حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در گرگان 🥇【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل حقوقی در گرگان را می توانید با خواندن مقاله ما پیدا کنید و از او در همه موارد حقوقی و مشکلات خود کمک بگیرید، مشاوره با یک وکیل متخصص و با تجربه، بسیار به پیشرفت پرونده شما کمک خواهد کرد. در این شهر نیز مانند اکثر شهرها، پرونده های حقوقی و مشکلات بسیاری در این زمینه برای افراد پیش می آید که مراجعه به یک وکیل خوب امری ضروری است. در واقع وکلا سال های زیادی را صرف آموزش و تخصص خود کرده اند و زحمات زیادی در این راه کشیده اند پس آنها می توانند با توجه به دانش و تخصص خود راهکارهای مناسبی برای پرونده شما ارائه می دهند که به پیروزی در دادگاه به شما کمک خواهد کرد. وکلا در اکثر زمینه های مورد نیاز افراد تخصص دارند و با انتخاب یکی از بهترین های آنها می توانید با آرامش پرونده یا مستغلات خود را به او بسپارید.

بهترین وکیل حقوقی در گرگان کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در گرگان را می توانیم با تحقیق و بررسی پیدا کنیم. همچنین استفاده از منابع در این زمینه به شما در جهت جستجوی یک وکیل خوب و مجرب کمک خواهد کرد. برای انتخاب وکیل لازم است تا تحقیقاتی را انجام دهیم و تصمیم ما عجولانه نباشد. چیزی که موجب پشیمانی می شود انتخاب یک وکیل بدون تحقیقات است و می تواند موجب پشیمانی افراد شود. ممکن است وکیلی را انتخاب کنید که در امور حقوقی تجربه خوبی نداشته باشد، بنابراین سبب می شود تا با مشکلاتی روبرو شوید و ضرر و زیان هایی را متحمل شوید بنابراین توصیه می شود اگر دچار مشکل حقوقی شده اید، حتما به یک وکیل خوب مراجعه کنید.

بهترین وکیل حقوقی در گرگان به عنوان نماینده حقوقی افراد و شرکت ها نقش حیاتی ای را در ارائه خدمات به آنها ارائه می کند و در حل اختلافات و مشکلات حقوقی شان به آنها کمک می کند. این وکلا با تجارب خود از حق موکل خود دفاع می کنند و سعی می کنند هیچ حقی از موکل شان ضایع نشود. احساس مسئولیت وکیل امری اساسی می باشد چرا که رابطه وکیل و موکل براساس اعتماد طرفین است. وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌و خم‌هایی‌ که در قوانین به کار می برد می تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد، پس باید وکیلی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در گرگان سال 1403!

دکتر علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی بهترین وکیل حقوقی در گنبد کاووس

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575
برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.


فاطمه اسلامی

فاطمه اسلامی وکیل حقوقی در گرگان

سرکار خانم فاطمه اسلامی وکیل پایه یگ دادگستری عضو کانون وکلای مرکز یکی از بهترین وکیل حقوقی و مشاور حقوقی در گرگان می باشد، ایشان دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی حقوقی بوده و توانسته در طول مدت سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کند، از تخصص این وکیل می توان به انتوع دعاوی حقوقی مالی، حقوقی حسبی، حقوقی خانواده، حقوقی ثبت احوال اشاره کرد.

آدرس: گرگان، عدالت۳۱، مجتمع یاسین، واحد۲

شماره تماس: 01732323574


امید شاکری

امید شاکری بهترین وکیل حقوقی گرگان

جناب آقای امید شاکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و دوره دکتری حقوق کیفری وجرم شناسی با ۲۰ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری وکالت موفق در صدها پرونده کیفری حقوقی وملکی را دارا می باشد، ایشان طی سالیان وکالتش قبول وکالت کرده و پرونده های حل شده بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. همین موضوع باعث زبان زد شدن این وکیل شده و اورا به بهترین وکیل گرگان تبدیل کرده است.

تلفن تماس: 09122898623
آدرس دفتر: گرگان، عدالت۲۱، مقابل اداره ثبت اسناد واملاک، مجتمع یادمان، طبقه۱، واحد۲
لینک اینستا: omid_shakeri60
لینک سایت: omidshakeri.blogfa.com


سید کمال امیر لطیفی

جناب آقای سید کمال امیر لطیفی وکیل و مشاور حقوقی در گرگان می باشد، ایشان دارای سال ها تجربه وکالت در تمامی زمینه های حقوقی وکالت می پذیرد، ایشان نه تنها یکی از بهترین وکیل حقوقی در گرگان می باشد بلکه به دلیل مشاوره های حقوقی موفقی که به موکلانش ارائه می دهد توانسته برای موکلینش بسیار مفید واقع شود و اشخاص زیادی را جذب خود کند.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۶، پاساژ مرجان، طبقه ۴، واحد ۷

شماره تماس: 01732362104

فریده باقری

فریده باقری وکیل حقوقی در گرگان

سرکار خانم فریده باقری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نیز می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی حقوقی مالی و حقوقی غیر مالی می باشد، ایشان از سال 94 پرونده وکالت خود را از مرکز وکلا اخذ کرده از آن سال تا به کنون پرونده های بیشماری را حل کرده است، ایشان همچنین دارای هوش حقوقی بالا و تبحر خاصی در حل پرونده های حقوقی بوده و توانسته در این زمینه از وکالت بسیار موفق عمل کند.

آدرس: گرگان، خیابان ولی عصر، بین عدالت ۱۴ و ۱۶، روبروی بانک توسعه و صادرات، مجتمع یزدی، طبقه ۱

شماره تماس: 01732228158

محمد حسین زاده مهری

محمد حسین زاده وکیل حقوقی در گرگان

جناب آقای محمد احمدزاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در گرگان می باشد، ایشان یکی دیگر از وکلای حقوقی موفق در گرگان است که تا کنون رضایت های زیادی را از موکلانش جذب کرده است، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی حقوقی مالی و حقوقی غیر مالی می باشد، حقوقدان محمد احمدزاده دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از یک دهه سابقه وکالت می باشد.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۲۲، طبقه ۵، واحد ۷

شماره تماس: 01732325121

محبوبه سادات حسینی

محبوبه سادات حسینی وکیل حقوقی در گرگان

سرکار خانم محبوبه سادات حسینی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در گرگان می باشد، ایشان دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت در زمینه انواع دعاوی حقوقی مالی و حقوقی غیر مالی می باشد. از ویژگی های وکیل که توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند می توان به دانش حقوقی بالا، حسن خلق، پایبندی به زمان اشاره کرد.

 انواع تخصص بهترین وکیل حقوقی در گرگان

تخصص بهترین وکیل حقوقی در گرگان حائز اهمیت است که برای کسب موفقیت در پرونده های حقوقی باید بر قوانین مربوط به موارد حقوقی پایبند باشد و در هنگام دریافت این نوع پرونده ها از تخصص خود استفاده کند تا به موفقیت در پرونده منجر شود. در صورت فعالیت در حوزه حقوقی لازم است که جهت کسب موفقیت در آن پرونده ها، بر قوانین مربوط به حوزه ای خاص تمرکز کند. در ادامه به بررسی مهم ترین انواع وکلای حقوقی و وظایف آن ها اشاره می کنیم:

  • تخصص وکیل خانواده: وکلایی که در حوزه حقوق خانواده کار می کنند و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به بررسی و رسیدگی پرونده هایی نظیر طلاق، نفقه، مهریه و غیره تسلط دارند و به عنوان نماینده قانونی موکل خود کلیه امور قضایی و حقوقی او را در دادگاه خانواده انجام می دهند.
  • وکیل ملکی: وکلای متخصص در حوزه پرونده های ملکی در مورد قوانین و مقررات مربوطه به تنظیم قرارداد و پیگیری امور مربوطه به املاک از اطلاعات و دانش خوبی برخوردارند.
  • تخصص وکیل در امور قراردادها: هر قراردادی که برای انجام امور خاص و یا واگذاری ملک بین افراد حقیقی و حقوقی تنظیم می شود و به اطلاعات حقوقی نیاز دارد، در تخصص یک وکیل حقوقی می باشد. و از هر گونه خسارت و کلاهبرداری  جلوگیری به عمل آورد.
  • تخصص وکیل مهاجرت: وکلایی که  اطلاعات و دانش حقوقی لازم در مورد امور مربوط به مهاجرین و دولت هایی که در آن مقیم هستند را دارند و اقدامات قانونی لازم برای اخذ تابعیت آن ها را انجام می دهند.
  • وکالت چک و سفته: از دیگر حوزه های حقوقی که برخی از وکلا به صورت تخصصی در آن فعالیت دارند مربوط به چک های صادره از بانک های مختلف است. وکیل چک اطلاعات لازم در مورد سفته ها، گواهی عدم پرداخت انواع چک، واخواست سفته ها و ظهر نویسی چک را دارا می باشد و در این حوزه از حقوق موکل خود دفاع کرده و از ضرر او جلوگیری می کند.

بهترین وکیل حقوقی در گرگان چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین وکیل حقوقی در گرگان چه ویژگی‌هایی دارد؟

زمانی که به دنبال حل مشکلات کیفری و حقوقی و دفاع از حق و حقوق خود هستید، باید به بهترین وکیل مراجعه کنید. اما برای این کار باید با ویژگی‌های یک وکیل خوب آشنا شوید که شامل موارد زیر است:

بهترین وکیل حقوقی در گرگان به انواع پرونده‌های کیفری و حقوقی مسلط است. بعضی از وکلا فقط می توانند روی پرونده‌های خاص کار کنند و در زمینه‌های دیگر نمی‌توان از آن‌ها کمک زیادی گرفت. اما این وکلا می توانند به پیگیری انواع پرونده‌ها نظیر قتل، مواد مخدر، مشکلات حقوقی و غیره همچنین مشکلات انحصار ورثه بپردازند. قابل اعتماد و صادق بودن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مجرب می باشد. این یعنی اگر در مواردی از پرونده نقص‌هایی وجود داشت وکیل به موکل خود اطلاع دهد.

همچنین بهترین وکیل حقوقی در گرگان باید در مجامع عمومی مشکلات پرونده موکل و جزئیاتش را بیان نکند تا موجب آبروریزی نشود. در واقع وکلای قابل اعتماد نباید جزئیات پرونده خود را افشاء کنند. این نکته را نیز بدانید که تجربه و آگاهی در امر وکالت به سن و سال ربطی ندارد، چون امکان دارد وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که دانش و مهارت آنها نسبت به دیگر وکلا بسیار بیشتر باشد و برعکس. همچنین منصف بودن نیز از دیگر خصوصیات یک وکیل خوب است و می‌تواند گاهی معیار انتخاب وکیل باشد چون بعضی از وکلا در مورد حق الوکاله و تلاش در مورد پرونده منصف عمل می کنند.

بهترین وکیل حقوقی در گرگان

کلام آخر

افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند باید به یک وکیل مجرب اعتماد کنند و کلیه امور حقوقی مربوط به پرونده شان را به وکیل بسپارند تا بتواند به نتیجه مثبت در پرونده برسند. در واقع یک فرد عادی هرگز نمی تواند بدون استفاده از تجربه و مهارت وکیل، در انجام مراحل کاری حقوقی خود موفق شود و چون قوانین پیچیده مربوط به وکالت را نمی داند، ممکن است باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری شود. با امضای یک قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل همه ی اختیارات مربوط به وکیل توضیح داده شده و حق الوکاله هم بین آنها توافق می شود، وکیل هم در مقابل مبلغی که می گیرد، کارهای مربوط به پرونده حقوقی موکلش را بر عهده دارد. از همان لحظه ای که وکیل پرونده حقوقی موکلش را عهده دار می شود، در مقابل او تا انتهای کار وظیفه دارد که همه ی مراحل اجرایی و کاری را به بهترین شکل انجام دهد و در واقع به عنوان حامی موکلش باشد. تمامی این موارد باعث می شود تا موکل از اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی بدور باشد. برای یافتن بهترین وکیل حقوقی در گرگان می توانید از مقاله ما استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا