ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

دعاوی ملکی بیش از 50 درصد دعاوی در دادگاه ها را به خود اختصاص می دهد و از سخت ترین و وقت گیرترین دعاوی برای یک وکیل محسوب می شود. قوانین و مقررات که برای املاک و مستغلات وجود دارد بسیار پیچیده  و متنوع است. در بیشتر مواقع طرفین معاملات و مالکان با اصول و مقررات مربوط به ملک آشنایی ندارند و گاهی  با مداخلات ناآگاهانه و بدون تجربه فقط باعث طولانی تر شدن و پیچیده تر شدن پرونده خواهند شد، و این در روند و موفقیت پرونده بسیار اهمیت دارد. همچنین دعاوی ملکی دارای پیچیدگی‌ها و مشکلات فراوانی هستند؛ برای این که این دعاوی در مسیری صحیح و به نفع شما سپری شوند باید یک وکیل خوب و با تجربه انتخاب کنید. شما می توانید با تحقیق و بررسی بهترین وکیل ملکی در خرم آباد را به راحتی انتخاب کنید و مشکلات ملکی خود را با او در میان بگذارید. در این مقاله ما سعی می کنیم بهترین وکلا را در اختیار شما بگذاریم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد را بشناسید!

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد کیست؟

با وجود پیچیدگی ها و تخصصی شدن دعاوی ملکی، برای دفاع از حقوق خود در مشکلات ملکی نیاز داریم که بهترین وکیل ملکی در خرم آباد را انتخاب کنیم. وقتی در امور ملکی تخصص وجود داشته باشد بدون کوچکترین مشکلی به تنظیم دادخواست پرداخته می شود. در واقع با پرداخت کمترین هزینه به وکیل برای دفاع از حقوق خود و در کوتاهترین زمان ممکن پرونده را می توانید به آخر برسانید و در آن نتیجه مثبت را ببینید. داشتن وکیل ملکی برای موفقیت در همه پرونده ها بسیار مناسب است و شما می توانید با استفاد ه از تخصص، دانش و تجربه کافی او از تمامی مزایای یک وکیل بهره مند شوید. بنابراین بهتر است در مواجهه با مشکلات ملکی حتماً به یک وکیل خوب اعتماد کنید.

وکلا با توجه به دانش و تجربه ای که دارند، یک دادخواست مناسب را برای شما تنظیم می کنند که کمترین هزینه دادرسی را داشته باشد و در کوتاه ترین زمان به آن رسیدگی شود. یک وکیل خوب سعی می کند مشکلات ملکی شما را حل کند و موجبات آرامش و آسایش شما را به وجود آورد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما به دادگاه نخواهد بود. در واقع وکیل پایه یک دادگستری به خاطر فن بیان قوی و شیوایی بالا به راحتی و به بهترین حالت می‌تواند در دادگاه از حقوق شما دفاع کند. بهترین وکیل ملکی در خرم آباد به واسطه تجربه‌ای که دارد، زمان مناسب برای ابراز دلایل و مستندات پرونده شما را به خوبی تشخیص می دهد تا به علت استفاده نابجا و بی‌موقع از مستندات، باعث ضایع شدن حق شما نشود.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد سال1403!

شکوفه سپهوند

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

سرکار خانم شکوفه سپهوند وکیل پایه یک دادگستری و مسشاور حقوقی در خرم آباد می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق بودهخ و تا کنون توانسته پرونده های بیبشماری را به سرانجام نیک برساند، ایشان همچنین یکی از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد بوده و از پرونده های حل شده توسط ایشان می توان به خلع ید، فروش ملک مشاع، دعاوی موجر و مستاجر و … نیز اشاره کرد.

آدرس: خرم آباد، خیابان شهدای شرقی مجتمع تجاری محمدزاده

تلفن: 09163663857

 نسیم احمدی

وکیل ملکی در خرم آباد

یکی از وکلای پایه یک دادگستری در خرم آباد سرکار خانم نسیم احمدی هستند که 11 سال سابقه کار دارند و موجب رضایت موکلین خود شده اند. خانم نسیم احمدی در زمینه های حقوقی، ملکی و … فعالیت می کنند و با بررسی رزومه و پرونده های قبلی ایشان می توانید در پرونده های ملکی خود از ایشان کمک بگیرید. از پرونده های حل شده توسط ایشان به پرونده های مربوط به امور قراردادها، مطالبه وجه قرارداد و غیره … اشاره کرد. این خانم وکیل در امور حقوقی و خانواده مهارت دارند.

آدرس: لرستان، خرم آباد، مابین سبزه میدان و چهارراه بانک، جنب پاساژ میلاد نور، انتهای کوچه ی بن بست، طبقه چهارم، واحد ۱۰۸

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۹۸۶۹۰۹

بهزاد ماسوری

وکیل ملکی در خرم آباد

آقای وکیل بهزاد ماسوری وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان هستند و در شهر خرم آباد سوابق وکالتی خوبی دارند. ایشان در حوزه های متفاوت حقوقی و ملکی مشغول هستند در زمینه های ملکی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره به تخصص و کار در شهر خرم آباد می پردازند.  جناب وکیل بهزاد ماسوری در زمینه حقوقی و وکالتی نیز فعالیت می کنند و بسیار در کارشان موفق هتسند. از تخصص و مهارت این آقای وکیل می توان به عضو کانون وکلای دادگستری در خرم آباد و مشاور حقوقی بودن ایشان، اشاره کرد.

آدرس: استان لرستان، خرم آباد، میدان شهدا

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۱۹۰۸

احمد بشارت فر

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

آقای احمد بشارت فر از وکلای پایه یک دادگستری محسوب می شوند که به عنوان یکی از وکلای خانواده و ملکی در خرم آباد مشغول به کار هستند. ایشان موفقیت های بسیاری در پرونده های مختلف وکالتی داشته اند. آقای احمد بشارت فر برای موکلین خود مشاوره های مفیدی را ارائه می دهد و راهکار های بسیار خوبی را برای به نتیجه رسیدن پرونده آنها برای آنها بازگو می کند. همچنین کارشناس حقوق و مشاور حقوقی نیز می باشند.

آدرس: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان عدالت، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09120543596

عباس مرادی

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

حقوقدان عباس مرادی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر خرم آباد می باشد که به همه ی دعاوی تسلط بسیار بالایی داشته است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در خرم آباد مشغول به انجام کار هستند. آقای عباس مرادی تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های موکلین و مراجعینش ارائه می دهد و در زمینه مشاوره حقوقی تخصص دارد و مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی نیز دارد.

آدرس: خرم آباد، خیابان علوی، بالاتر از میدان امام، مجتمع هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

شماره تماس: 09165046708

چه زمانی می توانیم به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد مراجعه کنیم؟

یک وکیل خوب در امور مربوط به دعاوی ملکی را که به درستی سعی می کند به وظایفش عمل کند را می توان به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد اشاره کرد. در واقع یک وکیل ملکی هرچند از دانش و تسلط کافی در زمینه های دعوا و دفاع برخوردار است. چنانچه قصد دارید طرح دعاوی حقوقی یا شکایت کیفری در خصوص ملک خود را ثبت کنید یا علیه شما همچین شکایتی شده است، باید به یک وکیل ملکی مراجعه کنید.

  • در هنگام انجام هرگونه معامله ملکی نظیر خرید و فروش، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت و… خوب است از یک وکیل ملکی مشاوره دریافت کنید.
  • قبل از انجام هرگونه معاملات ملکی و امضای قرارداد، در زمینه جلوگیری از دعاوی آینده باید همه موارد را به وکیل ملکی بسپارید.
  •  در هنگامی که تصمیم طرح دعوای حقوقی یا شکایت در خصوص ملک را می خواهید ثبت کنید و یا علیه شما چنین شکایاتی شده است را باید به یک وکیل سپرد.

چه زمانی می توانیم به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد مراجعه کنیم؟

بررسی حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

از دلایلی که در هنگام حل پرونده های ملکی و حقوقی از وکیل استفاده نمی شود حق الوکاله می باشد و افراد با توجه به اینکه گرفتن وکیل هزینه دارد به دنبال آن نمی روند و سعی می کنند خودشان پرونده های ملکی خود را حل کنند و یا از اموال و مستغلات خود، بدون کمک گرفتن از یک وکیل استفاده کنند. و خرید و فروش انجام دهند. اما باید گفت که این فکر کاملاً اشتباه است چرا که خسارتی که ممکن است به دلیل نا آگاهی از قوانین به وجود بیاید خیلی بیشتر از حق الوکاله یک وکیل خواهد بود.

در واقع استفاده از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد می تواند از ضرر و زیان های مالی بسیاری جلوگیری کند. حق الوکاله به عوامل متعددی بستگی دارد مثلا پرونده های سخت و پیچیده ملکی مسلماً حق الوکاله بیشتری نیز می طلبد و باید بدانید که حق الوکاله ها در انواع پرونده های ملکی متفاوت می باشد. اما در هر صورت از خسارت ناشی از شکست در پرونده، به خاطر نا آگاهی از مقررات و قوانین ملکی بسیار کمتر خواهد بود.

چه زمانی می توانیم به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد مراجعه کنیم؟

کلام آخر

برای اینکه دعاوی شما در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسد، داشتن بهترین وکیل ملکی در خرم آباد بسیار لازم خواهد شد. به طور طبیعی افراد وقتی با معامله های بزرگ در مورد ملک و املاک مواجه می شوند ممکن است به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین و مقررات ملکی دچار اشتباهات زیادی شوند، اشتباهاتی که به راحتی قابل جبران نباشد. گاهی نیز ممکن است طرف مورد معامله با او کلاهبردار باشد و به راحتی از ناآگاهی فرد سواستفاده کند و موجب از دست دادن سرمایه و املاک فرد شود. بنابراین نیاز به داشتن یک وکیل ملکی ضروری به نظر می رسد. همچنین افرادی که دارای مستغلات و املاک زیادی هستند برای رسیدگی به این اموال و نگهداری درست از آنها باید یک وکیل برای خود اختیار کند که در مواقع مورد نیاز از اطلاعات او استفاده کند و رسیدگی به اموالش را به وکیل مورد اعتماد خود بسپارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 19 =

دکمه بازگشت به بالا