حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج ⚖️【سال1403】✔️

برخی از شما ممکن است با مشکلات حقوقی روبرو شده باشید و دنبال راه حل این مشکلات باشید؛ اما برای حل این مشکلات ندانید باید چه کنید. ما اینجاییم تا این راه حل ها را پیش پای شما بگذاریم تا سریع تر و بهتر بتوانید گره از کارتان بگشایید. در حل هر مشکل قانونی باید از وکیل کاربلد در آن زمینه کمک و مشورت گرفت تا راه درست را یافت. در این مقاله میخواهیم بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج را معرفی کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج

 

بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج کیست؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج، باید به دنبال وکیلی باشید که تخصص و تجربه لازم را در زمینه حقوقی را دارا باشد و ارتباط و هماهنگی خوبی با موکلین و مراجعین خود داشته باشد. وکیلی که انتخاب می کنید باید تحصیلات بالا در زمینه حقوق و وکالت را داشته باشد.بهترین وکیل حقوقی رشت در بهترین و نام دارترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده است. وی سال ها تلاش در حل دعاوی مختلف داشته است و تجربه بسیار باارزشی به دست آورده است.

بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج، وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بالا و قدرت نفوذ کلام بالا و تخصص در زمینه حقوق می باشد که به خوبی می تواند به موکلین خود یاری دهد. او با دانش خود می تواند بهترین راه حل را پیش پای موکلین خود قرار دهد. او هر زمان با حفظ مطالعه قوانین، سعی در بروز کردن اطلاعات خویش دارد که بهترین راهنمایی ها را ارائه دهد. بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج با تمام جسارت و شهامتش، در دادگاه تا لحظه آخر سعی در گرفتن رای به نفع موکل خود دارد و هرگز تا صدور رای دادگاه دست از تلاش بر نمیدارد.

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از برترین وکیل حقوقی در پردیس کرج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از گزینه سوابق و تخصص آن ها را بررسی نمایید. لطفا تا انتها در سایت با ما همراه باشید:

محمد جهانی

محمد جهانی وکیل حقوقی در پردیس کرج

جناب آقای محمد جهانی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز می باشند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق می باشند و تاکنون توانسته اند با قدرت تکلم بالا و صداقت و پشتکار نسبت به کار و موکلین خود، تا آخرین لحظه رای دادگاه، تلاش می کنند و به موفقیت در پرونده و دعاوی خویش برسند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، خیابان قرشی جنوبی، 8 غربی، پلاک 12

شماره تماس: 09121387485

بهاره نوری کلوری

بهاره نوری کلوری وکیل حقوقی در پردیس کرج

سرکار خانم بهاره نوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوق در پردیس کرج هستند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. وی در حوزه دعاوی حقوقی به طور تخصصی کار میکنند و تاکنون بسیاری مراجعین و موکلین رضایتمند داشته اند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، سه راه حافظیه، روبروی اداره گاز، ساختمان اطلس، واحد 7، طبقه چهارم

شماره تماس: 09124092803

علی اصغر افخمی

علی اصغر افخمی وکیل حقوقی در پردیس کرج

جناب آقای علی اصغر افخمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در پردیس کرج می باشند. ایشان از دیگر وکلای خوب در پردیس می باشند که به طور تخصصی و با صداقت در کار و پشتکاری که در حل دعاوی دارند، روی دعاوی مالی کار می کنند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوب خود برسانند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، جاده ملارد، نرسیده به سه راه حافظیه، نبش نیروگاه توانبر، بلوار مپنا، روبروی شرکت موادکاران

شماره تماس: 09125656548

سعید نیتی

سعید نیتی وکیل حقوقی در پردیس کرج

جناب آقای سعید نیتی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان دارای چندین سال سابقه عالی در حوزه دعاوی مالی دارا می باشند. وی با صداقت و خرج حساسیت بالا در دعاوی موکلین خود توانسته که کسب موفقست نماید و نام خود را در بین برترین وکلای پردیس جای دهد.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، ابتدای سه راه حافظیه، روبروی بانک سپه، طبقه 1، همکف

شماره تماس: 02636654846

رامین مرادقلی

رامین مرادقلی وکیل حقوقی در پردیس کرج

جناب آقای رامین مراقلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در پردیس کرج هستند. او در حوزه دعاوی حقوقی مانند هویت قانونی، ارث و میراث، سرپرست و قیم دعاوی اموال منقول و اشیا گرانبها ایفای وظیفه می نمایند و تاکنون دارای تعداد زیادی پرونده موفق داشته و موجب رضایت کثیری از موکلینشان شده اند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم، واحد ۷

شماره تماس: 09187273018

مهم ترین انتظارات موکل از بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج چیست؟

تعامل تاثیرگذار و موثر با موکل: وکیل باید موکل را از روند پرونده آگاه سازد و او را در جریان تمامی تغییرات دعاوی حقوقی قرار دهد و نمی تواند همه پرونده را به تنهایی پیگیری کند. چنانچه این اتفاق رخ دهد، باعث دلسردی موکل خواهد شد و در نتیجه، او رضایت خود را در زمینه کاری وکیل از دست خواهد داد. وکیل باید ضمن حفظ ارتباط خود با موکل، با تکیه بر اصول حرفه ای موکلش را در جریانات پرونده قرار دهد. بدین صورت تعاملات موثری بین وکیل و موکل شکل خواهد گرفت.

انجام وظایف به طور کامل:باید در به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج باید به تمام وظایف خود پایبند باشد. تمامی تعهدات، به طور دقیق و واضح در قرارداد نوشته می شود و وکیل به هیچ وجه نباید در آن ها کوتاهی کند. وقتی موکل در یک پرونده ملکی به وکیل خود اطمینان میکند، از او این توقع را دارد که با تمام اختیارات و توانایی هایی که در بر دارد، بکوشد تا مشکلاتی که در پرونده موجود می باشد را حل کند و از هیچ تلاشی سر باز نزد.

قدرت نفوذ کلام و فن بیان قوی: از دیگر انتظاراتی که هر موکل از وکیل خود دارد این است که بتواند در دعاوی ها از او به خوبی با قدرت نفوذ کلام و صریح، فن بیان قوی و دانش خود در حوزه حقوق و وکالت، دفاع نماید و موکل را به نتیجه مطلوب و دلخواهش برساند. این نکته نیز قابل ذکر است که اگر وکیل از دانش حقوقی بالایی برخوردار نباشد، نمی تواند حتی با استفاده از فن بیان قوی، برای موکل خود مفاهیم حقوقی را شرح دهد و مشکلات او را را در رابطه با دعاوی ملکی برطرف سازد.

ایجاد حس راحتی، دوستی و صمیمیت: باید که موکل تمام اطلاعات خود را در حوزه دعاوی مطرح شده، در اختیار بهرین وکیل حقوقی در پردیس کرج قرار دهد. این تبادل اطلاعات تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج، در محیط کاری خود جو صمیمی و دوستانه ای محیا کرده باشد؛ تنها در این موقعیت است که زمینه اعتماد بین وکیل و موکل پدید خواهد آمد و موکل با خیال راحت می تواند اسرار خویش را در خصوص پرونده های حقوقی برای وکیل ارائه دهد. لازم به ذکر می باشد که تمامی اصول حرفه ای بین آنها باید رعایت گردد.

لزوم توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل ملکی در پردیس کرج

یکی از معیارهایی که نقش مهمی در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج  دارد، تخصص و مهارت او می باشد. مهارت های یک وکیل زمانی رو می شود که او در طی چندین سال در یک زمینه چندین و چندها پرونده و دعاوی را در زمینه ای خاص از سر گذرانده و تاکنون در این زمینه تخصص و تبحر یافته. بدین ترتیب می باشد که او در زمینه تخصصی اش به مهارت بالا دست میابد و از شکست پرونده های موکلین خود، جلوگیری میکند.

البته ملاحظه کنید که علم حقوق بسیار فرار و گسترده می باشد و همین مانعی به حساب می آید که تمامی حقوق دانان و وکلا نمی توانند در همه بخش های مربوط به حقوق به درجه بالا رسیده و کسب تخصص و تجربه نمایند به همین دلیل ترجیح آنان این است در زمینه ای که در آن تجربه و تخصص لازم و کافی را دارند، قبول پرونده کنند تا شانس موکل را به پیروزی نزدیک سازند.

لازم به ذکر است که بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج، بنابر زمینه تخصص و مهارت وی در زمینه های حقوقی، می تواند با راحتی بیشتر در هدف های تعیین شده به سمت موفقیت قدم بردارد و خواسته های موکل خود را راس اولویت خود قرار دهد و آن هارا به نتیجه دلخواهشان برساند. از طرفی دیگر نکته قابل ذکر این می باشد که، با مراجعه به وکیل متخصص در زمینه های حقوقی، به میزان قابل چشم گیری در هزینه و وقت شما صرفه جویی خواهد شد؛ چرا که این افراد دارای علم زیاد در این مسائل می باشند و با روند و پیگیری چنین پرونده هایی آشنایی دارند.

از دیگر معیار و نکات قابل توجه در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج، دقت و توجه در سابقه اوست؛ چرا که شانس موفقیت شما در دعاوی با وکیل های کار بلد، با تجربه و با سابقه بیشتر خواهد بود و باعث حفظ زمان و هزینه شما خواهد شد. توجه داشته باشید که وکلای تازه کار، به دلیل سابقه کم و تجربه پایین در مسائل و دعاوی حقوقی، گزینه مناسبی برای گشایش گره حقوقی شما نمی باشند و نمی توانند شما را به نتیجه مطلوب و دلخواهتان برسانند.

وکیل حقوقی در پردیس کرج

کلام آخر

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. امید داریم که با خواندن مطالب فوق توانسته باشیم گره ای از مشکل شما را گشاده باشیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و اطلاعات بهترین وکیل حقوقی در پردیس کرج آشنا سازیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه مورد نظرتان را یافته و به او مراجعه نمایید. لطفا دیدگاه و نظرات خود را با سایر کاربران سایت وکلای حقوقی به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا