حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در دزفول 🥇【آپدیت جدید】⚖️

با توجه به افزایش تعداد وکلا و مشاوران حقوقی در شهر دزفول، انتخاب یک وکیل حرفه ای و با تجربه کاری بسیار سخت شده است. بهترین وکیل حقوقی در دزفول باید دارای دانش عمیق حقوقی و تجربه کافی باشد. او باید در ایجاد ارتباط و گفتگو با مراجعه کنندگان بسیار مهارت داشته باشد تا بتواند به آن ها راهنمایی دهد. همچنین، صداقت، اخلاق حرفه‌ ای، و توانایی حل مسائل به عنوان یک مشاور از ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در دزفول است. در ادامه با ما باشید تا تعدادی از بهترین وکیل حقوقی در دزفول را به شما معرفی کنیم‌.

بهترین وکیل حقوقی در دزفول کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در دزفول کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در دزفول فردی است که دارای مهارت های حرفه ای، تجربه کافی و دانش قانونی مناسب است. علاوه بر این، بهترین وکیل حقوقی در دزفول باید مشتاق، صادق، عادل، دقیق و خوش اخلاق باشد. وکیل باید در ایجاد ارتباط با موکلین خود مهارت بالایی داشته باشد، همچنین تسلط به فنون مذاکره و دفاع یکی از ویژگی های اصلی بهترین وکیل حقوقی در دزفول است. همچنین، ما به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل اهواز برای شما عزیزان پرداخته ایم، برای مشاهده وکلا روی این مطلب کلیک کنید.

بهترین وکیل حقوقی در دزفول وظایف متعددی از مشاوره حقوقی تا نمایندگی در دادگاه را بر عهده دارد. این فرد باید حقوق مراجعین را حفظ کرده در پروسه قضایی یا حل و فصل مسائل حقوقی به آن ها کمک کند و به آن ها مشاوره حقوقی ارائه دهد. در صورت نیاز، بهترین وکیل حقوقی در دزفول نماینده موکل در دادگاه یا مراجع حل اختلاف خواهد شد و سعی می کند از حقوق آن ها دفاع و بهترین نتیجه را برای آن‌ ها کسب کند. همچنین، در خصوص قراردادهای حقوقی، وکیل می‌ تواند کمک کند تا آن قراردادها به درستی رعایت تنظیم شوند.

بهترین وکیل حقوقی در دزفول در مراحل مختلفی از یک پرونده حقوقی دخیل خواهد شد و با ارائه مشاوره حقوقی، راهنمایی های لازم جهت پیشگیری از مسائل قانونی را ارائه می دهد. وکیل به مشتریان در تدوین قراردادها و مدارک حقوقی کمک می کند و در صورت بروز اختلافات، نماینده فرد در دادگاه می شود و تلاش می کند به نفع موکل خود حاکمیت کند. وظایف بهترین وکیل حقوقی در دزفول به موضوعات مختلف حقوقی مرتبط با مشکلات مراجعین بستگی دارد.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در دزفول سال 1403!

الهام حسینوند

الهام حسینوند بهترین وکیل حقوقی در دزفول

خانم الهام حسینوند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای تخصص حقوقی بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. پیگیری مستمر پرونده، مسئولیت پذیر بودن در قبال پرونده های موکلین و تلاش برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه، از ویژگی های ایشان است.

برخی از تخصص و مهارت های وکیل:

  • متخصص در دعاوی حقوقی: در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ، اجاره و ….
  • متخصص در دعاوی کیفری: اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا، خیانت در امانت ، توهین ، ضرب و جرح ، دیه ، قتل ، سرقت ، رابطه نامشروع ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز ، مطالبه دیه ، جرایم رایانه ای ، جرایم پزشکی …
  • متخصص در دعاوی ملکی: اعم از الزام به تنظیم سند، فسخ و ابطال قراردادها، خلع ید،دعاوی راجع به سرقفلی و حق کسب و پیشه،روابط موجر و مستاجر و دعوای تخلیه اماکن تجاری و مسکونی، فک رهن،تقسیم و فروش مال مشاع، دعاوی راجع به ما ترک و …
  • متخصص در تنظیم قرارداد: ها اعم از قرارداد بیع ، اجاره ، ارائه خدمات ، شرکت ، سرمایه گذاری ، نمایندگی ، پیمانکاری ، توزیع ، تولید ، لایسنس ولی ..
  • متخصص در دعاوی تجاری: اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی ، ورشکستگی ، مطالبه چک و سفته و…
  • متخصص در پرونده های موضوع دادگاه انقلاب

اطلاعات تماس با وکیل الهام حسینوند:

شماره تماس: 09393504178


علی جوادموتاب

علی جوادموتاب بهترین وکیل حقوقی در دزفول

آقای علی جوادموتاب از وکلای خوشنام یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر دزفول و همچنین اهواز می باشد. ایشان دارای بیش از 20 سال تجربه کار در حوزه وکالت می باشند و در کلیه موارد حقوقی اعم از دعاوی کیفری، جنایی، قتل، آدم ربایی، طلاق و موارد دیگر بسیار حرفه ای و کارکشته هستند و یکی از بهترین وکیل حقوقی در دزفول از دیدگاه مراجعین محسوب می شوند. تخصص و مهارت: مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری تجربه بالا در حوزه دعاوی مربوط به خانواده مانند طلاق، حضانت، رابطه نامشروع و غیره پذیرش دعاوی ثبتی، تنظیم و فسخ مبایعنامه و انواع قراردادها

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

شماره تماس: 09166417568

رزا نظربیگی رزا

رزا نظربیگی رزا بهترین وکیل حقوقی در دزفول

خانم نظربیگی رزا از جمله وکلای با سابقه و متخصص و یکی از بهترین وکیل دزفول هستند. خانم نظربیگی در زمینه دعاوی مربوط به خانواده، دعاوی کیفری و جنایی بسیار متخصص هستند و دارای سوابق درخشانی در کارنامه کاری خود هستند. ایشان به دلیل تجربه بالا، تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی و همچنین نفوذ کلام خود، همواره بهترین دفاع را از موکلین خود دارند. تخصص و مهارت: وکیل انواع شرکت های خصوصی، تجاری، پزشکی و صنعتی متخصص در جرایم رایانه ای متخصص در دعاوی ملکی و ثبتی وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 09199650028

نسرین شرنگ

نسرین شرنگ بهترین وکیل حقوقی در دزفول

خانم شرنگ یکی از حرفه ای و موفق ترین وکلای دزفول در حوزه تمامی دعاوی حقوقی است. شما می توانید کلیه جهت حل و فصل و پیگیری دعاوی خانوادگی، کیفری، قضایی و موارد دیگر به صورت حضوری به دفتر وکالت خانم شرنگ مراجعه کرده و از ایشان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. خانم نسرین شرنگ به دلیل کسب تجربه و مهارت در طی سال های متمادی یکی از بهترین وکیل حقوقی در دزفول محسوب می شوند و می توانند شما را در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسانند. تخصص و مهارت: مشاور حقوقی وکیل سازمان ها و شرکت های دولتی و تجاری پذیرش وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری

آدرس: دزفول، خیابان آفرینش، جنب پاساژ سعید، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 0916347359

معصومه پیشکول

معصومه پیشکول بهترین ویکل حقوقی در دزفول

خانم معصومه پیشکول از وکلای بنام پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل دزفول هستند. خانم پیشکول در زمینه کلیه امور وکالتی از جمله دعاوی جنایی، قتل، قاچاق، طلاق، خلع ید، اجرت، تمکین و موارد دیگر بسیار حرفه ای و با تجربه هستند و می توانند با تجربه و مهارت خود در سریع ترین زمان ممکن رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهند. تخصص و مهارت: دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مشاوره تخصصی حقوقی به سازمان ها و شرکت ها وکالت در دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت وکالت تخصصی در دعاوی خانواده طلاق، مهریه، نفقه

آدرس: دزفول، فلکه یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم

شماره تماس: 09166326939

محسن بنیادی

محسن بنیادی بهترین ویکل حقوقی در دزفول

جناب آقای محسن بنیادی از وکلای حرفه ای دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل  حقوقی در دزفول هستند. شما می توانید جهت انجام طلاق، حضانت فرزندان، دعاوی مربوط به شرکت های تجاری و بسیاری از موارد دیگر به ایشان مراجعه کرده و راهنمایی های لازم در خصوص پرونده خود را دریافت نمایید. تخصص و مهارت: قبول وکالت در امور مختلف اعم از ضرب و شتم، تجاوز، تصادف، شرب خمر و زنا وکیل سازمان ها و شرکت های معتبر مشاور حضوری و غیر حضوری

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، جنب داروخانه کوثر، طبقه فوقانی، فروشگاه اسدی

شماره تماس: 09166560237

علیرضا دلجو

علیرضا دلجو وکیل دزفول

جناب آقای علیرضا دلجو وکیل پایه یک دادگستری می باشد، ایشان عضو کانون وکلای مرکز و یکی از بهترین وکیل در حوزه دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، سرپرستی، انحصار وراثتت و … می باشد، ایشان توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری را به سر انجام نیک رسانده و موکلانش را از نتیجه پرونده خرسند ساخته است، این حقوقدان همچنین به دلیل دانش حقوقی بالا، تجربه چندین ساله و تبحرش در حل پرونده های خانواده از محبوبیت زیادی بین موکلان برخوردار است. 

آدرس: دزفول، خیابان امام جنوبی نرسیده به میدان خلیج فارس (خیبر)

شماره تماس: 09394066672

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد وکیل دزفول

با بیش از ده سال سابقه کار وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری، وکیل نرگس فرخی راد یکی از وکلای ملکی معتبر و مورد اعتماد در شهر دزفول است. ایشان در دعاوی مختلف از جمله دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، و دعاوی ثبتی، تخصص و تجربه فراوانی دارند و همواره سعی می‌کنند تا بهترین نتیجه ممکن را برای موکلین خود به دست آورند. با رویکردی متمرکز بر رعایت اصول حقوقی و حفظ منافع موکلین، وکیل نرگس فرخی راد به عنوان یکی از وکلا‌ی موفق و با تجربه در زمینه حقوق شناخته می‌شود.

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه

شماره تماس: 09372816627


وکیل دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری یک وکیل حقوقی است که می تواند در تمامی دیوان ها و مراکز قضائی حضور داشته باشد و در امور حقوقی مختلف به افراد کمک کند. وکیل پایه یک دادگستری فردی است که دارای مدرک حقوق و موفق به قبولی در آزمون وکالت پایه دادگستری شده است. این وکلا دارای صلاحیت حضور در تمامی دیوان ها و دیگر مراکز قضائی کشور هستند. آن‌ ها می ‌توانند در امور حقوقی متنوع از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، مدنی و اداری به مردم کمک کنند.

وکلای پایه دادگستری وظیفه دارد حق و حقوق موکلین خود را حفظ کند، همچنین آن ها می توانند در ترتیب اخذ دفاع موکلان، تهیه و تنظیم اسناد حقوقی، حضور در جلسات دادگاه و ارائه مشاوره حقوقی به آنها فعالیت کنند. همچنین، در مواردی که نیاز به وکیل دولت یا دیگر ارگان ‌های قضائی است، وکیل پایه دادگستری نیز می‌تواند نقش ایفا کند، همچنین از نظر تخصصی نیز می ‌توانند در زمینه های خاص مانند حقوق تجارت، مالیات، امور ثبتی و غیره فعالیت داشته باشند. به طور کلی این وکلا نقش مهمی در حقوق و اجرای عدالت در سطح ملی دارند و به حفظ حقوق شهروندان و ایجاد عدالت در جامعه کمک می کنند.

وکیل دادگستری کیست؟

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل دزفول

برای تعیین بهترین وکیل دزفول نیاز به بررسی عوامل مختلفی داریم که می ‌تواند در تصمیم‌ گیری موثر باشد. در اینجا، چند عامل کلیدی برای انتخاب بهترین وکیل دزفول را نقد می‌ کنیم.

  • تجربه: وکیل با تجربه را می ‌توان بهترین وکیل دزفول دانست؛ زیرا تجربه به وکیل امکان می ‌دهد تا با بیشترین کیفیت و به بهترین نحو به موضوعات قانونی مراجعین خود رسیدگی کند. بنابراین، بررسی تجربه وکیل از جمله پرونده های قبلی، سال‌ های سابقه کاری و نتایج موفق آن ها برای ارزیابی بهتر توانایی وکیل است.
  • تخصص: بهترین وکیل دزفول فردی است که دارای تخصص در زمینه قانونی مورد نیاز شما باشد. برخی از وکلا در حوزه‌ های مختلف از جمله کیفری، مدنی، خانوادگی و مالی و غیره فعالیت می ‌کنند. بنابراین، اعمال موضوع دعوا و کیفیت دفاع توسط وکیل با تخصص ذاتی تفاوت می ‌کند.
  • ارتباط بین شخصی: تعامل وکیل با مشتریان زمانی می‌تواند مفید باشد که دارای یک پایگاه قوی برای ارتباط بین شخصی باشد. وکیلی که به شما گوش می‌دهد، توجه می ‌کند و خواسته های شما را درک می‌کند، بهترین وکیل حقوقی در دزفول است که می‌تواند به شما کمک کند.
  • روش کاری: بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که با روش کاری خود، مطالعه مداوم بر مواد مورد نیاز، بررسی و حل مسائل و دعاوی و جزئیات پرونده ‌ها را در نظر می ‌گیرد. بهترین وکیل دزفول باید به طور مداوم با همت بالا و روش کاری اصولی به پیگیری پرونده شما بپردازد. با توجه به ارزیابی این عوامل، بهترین وکیل دزفول برای شما کسی است که ترکیبی از تجربه، تخصص عمیق، قدرت ارتباط بین شخصی و روش کاری با کیفیت ارائه می ‌دهد. به همین دلیل نمی ‌توان به صورت عمومی بهترین وکیل دزفول را از این منظر مشخص کرد، زیرا هر وکیل در موضوع خاص خود منحصر به فرد است.

کلام آخر

بهترین وکیل حقوقی در دزفول همواره سعی دارد با ارائه بهترین راهکارها و مشاوره های صحیح نتایج مثبتی را برای موکلین خود به دست آورد. مشاوره حقوقی به معنای ارائه نصایح و راهنمایی‌ های حقوقی به افراد یا شرکت ‌ها در مواجهه با مسائل و ابهامات حقوقی است. وکلای حقوقی در این فرآیند به مشتریان خود کمک می ‌کنند تا حقوق و تعهدات خود را درک کنند و بهترین تصمیمات حقوقی را بگیرند. امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا