ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ساری ⭐️【آپدیت جدید】⚖️

از بیشترین دعاوی حقوقی که در محاکم قضایی وجود دارد، دعاوی ملکی است که به اموال غیرمنقول و منقول انسان مرتبط می شود و برای اینکه این پرونده ها به نتیجه خوبی برسند باید از دانش و مهارت وکلای ملکی استفاده کنند تا در پرونده های مربوطه موفق شوند. بهترین وکیل ملکی در ساری را با خواندن مقاله ما می توانید به راحتی پیدا کنید و از او کمک بخواهید. بعضی از پرونده های ملکی ممکن است موارد کیفری هم داشته باشند و شما اطلاعات کافی در مورد این مسائل ندارید و نمی توانید درگیر این مسائل و مشکلات شوید پس با مراجعه به یک وکیل ملکی می توانید برای حل تمامی مشکلات ملکی خود راه حل خوبی داشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در ساری کدام است؟

بهترین وکیل ملکی در ساری کدام است؟

نحوه رسیدگی به انواع پرونده های ملکی در دادگاه بسیار حائز اهمیت است و کارشناسانی از طرف دادگاه تعیین می شوند که در روند پرونده دخالت کنند. برای جلوگیری از هرگونه مشکل در این پرونده های و دعاوی ملکی بهتر است به بهترین وکیل ملکی در ساری مراجعه کنید.

چرا که وکیل ملکی در کمترین زمان ممکن سعی می کند پرونده را به نتیجه برساند. بعضی از پرونده های ملکی روندی را که شما در مورد آن اطلاع ندارید طی می کنند و ممکن است با یک انتخاب نادرست توسط شما مشکل چند برابر شود و اینجاست که نیاز به یک وکیل توانا به خوبی احساس می شود.

املاک از سرمایه های اصلی افراد است که بخش اعظمی از سرمایه های مردم را شامل می شود. در نتیجه هر معامله اشتباهی در این زمینه ممکن است به از دست دادن کلی از سرمایه فرد منجر شود. برای همین است که دعاوی مربوط به املاک برای همه ی افراد اهمیت دارد و استفاده از بهترین وکیل ملکی در ساری در تمامی این پرونده ها امری مهم است.  در واقع یک وکیل حرفه ای باید با مطالعه ی همه بندهای داخل قرارداد خیال موکل خود را آسوده کند و به او کمک کند یک معامله ملکی اصولی انجام دهد و یا در مورد پرونده های دادگاهی بتواند به راحتی از موکل خود دفاع کند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی ساری سال 1403!

 وحید سرپرست

وحید سر پرست بهترین وکیل ملکی در ساری

جناب وحید سرپرست در سال ۱۳۸۳ قبول شده است و در مرکز وکلاء و از مشاوران حقوقی می باشد که  دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار هستند و در انواع پرونده های حقوقی، ملکی، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته، مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی، امور مربوط به ورشکستگی و غیره، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان پرونده داشته اند. ایشان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … هستند که بعنوان مشاور و وکیل در شرکت های ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها فعالیت داشته اند.

آدرس: مازندران شهرستان ساری خیابان قارن کوچه قارن ۶ ساختمان نیک طبقه دوم واحد۴ دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس: 09111295643

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده وکیل ملکی در ساری

مسلم عباسپور ریکنده وکیل پایه یک دادگستری در ساری هستند با 9 سال سابقه در زمینه وکالت در دعاوی ملکی که ایشان آشنایی کاملی در پیگیری روند و مراحل دعاوی ملکی را دارا می باشند. از مهارت این آقای وکیل می توان به مشاور حقوقی بودن در بانک صادرات و سمت وکالت دادگستری موسسات مالی عام کشاورزان آرمان اشاره کرد. همچنین وکیل دادگستری شرکت انبوه سازان و توسعه دهنده سالنامه هوشمند وکیل می باشند که دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی فقه و حقوق اسلامی نیز هستند.

آدرس: ساری، میدان امام، بلوار دانشگاه، جنب داروخانه، مجتمع سهیل، طبقه دوم، واحد 2

شماره تلفن:

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل ملکی در ساری

الهام پیشگر وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا در ساری است که در زمنه دعاوی مختلف حقوقی ملکی، خانواده و کیفری 10 سال سابقه درخشان و تجربه خوب دارد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مازندران و مدرس دانشگاه است. با 10 سال سابقه وکالت و داشتن کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی پرونده های خوبی را با نتیجه مثبت به پایان رسانده است.

آدرس: ساری، خیابان مازیار 2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد 17

شماره تلفن:

 ثمینه بابابیی

ثمینه بابایی بهترین وکیل ملکی در ساری

سرکار خانم ثمینه بابائی وکیل پایه یک دادگستری متخصص ر سیدگی به دعاوی حقوقی، خانم بابائی پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت کرده اند. ایشان همواره برخوردی مناسب با موکلین خود داشته و توانسته اند اعتماد آنها را جلب کنند. از وکلای پایه یک دادگستری هستند و مشاور حقوقی که در نوشته اوراق قضایی، اخذ پرونده های مختلف، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری و تخصص در در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد یا زن، نفقه، مطالبه مهریه و … قابلیت خوبی دارند. از دیگر ویژگی ایشان تخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن، تسلیط یا وضع ید، اثبات مالکیت و … می باشد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان 15 خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09112584732

رضا طالبی داد

رضا طالبی داد بهترین وکیلی ملکی در ساری

جناب آقای رضا طالبی داد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساری است که توانسته در حوزه دعاوی ملکی پرونده های بیشماری را با موفقیت به سرانجام برساند و اعتماد موکلین خود را بدست آورد. ایشان دارای بیش از 3 سال سابقه فعالیت در حوزه امورات وکالتی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و جزا و جرم شناسی هستند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

شماره تماس: 09375308076

راه های مختلف انتخاب بهترین وکیل ملکی در ساری

چه مالک و چه مستاجر باشید، تماس با یک وکیل ملکی مزایای زیادی دارد، مانند آگاهی از حق و حقوقتان، مشاوره و نمایندگی، حل تعارض، صرفه جویی در زمان و هزینه را برای شما به ارمغان می آورد. وکیل برای حمایت از شما در سراسر پروژه املاک و مستغلات کنار شما می باشد تا از قانونی بودن تمام مراحل اطمنان حاصل کنید، در بسیاری از پرونده های ملکی انجام جلسات مشاوره پیش از قرارداد وکالت با بهترین وکیل ملکی در ساری بسیار مهم و ضروری است. این جلسات موجب افزایش آگاهی افراد نسبت به پرونده، درصد پیچیدگی و شانس پیروزی طرفین در محاکم قضایی می شود. در ادامه برخی راه های انتخاب بهترین وکیل ملکی در ساری را مورد بررسی قرار می دهیم.
 • مورد دیگر اعتماد کردن به سابقه و تجارب کاری او می باشد که بسیار مهم است و در نتیجه یک وکیل ملکی باید توانایی دفاع از موکلش را داشته باشد و در حوزه دعاوی ملکی سابقه داشتن امری واجب است چرا که باید به خوبی با قوانین و مقررات آشنایی داشته باشند.
 • روال کار انتخاب وکیل این است که قبل از عقد قرار داد حتما یک یا دو جلسه با او مشاوره می گذارید و خصوصیت هایی که برایتان مهم است را در جلسات مشاوره بیان می کنید.
 • در واقع انتخاب وکیل یکی از مهم ترین موضوعات در پرونده های دادگاه ها است. چون قرار است تا ساعت ها با او در گفتگو باشید و جلساتی را در آینده با او داشته باشید، پس ارتباط برقرار کردن با او باید برایتان راحت باشد تا بتوانید مشکلاتتان را بهتر بازگو کنید.
 • همچنین در جلسه های مشاوره نحوه برخورد و خلق و خوی وکیل و صبوری و خوش اخلاقی وکیل را در نظر بگیرید تا در ارتباط با او بیشتر شناخته شود. همینطور نوع بیان و قدرت کلامی که به کار می برد مهم است زیرا وکیلی که دارای تسلط کلامی خوب و بالایی می باشد در دادگاه دفاعیات بهتری را ارائه می دهد.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در ساری

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در ساری

برای اخذ یک وکیل عالی باید در مورد او تحقیق شود تا بهترین را انتخاب کنیم. وکیل ملکی ای می تواند به عنوانبهترین وکیل ملکی در ساری انتخاب شود که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری باشد.
 • تسلط کافی بر قوانین حقوقی داشته باشد و پرونده های ملکی زیادی را عهده دار شده باشد.
 • دارای تخصص و مهارت در زمینه دعاوی ملکی باشد
 • باتجربه باشد و سوابق بالای وکالتی نیز داشته باشد
 • نمونه پرونده های موفق ملکی زیادی داشته باشد
 • اطلاعات حقوقی ملکی اش به روز شده باشد
 • نحوه ی ارتباط با موکلین را بداند و ارتباط موثر با آن ها داشته باشد
 • به کار بردن تجزیه و تحلیل درست و اصولی برای حل و فصل کردن مشکلات ملکی
 • وعده و وعید های پوچ به موکل خود ندهد
 • به موکل خود گزارشاتی را مبنی بر نحوه انجام کار و شرایط پرونده ارائه دهد.

راه های مختلف انتخاب بهترین وکیل ملکی در ساری

کلام آخر

در دنیای امروز به دلیل عدم وجود ثبات در قیمت ملک و مستغلات ارزش ملک به صورت لحظه ای تغییر می کند و این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات ملکی فراوانی می شود همچنین باعث سواستفاده کلاهبرداران بسیاری شده است که شهر ساری نیز مانند سایر شهرهای دیگر دارای پرونده های ملکی فراوانی در دادگاه ها می باشد. هر یک از طرفین در این دعاوی ملکی برای حل کردن مشکلات خود به بهترین وکیل ملکی در ساری مراجعه می کنند که این وکیل باید کاربلد و توانا باشد و با شناخت تمامی قوانین و مقررات ملکی بتواند بهترین راه حل را در اختیار موکل و دادگاه قرار دهد. یک وکیل توانا با ارائه بهترین پیشنهادات و دفاعیات در دادگاه موجب پیروزی و نتیجه مثبت برای پرونده موکل خود می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا