ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در پردیس ⚖️【سال1403】✔️

در بعضی از مواقع در معاملات ملکی، ممکن است میان طرفین اختلافات شدیدی به وجود آید. یکی از دلایلی که لازم است که در خرید، فروش، رهن و اجاره، تصرف عدوانی و… با حقوق قانونی آشنا باشیم تا زمانی که برای هر یک از آن ها با مشکلات اساسی بر نخوریم. ما به این اطلاعات با مراجعه به یک وکیل ماهر و کار درست، با گرفتن مشاوره از او راجع به مشکلات پرونده خود اطلاعات به دست آوریم. اما باید این نکته را در نظر داشت که دعاوی ملکی شامل پیچیدگی های هستند که همین موضوع باعث می شود فهم اطلاع از قوانین و مقررات مربوطه برای افراد عادی جامعه بسیار نامفهوم و دشوار شود. در این مقاله سعی در آشنا کردن شما با بهترین وکیل ملکی در پردیس را داریم؛ بنابراین تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در پردیس

 

بهترین وکیل ملکی در پردیس کیست؟

در پردیس وکیل های زیادی هستند که در زمینه حل دعاوی ملکی و پرونده های این چنینی فعالیت دارند. در میان تمامی این وکیل ها، برخی وکلا هستند که علاوه بر اینکه به طور نخصصی روی دعاوی ملکی فعالیت دارند، توانسته اند تعداد کثیری از پرونده موکلینشان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین دقت و تمرکز به موفقیت و نتیجه دلخواه موکلان برسانند.

بهترین وکیل ملکی در پردیس تلاش می کند تا همواره اطلاعات خود را در زمینه قوانین و مقررات ملکی بروز نگه دارد تا بتواند با استفاده از دانش حقوقی اش بهترین و موثرترین راهکار ها را به موکلین خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل پردیس سعی دارد همیشه قانون و تغییرات آن را تحت نظر قرار دهد تا بتواند علم خود را بروز نگه دارد . در ثانی، بهترین وکیل ملکی در پردیس بسیاری از سال های کاری خود را صرف رسیدگی و حل پرونده های گوناگون بوده است و توانسته تاکنون به بسیاری از تجربیات ارزشمند دست یابد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پردیس را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل ملکی در پردیس بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس و دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید:

  مهدی انامی

مهدی انامی وکیل ملکی در پردیس

جناب آقای مهدی انامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در پردیس هستند. ایشان دارای بیش از یک دهه فعالیت حقوقی در زمینه دعاوی ملکی می باشند و تاکنون توانسته اند رزومه ای عالی از خود برجای بگذارند. جناب انامی به طور تخصصی روی دعاوی ملکی مانند خرید و فروش املاک، رهن و اجاره، فروش مال غیر، شهرداری و اختلاف در مالکیت کار می کنند.

آدرس دفتر: فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، بین خیابان 39و41 غربی جدید، ساختمان روناش، طبقه 4، واحد6

شماره تلفن: 09123076275

محمدرضا بختیاری

محمدرضا بختیاری وکیل ملکی در پردیس

جناب آقای محمدرضا بختیاری از دیگر وکیل خوب در پردیس می باشند. جناب بختیاری به طور تخصصی روی دعاوی ملکی، شامل: اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی زمین شهری و اوقاف و موجر و مستاجر اعمال وظیفه می کنند و تاکنون توانسته اند که بیش از یک دهه سابقه کار عالی از خود بر جای گذارند و موجب رضایت موکلین خود واقع گردند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، سه راه حافظیه، روبه روی بانک مسکن پلاک 87، طبقه 4، واحد 7

شماره تلفن: 09123584675

فائزه جلالی

فائزه جلالی وکیل ملکی در پردیس

سرکار خانم فائزه جلالی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در پردیس می باشند. ایشان توانسته اند بیش از ده سال سابقه درخشان از خود به جای بگذارد و بتوانند باعث رضایت مراجعین و موکلین خود، با به دست آوردن نتیجه مطلوب و دلخواه آنان، قرار گیرند. سرکار خانم جلالی در حوزه های مختلف ملکی مانند: اختلاف در مالکیت، سرقفلی، حق کسب و پیشه و تخلیه فعالیت به عمل می آورند.

آدرس دفتر: کرج، فردیس، بعد از فلکه دوم، روبروی بانک کشاورزی، جنب پوشاک جوان، طبقه دوم

شماره تماس: 09126213978

فاطمه جعفری ورکی

فاطمه جعفری ورکی وکیل ملکی در پردیس

سرکار خانم جعفری از دیگر وکلای خوب در پردیس می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از دوازده سال سابقه کاری موفق در زمینه دعاوی ملکی را دارند. سرکار خانم جعفری در دعاوی گوناگون ملکی مثل: ثبت اسناد و املاک، خرید و فروش املاک غیر منقول و شهرداری کار می کنند و دارای تجارب بسیار در این حوزه ها می باشند.

آدرس دفتر: فردیس، بین فلکه سوم و چهارم، جنب شیرینی سرای مجلسی و سنتی حاجی بابا، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3

شماره تماس: 09126654176

اسماعیل درویشوند

اسماعسل درویشوند وکیل ملکی در پردیس

دیگر وکیلی که معرفی میکنیم، جناب آقای اسماعیل درویشوند، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در پردیس هستند که به طور تخصصی روی پرونده های ملکی که شامل جهاد کشاورزی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت و سایر اموری که مربوط به دعاوی ملکی است، فعالیت دارند و تاکنون توانسته اند با تعهد بالا و فن بیان قوی  که در کار خود دارند نتایج را به نفع موکل خود تغییر دهند و او را به موفقیت برسانند.

آدرس دفتر: فردیس، سه راه تعاون، ساختمان جم، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09123632970

بهترین وکیل ملکی در پردیس دارای چه ویژگی هایی است؟

برترین وکیل ملکی در پردیس معمولا دارای ویژگی های ذکر شده زیر می باشند:

  1. تخصص و تجربه عمیق در زمینه دعاوی ملکی: وکلای برجسته در یک یا چند زمینه حقوقی خاص تخصص دارند و تجربه طولانی در آن زمینه ها را دارا می باشند.
  2. مهارت های برجسته مذاکره و ارتباطی: آنها را قادرند به شکل موثر با طرف های مختلف مذاکره کنند، از منافع موکل خود به خوبی دفاع کنندو بتوانند با موکلین خود ارتباط قوی برقرار سازند.
  3. درک دقیق و عمیق از قوانین و رویه های قضایی: آن ها از آخرین تغییرات و تفسیر های قانونی آگاه هستند و می توانند راهبردهای حقوقی مناسبی را برای موکلان خود طراحی کنند.
  4. شهرت و اعتبار حرفه ای: وکلای برتر معمولا سابقه موفق و شهرت خوبی در محاکم و بین همکاران خود دارند.
  5. تعهد قوی و اخلاق حرفه ای: آن ها به اصول اخلاقی حرفه وکالت پایبند هستند و منافع موکلین خود را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند.
  6. مهارت های تحلیلی و تفکر انتقادی قوی: آن ها می توانند پرونده های پیچیده را تجزیه و تحلیل کنند و راهکار های استراتژیکی ارائه دهند.
  7. توصیه های معتبر: از دیگران که تجربه های همکاری با آن وکیل را داشته اند، توصیه و نظراتشان را گوش کنید.

با بررسی دقیق این موارد می توانید تا حد زیادی مطمئن شوید که وکیل انتخاب شده، یکی از وکلای برتر و با تجربه در زمینه ملکی است.

راهکار های مقایسه بودجه موکل با هزینه های بهترین وکیل ملکی در پردیس چیست؟

برای مقایسه هزینه های وکیل با بودجه خود، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

استعلام قبلی هزینه ها: فبل از شروع همکاری با بهترین وکیل ملکی در پردیس، درخواستی برای استعلام قبلی هزینه ها و ساختار قرارداد را داشته باشید. ببان کنید که در حدود بودجه خود فعالیت می کنید و بخواهید هزینه ها را به طور دقیق توضیح دهند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا وکلا را با هم مقایسه کنید و انتخاب صحیحی انجام دهید.

مرور کامل هزینه ها: هنگام بررسی ساختار قرارداد و هزینه های بهترین وکیل ملکی در پردیس، به جزئیات دقت کنید. مطمئن شوید که هزینه های مختلف مانند هزینه مشاوره، هزینه دستمزد ساعتی ، هزینه پرونده و هزینه های مربوط به خدمات اضافی را در نظر می گیرید. اینکه هزینه ها به صورت ثابت یا متغیر باشند نیز بررسی کنید.

سازماندهی بر اساس الزامات و اولویت ها: مشخص کنید که برای شما کدام بخش ها از خدمات وکیل بیش تر اهمیت دارد و در کدام بخش ها علاقه مند به صرف هزینه بیشتر هستید. بر اساس اولویت ها و الزامات خود، برنامه ریزی کنید و محدوده هزینه را مشخص کنید.

مذاکره: در صورتی که هزینه ها مطابق با بودجه شما نیستند، می توانید با وکیل مذاکره کنید. در خواست تخفیف یا تغییر در ساختار قرارداد را مطرح کنید. اگر وکیل، اهمیت همکاری با شما را درک کند، ممکن است به توافقی برسید که هر دو طرفراضی باشند.

مقایسه با سایر وکلا: اگرچه هزینه ها تنها یکی از عوامل در انتخاب وکیل است، اما می توانید هزینه ها را با سایر وکلا مقایسه کنید. از هزینه های متوسط وکلیل های مشابه در منطقه یا با تخصص مشابه مطلع شوید و با بودجه و نیاز های خود مقایسه کنید.

با توجه به این روش ها، می توانید هزینه های وکیل را با بودجه خود مقایسه کنید و تصمیم بهتری در انتخاب وکیل بگیرید. در ضمن توجه به معیار هایی که در پاسخ قبلی ذکر شد، باید به یک نکته مهم توجه داشته باشید. هزینه های وکیل ممکن است بسته به ماهیت و پیچیدگی پرونده، مکان جغرافیایی، شهرت و تجربه وکیل و سایر عوامل متفاوت باشد. بنابراین، در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل ملکی در پردیس باید بر مبنای تخصص و تجربه او صورت گیرد و هزینه ها نباید تنها عامل تصمیم گیری باشند.

بهترین وکیل ملکی در پردیس

 

کلام آخر

از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاس گزاریم. در این مقاله سعی داشتیم شما را با بهترین وکیل ملکی در پردیس آشنا سازیم. به ویژگی های یک وکیل ماهر و درستکار پرداختیم و آن ها را ارزیابی و شناسایی نمودیم. در ادامه راهکار هایی برای اداره بودجه خود در صرف هزینه برای وکیل و پرونده را آموختیم. از شما تقاضا داریم اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، با سایر مخاطبان سایت وکلای حقوقی به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا