ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل ملکی در اراک در مورد دعاوی ملکی انتخاب می شوند و پیچیدگی‌ها و مشکلات بسیاری دارند. برای این که سیر دعاوی در راهی درست و به سود شما پیش برود باید به سراغ یک وکیل ملکی با تجربه رفت و از او برای حل مشکل خود کمک گرفت. در واقع وکیل ملکی در پرونده های مربوط به ملک با دانش و آگاهی خود در زمینه املاک و اراضی و قوانین ثبتی می تواند به راحتی به موکل خود کمک کند و به صورت تخصصی در همه امور ملکی دخالت داشته باشد. افراد با دریافت انواع مشاوره از بهترین وکیل و با آگاهی از تصمیم و انتخاب درست می توانند جلوی ضررهای احتمالی و کلاهبرداری در معاملات ملکی را بگیرند. در ادامه این مقاله به بررسی بهترین وکیل ملکی در اراک می‌پردازیم که بتوانید با خواندن مقاله در انتخاب بهتر وکیل دقت و اطلاعات کافی داشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در اراک کدام است؟

بهترین وکیل ملکی در اراک کدام است؟

در واقع افراد برای اینکه بتوانند در برخی از کارهایشان موفق باشند به وکیل اعتماد می کنند و بسیاری از مشکلات ملکی را به ایشان می سپارند، وکالت عقدی است که در آن یکی از طرفین نائب طرف دیگر است. بهترین وکیل ملکی در اراک موقع حل کردن هر یک از مشکلات ملکی هوای موکل خود را دارد و برای موفقیت او تمام راهنمایی های لازم را به عمل می رساند. هنگامی که یک ملک در دست فرد دیگری باشد به دلیل رهن یا هر معامله دیگری و مالک دیگر به تصرف زمین یا ملک خود راضی نباشد می تواند این مشکل را با مراجعه به مراجع قضایی حل کند و اگر نتواند به راحتی ملک خود را پس بگیرد با گرفتن بهترین وکیل ملکی در اراک مشکل خود را حل کند. برای طرح دعوای خلع ید سه شرط لازم است:

  • اثبات مالک بوده شاکی
  • اثبات تصرف به وسیله خوانده
  • غیرمجاز بودن تصرف صورت گرفته

دعاوی ملکی دو دسته هستند که در ادامه به توضیح در مورد آنها اشاره می کنیم.

  • دعوای ملکی حقوقی: این دعاوی در زمینه املاک می باشند و بخش زیادی از پرونده های مراجع قضایی به این موضوع اختصاص دارد. این دعاوی از جمله الزام به فک رهن، دعوای بین موجر و مستأجر، فسخ قرارداد ملکی، تنظیم اسناد رسمی ملک و … می باشند. این دعاوی ها با خسارت های مالی به همراه است و می توان در این مورد و موارد مشابه به بهترین وکیل ملکی در اراک مراجعه کرد.
  • دعاوی ملکی کیفری: که در این دعاوی به غیر از خسارت مالی زندان نیز با آن همراه است که مربوط به موضوعات جعل سند، کلاهبرداری ملکی، فروش زمین به چند نفر می باشد. در این مورد هم باید با کمک گرفتن از یک وکیل خبره می توان روند پرونده را بهتر سپری کنیم.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک سال 1403!

ابوالفضل میرجوادی

بهترین وکیل ملکی در اراک

از وکلای پایه یک دادگستری است که با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد حقوق و جرم شناسی از بهترین وکلای اراک محسوب می شود. به زبان انگلیسی تسلط دارد و سمت های حقوقی و سابقه بالایی در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور ارشد دارد. این وکیل خوب توانسته است بهترین نتایج را در پرونده کاری خود ثبت کند. از تخصص آقای میرجوادی به صداقت و پایبندی به زمان می توان اشاره کرد.

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، ساختمان باران، مجتمع باران

شماره تماس: 08634656249

 حسین خدیو

بهترین وکیل ملکی اراک

حسین خدیو از وکلای پایه یک در دادگستری اراک می باشد. از کارشناسان و مشاوران حقوقی با بیش از 5 سال تجربه می باشد و در زمینه های قضایی مانند حقوق ملکی تجربه بسیاری دارد. آقای حسین خدیو با شناخت کامل از قوانین پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های به دست آمده همیشه سعی کرده است که پرونده موکلین خود را به نتایج خوبی برساند. ایشان از جمله وکلای خبره در اراک محسوب می شوند.

آدرس: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

محمدحسین شیرمحمدی

بهترین وکیل ملکی اراک

این وکیل خوب با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد و سابقه تدریس در دانشگاه از جمله بهترین وکیل حقوقی در اراک به حساب می آید. بیش از 14 سال است که به فعالیت های مداومی در انواع وکالت از جمله مسئله های ملکی می پردازد. جناب آقای شیرمحمدی سواد بالا و علم به روزی دارد و می تواند به موکلین خود در پرونده های ملکی سنگین یاری رساند و با صداقت و امانت داری دلسوزانه و شکیبایی و فن بیان بالا بهترین خدمت را به موکلین خود می کند.

آدرس: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040

 فرنوش مهاجرانی

بهترین وکیل ملکی در اراک

مدرک ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است که چندین سال سابقه در زمینه های مختلف حقوقی دارد و از پرونده های ملکی تجربه های فراوانی کسب کرده است. این وکیل خوب با فن بیان و پایبندی به زمان و برخورد مناسب خود موجب رضایت موکلین خود شده است. همچنین آگاهی و سواد بالای ایشان باعث شده تا نتایج خوبی برای موکلین به وجود آورد. با انتخاب ایشان می توانید به موفقیت در پرونده ملکی خود بسیار امیدوارد باشید.

آدرس: اراک، خیابان حسابی، نبش کوچه ملت، ساختمان پارس، طبقه 1

شماره تماس: 09185235909

 سعید خانی

بهترین وکیل ملکی در اراک

این وکیل خوب از شاخص ترین وکلای اراک است 15 سال سابقه درخشان در امور وکالتی دارد با موضوعات بسیار پیچیده در زمینه پرونده های املاک سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت قتل عمد و کلاهبرداری های ملکی بسیاری مواجه بوده و اکثر پرونده های خود را به خوبی و با موفقیت به نتیجه رسانده است.

آدرس: اراک، خیابان امام، نرسیده به چهارراه دکتر حسابی، جنب بانک گردشگری ساختمان پزشکان مهر، طبق دوم

شماره تماس: 09185800020


مهمترین وظایف بهترین وکیل ملکی در اراک

بهترین وکیل ملکی در اراک جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند که با مسائل مربوط به ملک و اراضی آشنایی زیادی دارند و از دعاوی مربوط به این حوزه آگاهی کامل دارند. آنها می دانند چگونه می توانند این پرونده ها را رسیدگی و به سرانجام برسانند. این وکیل که برای حل اختلافات مربوط به ملک در نظر گرفته می شود وظایف زیر را بر عهده دارد:

  •  هنگام عقد قرارادی که بین وکیل و موکل بسته می شود یک وکالت نامه تنظیم می کنند که بندهایی در آن ثبت شده و هر دو طرف امضاء می کنند، بهترین وکیل ملکی در اراک وظیفه دارد بدون کم و کسری به تمام آن بندها عمل کند.
  •  وکیل حرفه ای در مورد همه امور ملکی دانش کافی و مورد نیاز را دارا می باشد که اگر هم در موردی اطلاعات کافی نداشته باشد باید در حتما به مطالعه و تحقیق در آن مورد بپردازد.
  •  از دیگر وظایف وکیل ملکی این می باشد که در همه جلسه های دادگاه موکل خود را تنها نگذارد و در کنارش باشد.
  • مورد دیگر اینکه از به حاشیه بردن پرونده دوری کند اقداماتی که برخلاف صلاح موکل خود است را انجام ندهد.
  • یک وکیل خوب می داند که تنها می تواند طبق بندهای امضاء شده در وکالت نامه حق الوکاله درخواست کند و در حین پرونده به هیچ عنوان نباید درخواست دیگری داشته باشد.

مهمترین وظایف بهترین وکیل ملکی در اراک

 

نکاتی در مورد دعوای تخلیه ملک باید بدانید!

به علت ناقص بودن قوانین توسط مستأجر دعوای تخلیه ملک به وجود می آید. در واقع هر موقع تخلفی از مستأجر صورت بگیرد موجر حق دارد که علیه او به صورت قانونی عمل کند. یکی از مهمترین دلایلی که باعث دعوای ملکی در این موارد می شود به پایان رسیدن مدت اجاره و خالی نکردن خانه یا ملک توسط مستأجر است. در واقع هنگام خرید ملک دو سوم از مبلغ باید پرداخت شود و بقیه آن هنگام اخذ کلید دریافت می شود. گاهی مستأجر توجهی به این مسائل ندارد و باعث می شود شاکی یا صاحب ملک اظهارنامه تخلیه را به دادگاه تقدیم کند. در کل برای حکم تخلیه دو راه بیشتر وجود ندارد یکی مبیع لازم به تنظیم سند رسمی و دوم ملک را تخلیه کند.
نکته مهم در این مورد این است که قرارداد رسمی و غیر رسمی هم وجود دارد که این امر باعث تعیین حکم دادگاه است. اگر موجر بخواهد حکم تخلیه را بگیرد باید به اداره ثبت اسناد رفته و درخواست حکم تخلیه بدهد و بعد درخواست صادر شدن و اجرای آن را به دفتر اسناد رسمی بدهد. با شناخت بهترین وکیل ملکی در اراک به روند بهتر پرونده های ملکی خود واقف می شوید.
نکاتی در مورد دعوای تخلیه ملک باید بدانید! 
کلام آخر
در کشور ما روی زمین و املاک سرمایه گذاری زیادی انجام می شود و این مورد موجب می شود گاهی بعضی از افراد سودجود از این قضیه سواستفاده کنند و باعث به وجود آمدن اختلافات زیادی شوند. این اختلافات با گذشت زمان رو به افزایش است و دعوا بین اچاره نشین ها و صاحبان ملک نیز بسیار پیش می آید. در واقع بعد از به وجود آمدن این مشکلات ملکی افراد می توانند از بهترین وکیل ملکی در اراک استفاده کنند و با استفاده از شناخت و آگاهی وکیل ملکی در این موارد روند خوبی را برای پرونده خود به وجود بیاورند.
5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =

دکمه بازگشت به بالا