی مهدی طلوع جوینده وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل حقوقی در بجنورد بشمار می آید، این وکیل دارای چندین سال سابقه وکالت و مشاوره های حقوقی می باشد، ایشان در طول سابقه وکالتش توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به یکی از موفق ترین وکلای بجنورد تبدیل شده است.

آدرس دفتر: بجنورد، بلوار مسلی، رو به روی دادگستری شهید بهشتی، دفتر وکالت طلوع

شماره تماس: 09378061257

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

وکلا قبل از قبول پرونده اول باید یک جلسه ای را با موکل خود داشته باشند و در این جلسه به صورت مفصل درباره ی پرونده و تمام اسناد موجود در آن صحبت کنند و در مورد نتایج احتمالی که ممکن است در آینده ایجاد شود را با هم گفتگو کنند.

در واقع درباره ی میزان دادرسی دعاوی حق الوکاله و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده صحبت کنند و وکیل به موکل خود اطلاع دهد تا موکل بتواند در مورد طرح دعوا یا عدم طر آن درست تصمیم بگیرید.

تعداد وکلا در بجنورد افزایش یافته است و انتخاب بهترین وکیل حقوقی در بجنورد کار آسانی نیست و به بررسی و تحقیق نیاز دارد. وکلای متبحر و خوب ویژگی های خاصی دارند که می خواهیم به توضیح هر یک از این ویژگی بپردازیم. یکی از مهم ترین ویژگی آن ها به روز بودن اطلاعات آن ها می باشد.

در واقع به دلیل تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد، ضروری و لازم است که یک وکیل خوب اطلاعات خود را نسبت به قوانین و مقررات به روز کند و سر فرصت از آنها استفاده کند.

داشتن یک یا چند تخصص برای وکلا ضروری است. معمولاً وکلایی که به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند تجربه و تخصص بالایی کسب می کنند یعنی نسبت به وکلایی که در همه ی حوزه ها فعالیت دارند با تجربه تر هستند.

میزان هزینه حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در بجنورد

افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود از نگرانی های آنها میزان حق الوکاله وکلا می باشد که ممکن است زیاد باشد و از عهده آن بر نیایند. بنابراین می توان گفت که میزان حق الوکاله ی بهترین وکیل حقوقی در بجنورد برای هر پرونده ی حقوقی، به موضوع و شرایط همان پرونده حقوقی مرتبط است. مواردی و موضوعاتی در هر پرونده حقوقی وجود دارد که لازم است تا وکیل به آنها بپردازد و با بررسی آن، می توان مبلغ حق الوکاله را به موکل خود بگوید.

در این مواقع موکل یا مراجعه کننده قبل از بستن قرارداد می تواند در مورد اینکه آیا از عهده هزینه وکیل انتخابی خود بر می آید یا نه، تصمیم می گیرد که آیا باید به جستجوی وکیل دیگری باشد یا خیر. کیفیت کار و تخصص یک وکیل خیلی مهم تر از حق الوکاله است. وکلایی که دارای رزومه وکالتی قوی هستند، اعتماد به این وکلا کار بسیار آسانی است و پرونده حقوقی با درصد بالایی از موفقیت سپری خواهند کرد.

بعضی از پرونده های حقوقی زمان بیشتری برای آن ها صرف می شود و دارای سختی های کاری بیشتری هستند که این پرونده ها مسلماً حق الوکاله بیشتری می طلبند. در واقع بهترین وکیل حقوقی در بجنورد تمامی این موارد را در نظر گرفته و سپس در نهایت در مورد هزینه حق الوکاله خود با موکلش صحبت می کند و در مورد سختی پرونده و مشکلات آن توضیح می دهد که موکل نیز حق الوکاله را با خیال راحت پرداخت کند. حق الوکاله نرخ ثابتی ندارد و اکثر اوقات بین خود وکیل و موکل به توافق می رسد.

بهترین وکیل حقوقی بجنورد

کلام آخر

وکلا وظیفه دارند که بر اساس قانون برای جلب رضایت موکل خود اقدام کنند و به خوبی از حق و حقوق او دفاع کنند و مانع وارد شدن خسارت به موکل خود شوند. در واقع بهترین وکیل حقوقی در بجنورد باید بتواند در انجام اموراتی که به او محول می شود مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد و اولویت کاری اش مصلحت و موفقیت موکلش باشد. داشتن یک وکیل خوب در همه پرونده های حقوقی امری ضروری است و بدون گرفتن وکیل ممکن است بخاطر گرفتن تصمیمات ناشیانه و ندانستن قوانین و مقررات مربوطه باعث به وجود آمدن خسارت زیادی به خود شویم و تصمیمات اشتباهی که در این مورد ممکن است بگیریم باعث شکست ما در پرونده حقوقی مان می شود. پس با انتخاب یک وکیل خوب با خیال راحت روال رسیدگی به پرونده را سپری کنید. خوب است بدانید وکلا باید طبق قراردادی که با او بسته می شود عمل کنند و خلاف آن نباید صورت بگیرد پس در مطالبی که در قرارداد قید می شود نیز باید دقت کافی به عمل آید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا