حقوقیوکیل

معرفی 10 تا بهترین وکیل حقوقی در سنندج🥇【آپدیت جدید】⚖️

در مورد انواع وکلای حقوقی در میان شهرهای مختلف می توان به بهترین وکیل حقوقی در سنندج اشاره کرد. ریشه شغل وکلالت از یونان باستان می باشد، که افراد سخنوری به دفاع از حقوق افراد دیگر استخدام می شدند و از آنها در دادگاه و محاکمه ها دفاع می کردند. با گذشت زمان و پیشرفت علم افراد بیشتری به این شغل روی آوردند و نقش وکلا در واقع پیچیده تر و بزرگتر شد. در درجه اول باید حقوق را شناخت که منظور از حقوق امتیازی است که یک شخص در جامعه دارد که شامل قانون قرارداد و موارد دیگر می شود. وکیل هم کسی است که از طرف شخصی دیگر حقیقی یا حقوقی، با عقد قرارداد انتخاب می شود تا به پرونده و مشکلات موکل رسیدگی کند. ما در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات خوبی در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید بهترین وکیل حقوقی در اراک را پیدا کنید پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حقوقی در سنندج کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در سنندج کدام است؟

بهترین وکیل حقوقی در سنندج نقش حیاتی ای در حفظ حقوق شهروندان و عدالت بین افراد ایجاد می کند. او وظیفه دارد در همه مراحل قضایی خاسته های موکلان خود را پیگیری کند و تمام تلاشش را برای موفقیت انجام دهد و به موکلانش مشاوره حقوقی هم بدهد. ارتباط با یک وکیل خوب موجب نتایج مثبت و منصفانه ای برای همه می شود. یک وکیل پایه یک دادگستری بعد از اینکه پروانه وکالت خود را دریافت کرد به ارائه خدمات عمومی به افراد می پردازد. این وکیلان در حوزه اختلافات حقوقی هم فعالیت دارند و زمانی که افراد در پی بازگشت حقوق از دست رفته خود هستند از یک وکیل خوب استفاده می کنند. برای اینکه بتوانیم بهترین وکیل حقوقی در سنندج را بشناسیم به مشخصات یک وکیل خبره می پردازیم:

  • داشتن تخصص و تجربه: وکیل باید فردی باشد که با تخصص و تجربه خود در همه زمینه های دعاوی و سایر اختلافات حقوقی به تفسیر قوانین برای موکلانش بپردازد و راهکار حقوقی مناسبی را برای دفاع انتخاب کند تا به نتیجه برسد.
  • تعهد و اخلاق حرفه ای داشتن: از خصوصیات خوب یک وکیل حقوقی در مورد ارتباط با موکلش است و برخورداری از اخلاق و تعهد است. در واقع نسبت به حقوق افراد و موکلان خود تعهد دارد که با شفافیت و راستگویی به پرونده شان بپردازد. او باید امانت دار حرفه ای باشد و جلوی سواستفاده دیگران از خود را بگیرد.
  •  داشتن مهارت‌های ارتباطی: از دیگر ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در زنجان نحوه ارتباطش با موکلان می باشد به روشی که واضح و شفاف باشد. در واقع وکلا با دیگر همکاران وکیل خود نیز ارتباط برقرار می کنند و از نظرات آنها در کارهایشان استفاده می کنند، تا به موفقیت برسند.
  • داشتن قدرت مذاکره: بهترین کسی که می توانیم در مذاکرات و کارهایمان از او کمک بگیریم یک وکیل خوب است چرا که او می تواند با قدرت فن بیان و سخن خود به راحتی فرد را قانع کند و مذاکره را به نفع موکل خود تمام کند.

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در سنندج سال 1403!

پروز پروین

پرویز پروین وکیل حقوقی سنندج

آقای پرویز پروین وکیل پایه یک دادگستری است با ده سال سابقه در موضوع های مختلف، از جمله رزومه کاری ایشان مدیریت حقوقی بهترین پروژه تجاری غرب به نام بانتا آبیدر می باشد. این وکیل با موفقیت در 90 درصد از انواع پرونده هایش از بهترین وکیل حقوقی در سنندج محسوب می شود. این وکیل خوب معمولاً پرونده هایی با موضوعات مهم را قبول می کنند و بهترین راهکارها را در موفقیت پرونده در رزومه ایشان موجود است. از تخصصات ویژه این وکیل 10 سال سابقه وکالتی ایشان و مشاور حقوقی بودن است.

آدرس: سنندج حیابان مولوی کوچه طلوع ساختمان دایان طبقه دوم (ساختمان دفتر خدمات قضایی)

تلفن تماس: 09183805268

 منوچهر اسکندری

منوچهر اسکندی وکیل حقوقی سنندج

آقای منوچهر اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و از مشاوران سنندج می باشد که از وکلای کانون وکلای دادگستری هم می باشد. این توانایی های این وکیل می توان به اخذ پرونده، تنظیم شکوایه و مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که با پرداخت هزینه و گرفتن وقت قبلی از ایشان می توانید از او راهنمایی بگیرید.

آدرس: سنندج، پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه سوم، واحد 18

تلفن تماس: 09184142952

کاوه وکیلی

کاوه وکیلی وکیل حقوقی در سنندج

از وکلای پایه یک دادگستری سنندج است که خیلی سال است در آنجا زندگی می کند و در زمینه های خانواده و کیفری و ثبتی و غیره تخصص دارد و خدمات حقوقی خوبی را به مردم ارائه داده و کمک های بسیاری در این زمینه کرده است. این وکیل از بهترین وکیل حقوقی در سنندج شناخته شده است. همچنین از موارد تخصص این وکیل باید گفت عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی در سنندج می باشد.

آدرس: کردستان، سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه فوقانی واحد 5

شماره تماس: 09188737595

مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمرد صاحب وکیل حقوقی در سنندج

این وکیل پایه یک دادگستری دارای دکترای تخصصی جزا و جرم است و از اعضای اصلی کانون وکلا می باشد. چندین سال سابقه دارد که در این مدت پرونده های بسیاری را از جمله موجر و مستاجر، املاک و غیره و جرایم علیه اموال و اسناد، تقلب و ربا و فروش اموال غیر، سرقت و بسیاری از موارد دیگر را به عهده گرفته است و با تلاش خود به نتیجه خوبی رسانده. از خدماتی که این وکیل خوب ارائه داده است می توان به گرفتن پرونده، تنظیم قرارداد و مشاوره های حضوری و غیرحضوری موکلان اشاره کرد که اغلب مشاوره های ایشان، با تعیین وقت قبلی و پرداخت هزینه می باشد.

آدرس: سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان

شماره تماس: 09181710855

مازیار صیادی

مازیار صیادی وکیل حقوقی در سنندج

از وکیلان و مشاوران حقوقی در سنندج می باشد که بیش از 500 پرونده را به موفقیت رسانده است و تمام تلاشش را برای پیروزی انجام داده است. این وکیل در بسیاری از زمینه های حقوقی اعم از خانواده و طلاق و غیره به فعالیت پرداخته است و به افراد مشاوره های حضوری و غیر حضوری می دهد. از جمله تخصص های ایشان در پرونده های مختلف به دعاوی کیفری، دعاوی ملکی و خانوادگی، عضویت رسمی کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی می توان اشاره کرد.

آدرس: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژآ طبقه 2 واحد 4

شماره تماس: 09121714425


از چه طریقی می‌توان بهترین وکیل حقوقی در سنندج را پیدا کرد؟

بهترین وکیل حقوقی در سنندج کسی است که با مهارت و روش های خاص خود، به دنبال گرفتن بهترین رویکرد دفاعی در دادگاه است. از استراتژی های حقوقی برای رسیدن به هدف استفاده می کند و با منطق خود و با تکیه بر دانش و قوانین حقوقی بهترین راه حل را به دادگاه ارائه می دهد. یکی از راه هایی که می توانید با یک وکیل حقوقی متخصص در ارتباط باشید، این است که، از کسانی که قبلا با این وکیل کار کرده اند پرس و جو شود و در مورد بهترین ویژگی ها و خدمت هایی که این وکیل می تواند داشته باشد نیز تحقیق و بررسی کنند. از دیگر روش ها استفاده از سایت های معتبر است که اطلاعات رزومه و شماره وکیل را به به بقیه معرفی می کنند. در اختیار داشتن نظر مراجعان دیگر و سابق وکلا بسیار با اهمیت است که می توانیم راحتتر آنها را به بقیه معرفی کنیم. در هر استانی یک کانون وکلا وجود دارد و هر کدام از آنها یک سایت انیترنتی دارند که در آن رزومه وکلا و اطلاعات آنها قرار گرفته و اطلاعات خوبی در این باره می توانید به دست بیاورید.

از چه طریقی می‌توان بهترین وکیل حقوقی در سنندج را پیدا کرد؟

ضرورت حضور وکیل حقوقی مجرب در پرونده ملکی چیست؟

از رایج ترین پرونده های موجود در بین افراد پرونده های ملکی هستند. این معامله ها اگر بدون رعایت قوانین و مقررات حقوقی انجام گیرند، باعث دعواهای ملکی می شوند که خود این دعواها به سه بخش حقوقی، ثبتی و کیفری تقسیم می‌شوند. در واقع وکیل ملکی به کسی گفته می شود که با مهارت خود در مورد حقوق ملکی به تنظیم قرارداد ملکی می پردازد و جلوی بروز هر مشکل حقوقی را با حمایت از موکلان خود انجام دهند. این وکیل هنگام پیگیری به عنوان وکیل حقوقی در پیگیری دعاوی ملکی به صورت یک نماینده حقوقی موکلان در دادگاه حضور پیدا می کند و با دلایل و مستندات عالی از افراد یا موکلان خود دفاع می کند. بهترین وکیل حقوقی در سنندج نیز به همین صورت عمل می کند و تمام تلاش خود را برای موفقیت موکلانش انجام می دهد.

ضرورت حضور وکیل حقوقی مجرب در پرونده ملکی چیست؟

کلام آخر

با پیشرفت جوامع بشری و پیچیده شدن قوانین نیاز مردم به داشتن یک وکیل بیشتر شده است اما پیدا کردن یک وکیل خوب کار آسانی نیست. همچنین به دلیل کم بودن آگاهی مردم از قوانین و حقوق خود تنها با داشتن یک وکیل خوب می توانیم به کارهای حقوقی یا مالی خود رسیدگی کنیم. حتی در بسیاری از شغل ها مانند شرکت ها و موسسه های مالی برای آگاهی دقیق از قانون و رعایت حقوق و قوانین بین الملل به یک وکیل حقوقی خوب نیازمند هستند. وکالت در دنیا از مورد احترام ترین شغل ها می باشد که درامد بالایی دارد. در واقع ارتباط با یک وکیل باعث می شود استرس موکل بسیار کم شود. با اعتماد موکل به تجربه کاری وکیل خود و اعتباری که آن وکیل دارد به راحتی می تواند به موفقیت آمیز بودن پرونده خود امیدوار باشد. وکیل نیز با حمایت خود از  موکل یا موکلان به آنها مشاوره حقوقی می دهد و آنها را راهنمایی می کند همچنین با شناخت از نظام حقوقی و قانون کشور می تواند در همه جنبه های قضایی دیگران را راهنمایی کند. در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در سنندج می توانید با آرامش به روند موفقیت آمیز بودن پرونده خود امیدوار باشید. برای گرفتن نوبت یا ارتباط تلفنی با وکیلان خبره می توانید این مقاله را بخوانید تا روند بهتری را با آرامش بیشتر برای بررسی پرونده خود داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا