حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ساری 🥇【آپدیت جدید】⚖️

از دغدغه های بیشتر افرادی که با مسائل حقوقی مواجه می شوند یافتن بهترین وکیل حقوقی در ساری است تا در دادگاه و محاکم قضایی بتواند از آنها دفاع کند و راه صحیح پیگیری پرونده را جلوی آنها بگذارد. وکیل به کسی گفته می شود که با امضای قرارداد بین دو طرف یعنی وکیل و موکل وظایفی بر عهده هر دو آنها قرار داده می شود که وظیفه موکل اعتماد به وکیل است و دادن تمامی اطلاعات لازم به او، و وظیفه وکیل حمایت از موکل خود در تمامی مراحل دادگاه می باشد و امین بودن ایشان در برابر اطلاعاتی که در اختیارش قرار می گیرد، است. یک وکیل معتمد از پیش آمدن دعوا و شکایت های بی مبنا جلوگیری کرده و جریان رسیدگی به پرونده را با سرعت بیشتری پیگیری می کند. با خواندن مقاله ما در انتخاب یک وکیل مجرب و خوب موفق تر خواهید بود پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در ساری کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در ساری کدام است؟

هر فردی که به عنوان وکیل کار می کند باید دارای تحصیلات بالا و مخصوص در این زمینه باشد. بیشتر مردم با وکالت و وظایف وکیل آشنا هستند و معمولاً با وکلا برخورد داشته اند. در واقع اکثر وکلا دارای دانش و مهارت کافی هستند و در تمامی حوزه های وکالت و حقوقی فعالیت داشته اند.

به غیر از مسئله دانش و تخصص یک وکیل باید صلاحیت اخلاقی هم داشته باشد و با رفتار مناسب و اخلاق خوب پرونده ها را پیگیری کند و تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده موکل خود انجام دهد. افراد با انتخاب بهترین وکیل حقوقی در ساری می توانند شاهد بهترین نتیجه در پرونده حقوقی شان شوند.

بعد از گرفتن یک وکیل خوب و حرفه ای، و امضای قرارداد بین دو طرف می توانید به موفقیت در پرونده خود امیدوار باشید. در واقع با بررسی رزومه و پرونده های گذشته یک وکیل می توان به سابقه و مناسب بودن یا نبودنش پی برد و انتخاب درستی داشته باشیم. خوب است بدانید بهترین وکیل حقوقی در ساری در زمینه های مختلف ملکی، مالی، کیفری، حقوقی، طلاق و خانوادگی فعالیت می کنند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ساری سال 1403!

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل حقوقی در ساری

خانم الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری (مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)، دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین و به طور کلی دعاوی خانوادگی)، دعاوی ملکی، ثبتی و … فعالیت می‌کنند.

برخی از سوابق و تخصص خانم الهام پیشگر:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • مدرس دانشگاه
 • ۱۳ سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسیزمینه دعاوی خانوادگی
 • شکایات کیفری
 • منابع طبیعی، جهاد کشاورزی،زمین شهری و اوقاف، دعوی تصرف عدوانی اراضی ملی دعوی خلع ید متصرفین اراضی ملی اعتراض به
 • تشخیص ملی بودن زمین و …

اطلاعات تماس با وکیل الهام پیشگر:

شماره تماس: 09112230668
آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار 2 مجتمع وکیل،
طبقه ۴، واحد ۱۷


 عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی وکیل حقوقی در ساری

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا ( european association for education ) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده و موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و شمال کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی داشته که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد. همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای تجربه ی متعدد و موفق در پرونده های تخصصی از جمله دعاوی ملکی ، ثبتی ، اعتراض به تشخیص اراضی ملی ، تغییر کاربری ، منابع طبیعی و …
 • سابقه همکاری با هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها

اطلاعات تماس با وکیل عارف محمدی برنتی:

شماره تماس: 09112589550
آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی


 کتایون عسکری

کتایون عسکری بهترین وکیل حقوقی ساری

خانم کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از کانون وکلای دادگستری مازندران در شهر ساری، کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی، دارای ۱۲ سال سابقه‌ی وکالت می‌باشد.

سابقه وکالت وکیل کتایون عسکری:

 • پرونده‌های حقوقی: (اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره کار، تقسیم ترکه و … )
 • پرونده‌های کیفری: (اعم از قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …)
 • دعاوی خانوادگی: (اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و …) دارا می‌باشد.

اطلاعات تماس با وکیل کتایون عسکری:

شماره تماس: 09127322249
آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢

(مشاوره تلفنی با هماهنگی قبلی و پرداخت حق المشاوره انجام می‌گردد.)


وحید سرپرست

وحید سرپرست وکیل حقوقی در ساری

جناب وحید سرپرست در سال ۱۳۸۳ در رشته وکالت قبول شده است. از کارکنان مرکز وکلاء و مشاوران حقوقی هستند که  کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در انواع پرونده های حقوقی، ملکی، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته، مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی، امور مربوط به ورشکستگی و غیره، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان مهارت داشته و در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … عمل می کنند. ایشان بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت دارند.

آدرس: مازندران، ساری، خیابان قارن، کوچه قارن ۶، ساختمان نیک، طبقه دوم، واحد۴، دفتر وکالت وحید سرپرست

شماره تماس: 09111295643

 حسن ذاکریان

حسن ذاکریان وکیل حقوقی در ساری

آقای حسن ذاکریان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در برخی وزارت خانه ها و شرکت های معتبر نیز فعالیت هایی داشته و به دلیل فن بیان بالا و شیوایی کلام موجب رضایت مراجعینش شده است. آقای حسن ذاکریان در دعاوی های مختلفی همچون ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره مشغول به فعالیت هستند. مدرک آقای وکیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است که نویسنده حقوقی و مدرس دانشگاه، مترجم کارشناسی حقوق و مشاور حقوقی نیز می باشند.

آدرس: مازندران، ساری، خیابان ۱۸ دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112555517

 نوشین لقمانی

نوشین لقمانی وکیل حقوقی در ساری

سرکار خانم نوشین لقمانی عضو کانون وکلای مازندران با بیش از ١٢ سال سابقه وکالت  مدرس دانشگاه وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران، شهر ساری می باشد و سال ها در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت است. خانم وکیل سابقه موفقیت های زیادی در حل پرونده های حقوقی و کیفری داشته است، ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند همچنین مشاور حقوقی هم می باشند.

آدرس: مازندران، شهر ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

شماره تماس: 09113543827

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در ساری

شناخت ویژگی های مهم بهترین وکیل حقوقی در ساری بسیار مهم است چرا که با شناخت شخصیت، ویژگی و رفتارشان راحتتر می توان در پرونده ها از آنها کمک خواست. همچنین با آگاهی از تخصص و مهارت های ایشان به راحتی می توان پرونده خود را به آنها سپرد و منتظر نتیجه مثبت باشند.

 • امانت داری و حفظ اسرار موکل: وکیل خوب مانند یک پزشک باید به واسطه شغل خود محرم اسرار موکل خود باشد و هرگز واقعیت ها و اسراری را که موکل با او در میان می گذارد و به او اعتماد می کند را فاش نکند.
 •  صداقت و راستگویی وکیل مهم است: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل ساری این است که موکل خود را از انتخاب اشتباه باز دارد و به هیچ وجه به خاطردریافت حق الوکاله بیشتر مسیر و روش های اشتباه را برای موکل خود انتخاب نکند. در واقع با توجه به آگاهی و تسلطی که بر مسائل حقوقی دارد به موکل در انتخاب مسیر درست کمک نماید.
 •  مسائل حقوقی را برای موکل ساده سازی کند: وکلا وظیفه دارند از پیچیده کردن دادرسی جلوگیری کنند و مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند را راهنمایی کردن قاضی نیز به کار ببرند. توجه داشته باشید وکیل خوب تاثیر بسیاری در سیستم قضایی برای گرفتن حق دارد که در این بین نباید از روش ها های غیرعادلانه استفاده شود.
 • داشتن اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی بالا: وکلا باید برای ارائه بهترین راهکار و بهترین انتخاب نوع دادخواست، شکوائیه و یا هر اقدام قانونی دیگر، از دانش حقوقی بالایی بهره مند باشند و تخصص و فن لازم برای ادای وظایف خود داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در ساری

کلام آخر

گرفتن یک وکیل متخصص در روند اجرایی انواع پرونده های حقوقی تاثیر بسیاری دارد. یک وکیل با تجربه و با سابقه کاری بالا با سرعت بیشتری می تواند به انواع مشکلات پرونده رسیدگی کند و با کلام خود و دفاعیات درست، عامل موفقت پرونده موکلش شود. قوانین وکالت در حال تغییر می باشد و نیاز به یک فرد دانا و آشنا به قوانین حقوقی را می طلبد که بتواند امور حقوقی را پیگیری کند، بنابراین نسبت به انتخاب یک وکیل خبره و موفق، حساسیت های لازم را داشته باشید تا بتوانید در این مسیر و در روند اجرای پرونده حقوقی خود نتیجه مثبت کسب کنید. در واقع وکالت، شغل بسیار حساسی می باشد و بخاطر این حساسیت، دارای وظایف زیادی می باشد. بیشترین وظایف آن تا حدودی به وجدان کاری و شرافت یک وکیل وابسته می باشد و با انتخاب بهترین وکیل حقوقی در ساری و تحقیق در مورد رزومه و پرونده گذشته او می توانید روند بهتری را برای پرونده خود به وجود بیاورید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =

دکمه بازگشت به بالا