حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اراک 🥇【آپدیت جدید】⚖️

وجود وکیل حقوقی  باعث آرامش روانی بسیاری از افرادی که به وکیل نیاز دارند شده است وکیل به معنای نماینده در امور شما است که خودتان را به عنوان جانشین اننخاب می کنید تا به امور مد نظرتان رسیدگی کند. اما وکیل دادگستری فقط می‌تواند در محاکم به عنوان نماینده شما حضور پیدا کند و از شما دفاع کند و همچنین پیگیر حق و حقوق شما باشد. زمانی که شخصی با عنوان وکیل شناخته می‌شود اختیارات و تعهدات قانونی خاصی دارد که این امر وکیل را از دیگر اشخاص که در علم حقوق تحصیل کرده اند، متمایز میکند. مانند کارشناس و مشاور حقوقی که می توان در این موارد با آنها مشورت کرد. اگر به دنبال وکیل خوب در اراک می‌گردید در این مقاله سعی داریم اطلاعات خوب و مفیدی در اختیار شما عزیزان بگذاریم، پس برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی در اراک تا اخر مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در اراک کدامند؟

بهترین وکیل حقوقی در اراک کدامند؟

وکلای فعال در اراک باید توانایی فکر کردن به موضوعات به صورت جدید را داشته باشند تا بتوانند رویکردی متفاوت از وکلای قبلی نشان دهند. تجربیات ثابت کرده با توجه به بالا بودن تعداد پرونده ها و عدالت جویان خلاقیت رمز پیروزی در مواقع خاص است. اگر شما یا کسی از اطرافیانتان در ارک با مشکل حقوقی رو به شدید با مراجعه با سایت ما به راحتی می توانید با بهترین وکلای خانم و اقا در اراک  که در زمینه های مختلف فعالیت دارند ارتباط بگیرد.

برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اراک باید چند نکته را در نظر داشته باشید. یکی از این نکات مهم و قابل توجه این است که خبره و با تجربه باشد و همچنین از فن بیان و قدرت بالایی در صحبت کردن برخوردار باشد.

توانایی رهبری برای یک وکیل، صنفی ضروری به حساب می آید رهبری مزیتی است که تفسیر قدرتمندی دارد و برای یک وکیل مدیریت پروژه، صداقت، مهارت های ارتباطی و پاسخگویی صحیح نکات، کامل کننده این ویژگی هستند. در دانشکده های حقوق کلاسی وجود ندارد که انعطاف پذیری وتحمل بالا را آموزش بدهد ولی وکلای حرفه ای معمولا از تجربیات خود در پرونده های مختلف درس میگیرند، که آن درس متفاوت فکر کردن است.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اراک سال 1403!

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوشسادات مهاجرانی بهترین وکیل حقوقی اراک

خانم مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی و … می باشند.

برخی از سوابق خانم مهاجرانی عبارتند از:

 • مدیر موسسه حقوقی داوری نیک محور از سال ۹۲
 • سابقه وکالت از سال ۹۳
 • ۱۰ سال سابقه کار وکالت و حقوقی

اطلاعات تماس با وکیل فرنوش سادات مهاجرانی:

شماره تماس: 09185235909
آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهارراه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم


 بهمن شکری

 بهمن شکری وکیل حقوقی در اراک

جناب آقای بهمن شکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 12 سال سابقه وکالت در زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده ملکی بسیاری به وی واگذار شده است. ایشان را در امانت داری نسبت به اسرار و پرونده های موکلانش می توان در رده برتر قرار داد و به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید شکواییه و قرداد های خود را تنظیم کنید یا از ایشان مشاوره بگیرید.

آدرس: اراک، خیابان قائم مقام، چهاراه شهربانی، نرسیده به مسجد، جنب داروخانه ارامی

شماره تماس: 09183484914


وحید صدیقی

وحید صدیقی وکیل حقوقی در اراک

وحید صدیقی، وکیل و مشاور حقوقی است که اخرین مدرک ایشان کارشناسی ارشد حقوق میباشد. از خدمات وی می‌توانیم به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، مشاره های حضوری و غیر خضوری اشاره کرد. و همچنین مشاوره با آقای وحید صدیقی باید با تعیین وقت و پرداخت هزینه باشد. ایشان دارای چندین سال سابقه کار وکالتی هستند و پرونده های خانواده ملکی، حقوقی، کیفری زیادی در این مدت به ایشان واگذار شده است. و تواسته با مهارت و قابلیت های خود آن ها را با نتیجه عالی به پایان برساند. دارای پروانه وکالت به شماره 289 است و از سوی کانون وکلای دادگستری اراک در سال 1394 صادر گردیده است. وحید صدیقی با تکیه بر اطلاعات و توانایی های خود توانسته موفقیت های بسیاری کسب کند و در بین لیست بهترین وکلای اراک قرار گرفته است.

آدرس: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

شماره تماس:  09120660402


الهام مشهدی

الهام مشهدی بهترین وکیل حقوقی در اراک

الهام مشهدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری استان مرکزی (اراک)،کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه قم و لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اراک می باشد. قبول وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، دیوان عدالت اداری، امور حسبی، و ….

برخی دستاوردها و تخصص های وکیل الهام مشهدی:

 • بیش از ده سال سابقه کار در دادگستری
 • رتبه یک اختبار کانون وکلای استان مرکزی
 • پذیرفته شده آزمون قضاوت و مرکز وکلای قوه قضاییه
 • قبول پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی؛ ابطال سند، اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی و مزاحمت ملکی …
 • خانواده: طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، تنصیف دارایی، الزام به تمکین، حضانت و سلب حضانت و لغو حضانت، اذن ازدواج مجدد، ملاقات طفل، تحویل فرزند …
 • ثبت احوال: اثبات نسب، نفی نسب، تغییر نام کوچک، اثبات واقعه فوت، کاهش و افزایش سن، ….
 • مالی و غیرمالی: مطالبه وجه چک، سفته، اجرائیه چک و اجرای احکام، تایید فسخ، اعلام بطلان، انفساخ و ابطال قرارداد، اجرت المثل، اجور معوقه، ابطال و اجرای رای داور، استرداد اموال، تحویل و تسلیم مبیع، ابطال شرط،
 • دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس و ارتشا، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین و تهدید و افترا، تخریب، ایراد صدمه بدنی عمدی، قتل، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، ترک انفاق، ممانعت از حق، قصور پزشکی، جرائم رایانه ای، .
 • امور حسبی: حجر و قیمومت، حصر وراثت، مهر و موم و تحریر و تقسیم ترکه، تنفیذ وصیت نامه، ….
 • کارگر و کارفرما و دیوان عدالت اداری: حقوق و مزایا، بیمه و سنوات، بازنشستگی و از کار افتادگی، بازگشت به کار، اخراج، استعفا، استخدام، تبدیل وضعیت، تخلفات اداری .

هماهنگی و تماس: 0863314151009183475311
آدرس دفتر:
اراک، میدان جهاد (کنارگذر شهیدان رجایی)، ابتدای بلوار جهان پناه، طبقه فوقانی بستنی ملت، واحد1


 سعید خانی

سعید خانی وکیل حقوقی در اراک

آقای سعید خانی به عنوان بهترین وکیل در اراک شناخته می شود و همچنین از بهترین و شاخص ترین وکلای با تجربه ی شهر اراک با بیشتر از ۱۵ سال سابقه درخشان در امور وکالتی و حقوقی به شمار می روند. وی تجربه موفق و بسیار عالی در پرونده های متعدد با موضوعات پرونده های املاک، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، حقوق محیط زیست، تصادفات، قاچاق کالا، دعاوی مالی، حقوقی و کیفری، خانوادگی، مهریه، طلاق، اعسار، تمکین و غیره دارد و آماده ی در اختیار گذاشتن تجربه و تخصص بالای خویش در حل مشکلات و دعاوی مردم می باشد.

شماره تماس: 09185800020

آدرساراک، خیابان امام، نرسیده به چهار راه دکتر حسابی، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل حقوقی در اراک

این خانم وکیل دارای سابقه پروانه وکالت به شماره پروانه 275 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری اراک صادر شده است. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌ وی با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می‌باشد.

آدرس: اراک،خیابان شریعتی، نبش کوچه دانشسرا، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم.

شماره تماس وکیل:  09186293615

علیرضا طاهری

علیرضا طاهری وکیل حقوقی در اراک

علیرضا طاهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که باید برای رفتن به حضور ایشان وقت قبلی گرفته شود. آقای طاهری دارای چند سال سابقه وکالتی بوده که پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی بسیاری در این مدت به وی واگذار شده است.

آدرس: اراک، میدان ولیعصر، طبقه سوم کلینیک رازی، واحد ۱۳

شماره تماس وکیل: 09183612981

 حوزه‌های فعالیت بهترین وکیل حقوقی در اراک

از جمله حوزه‌های فعالیت بهترین وکلای اراک می‌توان به داوری، حقوق نفت و گاز، حقوق ثبت، حقوق کار، حقوق پیمان، حقوق بیمه، حقوق مالیات، حقوق تصادفات رانندگی، دیه، حقوق گمرکی، حقوق اراضی، حقوق پزشکی، ثبت احوال، دادسرا و دادگاه نظامی، حقوق بانکی، دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت، حقوق بین الملل، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، جرایم رایانه‌ای، حقوق مهاجرت، حقوق مالکیت فکری، خانواده، ملکی، کیفری، وصول مطالبات، ارث، قراردادها، شهرداری، حقوق تجارت و جرایم مالی و اقتصادی اشاره کرد. با توجه به تنوع و گستردگی که حوزه‌های فعالیت وکلای اراک دارد، این امکان برای ‌موکلان فراهم می‌شود تا بتوانند با توجه به نیاز خود وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنند.

بهتر است قبل از انتخاب وکیل از اختیارات واقعی یک وکیل آگاهی کافی را بدست آوریم تا بتوانیم سطح توقعمان از او را کنترل کرده و با آرامش بیشتری روند پیگیری مشکل حقوقی مان را سپری کنیم. در واقع با شناخت حوزه های فعالیت وکلا در زمینه های مختلف خودمان هم بهتر می توانیم به نتیجه و نحوه رسیدگی پرونده امیدوار باشیم یا اینکه حدس بزنیم که با این روند موفقیت کمی سخت تر خواهد بود و به وکیل اعتماد کنیم.

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اراک

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اراک

وکلای حرفه ای ویژگی های زیادی باید داشته باشند. اما شاید بتوان به عنوان مهم‌ترین ویژگی چند مورد زیر را عنوان کرد:

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در اراک داشتن دانش کافی و معلومات حقوقی تخصصی و حقوقی در همه زمینه ها می باشد. اگر وکیل دانش کافی نداشته باشد طبیعتا نمی تواند از حقوق موکل خود دفاع کند و بدیهی است که نتیجه خوبی عاید موکل نخواهد شد. دومین رکن وکالت تعهد است. وکیل همواره در برابر موکل خود تعهد به انجام امور وکالتی دارد. البته نباید فکر کرد که وکیل باید نتیجه پرونده را برای موکل خود تضمین کند در واقع یک وکیل هیچگاه نمی تواند نتیجه دعوا را برای موکل خود تضمین کند. زیرا با انجام چنین کاری پایش را از دایره اصول و اخلاق حرفه ای بیرون گذاشته است چرا که تضمین نتیجه دعوا هم تخلف انتظامی محسوب می شود و هم در مواردی می تواند عنوان مجرمانه پیدا کند. پس نباید از وکیل خود چنین توقع نابجایی داشته باشید.

تعهدی که وکیل در برابر موکل خود دارد به این صورت است که تمام تلاش و کوشش خود را برای اثبات حقانیت و درستی موکل خود به کار ببرد. سومین ویژگی بهترین وکیل حقوقی در اراک شجاعت اوست. در بسیاری از موارد وکیل ممکن است با تهدید و خشونت … مواجه شود. فردی که شجاعت کافی نداشته باشد ممکن است بخاطر نداشتن شجاعت به پرونده آسیب وارد کند. با پیدایش تکنولوژی و وجود ابزارهای مدرن امروزه اگر وکیل توان به مقابله با پرونده ها را با شجاعت کافی نداشته باشد قطعا با مشکلات و معضل مواجه خواهد شد و در نتیجه پرونده تاثیر گذار است و مسلما نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت.

بهترین وکیل حقوقی در اراک

کلام اخر

در نتیجه انتخاب بهترین وکیل حقوقی اراک نیازمند دقت و تحقیقات درست است. تاکید می‌کنیم که وکیل مناسب باید دارای تجربه، تخصص و سوابق موفق در زمینه مورد نظر شما باشد. بر اساس نوع پرونده و نیاز های آن شما می توانید به راحتی از توصیه‌های مراجعه به وب‌سایت‌های معتبر، مشاوره با افراد آشنا و همکاری با موسسات حقوقی معتبر نیز بهره‌ ببرید. اهمیت ارتباط موثر و اعتماد بین وکیل و موکل بسیار مهم است چرا که بدون اعتماد پرونده موفقی نخواهد بود و وقت و هزینه فرد هدر خواهد رفت پس از همان ابتدا وکیل قابل اعتمادی را برای خود انتخاب کنید. انتخاب وکیل مناسب می‌تواند به شما کمک زیادی کند تا به بهترین نتیجه در پرونده‌های حقوقی خود دست پیدا کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا