ملکیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان⭐️【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل ملکی در گرگان نیز مانند سایر وکلای دیگر شهرها می تواند بهترین باشد و همچنین شما می توانید در تمامی زمینه هایی که به دعواهای غیرمنقول مربوط می شود از این وکلا کمک بگیرید. هنگامی که در مورد مسائل ملکی که بسیار بحث پیچیده ای است مشکل پیش می آید، بهتر است به تنهایی پیش نروید و برای حل مشکل خود حتماً به یک وکیل توانا و ماهر مراجعه کنید و از ایشان کمک بگیرید. در واقع ناآگاهی ما از استفاده از روش ها و انواع شکایت های ملکی باعث می شود که به راحتی در مشکلات و پرونده های ملکی مان شکست بخوریم و هزینه های بسیاری را متحمل شویم. پس انتخاب یک وکیل خوب در پرونده های ملکی بسیار مهم و ضروری است. در این مقاله ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در گرگان کدام است؟

بهترین وکیل ملکی در گرگان کدام است؟

یکی از پربحث ترین پرونده های ملکی در ایران که بسیار گسترده هم هست و در مراجع قضایی و کیفری به آن پرداخته می شود دعاوی ملکی است. گستردگی و زیاد شدن این مسائل باعث شده که نیاز به یک وکیل متخصص و متبحر بسیار زیاد شود که اگر وکیل استخدامی به موقع عمل کند و دلسوزانه به موکل خود کمک کند می تواند با توجه به قانون و مقررات مربوط به آن زمینه، بهترین نتیجه را در پرونده برای موکلش به وجود بیاورد.

همچنین استفاده نکردن به موقع از زمان توسط یک وکیل ملکی و از دست دادن زمان ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای موکل به وجود بیاورد پس در انتخاب وکیل باید دقت شود و پرونده های گذشته و سابقه کاری ایشان بررسی شود. هرچند مهارت یک وکیل به سن و سال ربط زیادی ندارد و گاهی ممکن است در وکلای جوان نیز بهترین نتیجه را به دست آورد. پس با دقت در انتخاب بهترین وکیل ملکی در گرگان می توانید روند بهتری را برای سپری کردن پرونده خود در دادگاه داشته باشید.

اطلاعاتی که بهترین وکیل ملکی در گرگان در مورد مشکلات و پرونده موکل خود باید بداند اطلاعات کامل در مورد ملک و مدارک مربوط به آن می باشد. چون داشتن مدارک کافی و اطلاعات مناسب در زمینه ملک موکلش، می تواند در ارائه دفاعیات و حمایت از او در دادگاه بسیار موثر باشد. وکلای ملکی در همه ی دعاوی کیفری حقوقی و خانواده وکالت می کنند و یک وکیل ملکی باید با حفظ خونسردی و آرامش خود با مشکلات و پرونده ها مواجه شود تا بتواند هم برای موکل خود آرامش ایجاد کند و هم روند پرونده را بهتر سپری کند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان سال 1403!

 غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی وکیل ملکی در گرگان

وکیل پایه یک دادگستری استان گلستان است که درجه دکترای تخصصی حقوق کیفری با رساله حقوقی جرایم اقتصادی را دارد. تسلط و تخصص عالی ایشان در دفاع از موکل خود و به نتیجه رساندن اکثر پرونده هایش می باشد. آقای دکتر میرزائی نژاد به غیر از تحصیلات تخصصی آکادمیک و علمی و دارا بودن شخصیت علمی، تجربه وکالت موفقی در اکثر پرونده‌های کیفری و مالی را در رزومه خود دارد. این وکیل در گرگان پرونده‌های قتل، آدم ربایی، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری، سرقت مسلحانه، محاربه، جرایم مالی، املاک و اراضی و غیره را به عهده دارد.

آدرس: گرگان، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3، پلاک 12

شماره تماس: 0911375684

 رضا میرزایی نژاد

رضا میرزائی نژاد وکیل ملکی گرگان

آقای رضا میرزائی نژاد از وکلای گرگان است که دارای تحصیلات در دکترای حقوق کیفری و ملکی می باشند. جناب آقای میرزائی نژاد به غیر از تحصیلات تخصصی و علمی دارای شخصیت علمی نیز می باشند و  تجربه وکالت موفق در پرونده‌های کیفری و ملکی را در کارنامه خود دارند. ایشان پرونده‌های ملکی و موضوعات دیگر را  نیز وکالت می‌نماید.

آدرس:گرگان، عدالت ۵، پاساژ آپادانا، طبقه ۳، پلاک ۱۲

شماره تماس وکیل: ۰۹۱۱۳۷۷۵۶۸۴

مروه کشیری

مروه کشمیری وکیل ملکی گرگان

سرکار خانم مروه کشمیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای 12 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی ملکی اعم از ملکی ثبتی، ملکی حقوقی و ملکی کیفری می باشد، ایشان همچنین یکی از بهترین وکیل ملکی در گرکان نیز بشمار می آید که توانسته در طول سابقه چندین ساله وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند، همینطور تنظیم سند و تنظیم لایحه، شکوائیه از دیگر تخصص های وکیل مروه کشمیری می باشد

آدرس: گرگان،عدالت ۱۴، مجتمع فارابی، طبقه ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۲۴۲۹

 مریم ابراهیمی

مریم ابراهیمی وکیل ملکی گرگان

خانم مریم ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر گرگان است که در زمینه های خانواده و ملکی فعالیت دارند و چندین سال سابقه کار در حوزه های وکالت دارند. خانم مریم ابراهیمی به قوانین و مقررات حقوقی تسلط بالایی دارند و از آنها برای پیشبرد پرونده های ملکی خود استفاده می کنند.

شماره تماس:

آدرس: گرگان، خیابان اسفند، مجتمع بامداد، طبقه چهارم، واحد ۴۰۵

علی حسن پور

علی حسن پور

جناب آقای علی حسن پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکیل ملکی در گرگان این وکیل دارای چندین سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی ملکی کیفری، ثبتی و حقوقی می باشد. این وکیل از دانش حقوقی بالا و تبحر خاصی در دعاوی ملکی برخوردار بوده تا کنون به دعاوی ملکی بیشماری خاتمه داده است.

شماره تماس: 09113786014

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 7، پاساژ مرسل، طبقه دوم، واحد 216

انواع دعاوی ملکی که در تخصص بهترین وکیل ملکی گرگان است!

انواع دعاوی ملکی که در تخصص بهترین وکیل ملکی گرگان است!

دعاوی ملکی انواع دارند که می توان به دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی یا کیفری اشاره کرد که مربوط به اجاره و همه مسائل مربوط به ملک و املاک می باشد. بهترین وکیل ملکی در گرگان نیز در این دعاوی تبحر دارد که در زیر به دو دسته از این دعاوی ملکی اشاره می کنیم:

– دعاوی اموال ثبتی: دعاوی ای هستند که موضوع اصلی آنها در مورد ملک است و سند رسمی ثبتی دارند، مانند دعاوی اعتراض به ثبت، دعاوی خلع ید و رفع تصرف عدوانی، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی ابطال سند رسمی، دعاوی تقسیم مال مشاع، دعاوی اخذ سرقفلی است.

– دعاوی اموال غیرثبتی دعاوی ای هستند که موضوع آنها نیز املاک و مستغلات است و اما سند رسمی ثبتی ندارند. مانند دعاوی اثبات مالکیت، دعاوی تقسیم مال غیر منقول، دعاوی مزاحمت و ممانعت از حق، دعاوی تصرف عدوانی، دعاوی خلع ید

انواع دعاوی ملکی که در تخصص بهترین وکیل ملکی گرگان است!

بررسی ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در گرگان

گرگان از شهرهایی است که دارای وکیل های خوبی است و از ویژگی های بهترین وکیل ملکی در گرگان می توان به موارد زیر اشاره کرد، تا با توجه به این شناخت بتوانید انتخاب خوبی در مورد وکلا داشته باشید.

  • یک وکیل خوب باید دانش حقوقی داشته باشد: داشتن دانش حقوقی و تسلط در زمینه‌های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک می باشد.
  •  تجربه و مهارت کافی داشته باشد: تجربه و مهارت از دیگر ویژگی‌های مهم یک وکیل ملکی می باشد که باتجربه و مهارت خود می‌تواند با تسلط بر قوانین و مقررات و عرف هر منطقه راهکار مناسبی را برای حل مشکلات حقوقی موکل خود پیشنهاد کند.
  •  دارای مهارت‌های ارتباطی باشد: داشتن مهارت‌های ارتباطی و مذاکره نیز از ویژگی‌های مهم یک وکیل ملکی می باشد. یک وکیل ملکی باید بتواند با موکل خود ارتباط خوبی داشته باشد و با طرف مقابل مذاکره کند تا به نتیجه مثبت و خوبی برسد.
  •  صداقت و اعتمادسازی کند: صداقت و اعتمادسازی از ویژگی‌های مهم یک وکیل ملکی است. یک وکیل ملکی باید اعتماد موکل خود را جلب کند و در حین رسیدگی به پرونده، با صداقت و درستی با او رفتار کند. در هنگام انتخاب وکیل ملکی باید به این ویژگی‌ها توجه داشته باشید. همچنین، با مشورت با افراد آشنا یا با مراجعه به سایت‌های اینترنتی، از سابقه و تجربه وکلای ملکی مختلف آگاه شوید و وکیل مناسب خود را انتخاب کنید.

کلام آخر

دعاوی ملکی در مورد اموال غیر منقول می باشد که در واقع اموال غیرمنقول اموالی هستند که امکان جابجایی آنها نیست و شامل املاک و اراضی ملکی می باشد. در واقع بعضی از ملک ها کاربرد مسکونی دارند و بعضی از آنها کاربرد  تجاری تجاری دارند بهترین وکیل ملکی در گرگان می تواند هر یک از این اموال را شناسایی و مورد بررسی و حمایت قانونی قرار دهد. دعاوی ملکی سه بخش هستند حقوقی، کیفری و ثبتی که در این دعاوی بحث ارتکاب جرم نیست بلکه موردی که باعث اختلاف است رعایت نکردن موارد قانونی و یا سهل انگاری در اجرای حق و حقوق طرف مقابل است که باعث به وجود آمدن اختلاف میان طرفین می شود و برای حل این مشکل باید به یک وکیل خوب مراجعه شود تا در دعاوی ملکی حق به حق دار برسد و نتیجه مثبت و خوبی را به وجود بیاورد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هجده =

دکمه بازگشت به بالا