حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس 🥇【آپدیت جدید】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با معیارها و نکات کلیدی در این انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس آشنا کنیم. همان طور که می دانید امروزه افراد برای امور مختلف به دنبال یافتن بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس هستند، از این رو انتخاب یک وکیل خبره و کارکشته در این امور، بسیار مهم و لازمه انجام صحیح و درست آن ها می باشد.

بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس کیست؟

بسیاری از مردم نسبت به حقوق خود در جامعه اطلاعات زیادی ندارند‌، به عبارتی آن‌ها نمی دانند که آیا در پرونده حقوقی خود شانس موفقیت را دارند یا خیر. عدم آگاهی از قوانین و مقررات حقوقی باعث می شود خسارات جبران ناپذیری به افراد تحمیل شود. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس مانع از بروز عواقب احتمالی برای شما خواهد شد. از طرفی بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس با ارائه راهنمایی ها و مشاوره های صحیح به شما کمک می‌کند در مسیر درستی قدم بردارید تا در پرونده حقوقی خود پیروز شوید.

با توجه به پیچیدگی امور و قوانین قضایی، چنان چه از قوانین و مقررات حاکم بر آگاهی کافی و وافی را نداشته باشیم نمی توانیم اقدامات لازم برای حل و فصل آن ها را انجام دهیم. بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس به شما کمک می کند تا لز قوانین حقوقی در امور مختلف خانوادگی، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره مطلع شوید. از طرفی بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس سعی می کند تا مسائل و مباحث حقوقی را به گونه ای کاملا شیوا و رسا برای مراجعه کنندگان خود بیان کند و موکلین خود را از تمامی جزئیات پرونده و حق و حقوق آن ها آگاه کند. یک وکیل باتجربه و کارکشته فردی است اید به طور مرتب با موکلین خود ارتباط بگیرند و آن ها را از روند پرونده مطلع سازد. همچنین توصیه می کنیم در این انتخاب، حتما به تجربه و اعتبار او توجه کنید و فردی شناخته شده را برای وکالت خود برگزینید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس سال 1403!

احسان دلیریان

احسان دلیریان بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

آقای دلیریان وکیل پایه یک دادگستری می باشند. تخصص آقای دلیریان در دعاوی خانواده: (طلاق، مهریه، نفقه)، کیفری: (کلاهبرداری، سرقت، قتل آدم ربایی) حقوقی، ملکی، ثبت، تنظیم اسناد قراردادی می باشد. همچنین آقای دلیریان وکیل و مشاور حقوقی در شهر قدس هستند.

شماره تماس: 0912119206609122478727
آدرس دفتر: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره، جنب کوچه ارشاد، شماره 70، طبقه دوم، واحد 4


وحید رحيمی

وحید رحيمی بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

آقای وحید رحيمی از اعضای کانون وکلای دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس هستند. آقای رحیمی تاکنون پرونده های کیفری بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند و رضایت بسیاری از مراجعین را کسب کرده اند. ایشان در زمینه تنظیم و ابطال کلیه قراردادهای تجاری، ساختمانی و همچنین اسناد رسمی بسیار متخصص و متبحر می باشند.

تخصص و مهارت:

  • متخصص در امور کیفری مانند قتل، تجاوز، سرقت و کلاهبرداری
  • متخصص در امور ثبتی اعم از تنظیم اساسنامه سازمان ها، ساختمان های اداری و تجاری
  • متخصص در امور مربوط به خانواده مانند خشونت خانگی، ضرب و شتم، حضانت فرزند و اجرت المثل

آدرس: شهر قدس، میدان آزادی (سرقنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم، واحد ۱۵

شماره تماس: 09125689032

زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده شرقی بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

وکیل زینب حاجی زاده شرقی وکیل بنام دادگستری در شهر قدس هستند‌. خانم حاجی زاده پس از کسب مدرک تحصیلی خود اقدام به کسب مهارت و گذراندن دوره های آکادمیک کرده و هم اکنون به دلیل و مهارت بالای خود در امور وکالتی مختلف یکی از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس می باشند. خانم حاجی زاده تاکنون پروندهای کیفری و قضایی بسیاری را با تجربه بالای خود با موفقیت به انجام رسانده اند و در این حوزه بسیار کارکشته هستند‌.

تخصص و مهارت:

  • دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
  • وکیل شرکت های صنعتی
  • تنظیم و ابطال انواع قرارداد
  • ثبت شرکت و ثبت برند

آدرس: شهر قدس، میدان جهاد، ابتدای خیابان جویبار، خیابان میرهادی شرقی، پلاک ۲۳، طبقه دوم واحد 6

شماره تماس: 09123443799

سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

وکیل سامان توانگر از وکلای بنام دادگستری با شماره پروانه ۳۱۸۵ در شهر قدس هستند. آقای توانگر همواره با ارائه بهترین راهنمایی و مشاوره حقوقی به مراجعین خود سعی دارد بهترین نتایج را برای آنان کسب نماید. وکیل سامان توانگر به دلیل پشتکار بالا، فن بیان عالی و سال ها تجربه و فعالیت در حرفه وکالت، یکی از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس شناخته می شوند. تخصص و مهارت: تنظیم اوراق قضایی اعم از تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه و اظهار نامه تنظیم انواع قراردادها قبول وکالت در خصوص امور گمرکی

آدرس : قدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک ۲۷، طبقه ۳، واحد ۷

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٣٥٧١٨

اقبال موگویی

اقبال موگویی بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

وکیل آقای موگویی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه ۶۴۴۹ از کانون وکلای دادگستری تهران است. آقای موگویی پس از کسب پروانه وکالت، فعالیت حرفه ای خود را در این زمینه آغاز و در بسیاری از حوزه های حقوقی قبول کردند. اکنون پس از سال های متمادی و تجربه های فراوان در این حوزه، می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس دانست. تخصص و مهارت: ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری تجربه و مهارت بالا در دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری متخصص در دعاوی جنایی، قتل، کلاهبرداری و سرقت

آدرس: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای امام ره، نبش کوچه رجبی، پلاک 135، طبقه 2

شماره تماس: 02146075643


نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس!

انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس، می‌تواند یک فرآیند پیچیده باشد، اما با رعایت چند نکته می‌توانید این فرآیند را ساده تر کنید. مطلب زیر برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس را بررسی خواهیم کرد:

تخصص و تجربه حوزه حقوق: مطمئن شوید وکیلی را انتخاب می ‌کنید که تخصص و تجربه کافی در زمینه مربوط به مشکل حقوقی شما را دارد. یک وکیل با تخصص در حوزه مربوطه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را در پرونده خود بگیرید.

انطباق شخصیتی: مهم است که با وکیل خود ارتباط خوبی داشته باشید. انطباق شخصیتی با وکیل شما می‌تواند در فرآیند رسیدگی به پرونده و حل مشکلات به شما کمک کند.

شناختن سابقه وکیل: مطالعه سابقه بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس به شما کمک می‌کند تا میزان تجربه و موفقیت وکیل را در مشکلات قبلی تحت پرونده‌های مشابه تشخیص دهید. از سوابق حقوقی وکیل بهره‌گیری کنید و نظر مشتریان سابق را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه‌های حقوقی برای انتخاب بهترین: وکیل، می‌بایست هزینه‌های حقوقی را در نظر بگیرید. مراجعه به چند وکیل و استعلام هزینه‌ها را برای مقایسه قیمت‌ها انجام دهید. برای این امر، تعیین بودجه خود را نیز متناسب با امکانات مالی خود در نظر بگیرید.

مشورت با دیگران: در نهایت، تجربه و نظر دیگران نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهترین وکیل کمک کند. از نظرات خانواده، دوستان و آشنایانی که تجربه قبلی با وکیلی را داشته اند، استفاده کنید. هنگام انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس برای خود پیشاپیش وقت صرف کنید و به دقت اطلاعات مربوطه را بررسی کنید.

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس

اگر شما نیز گرفتار دعاوی قضایی و موارد دیگر شده اید به این موضوع آگاه هستید که ممکن است در این انتخاب با چالش های زیادی روبه رو شوید. همچنین ما به معرفی لیستی از بهترین وکیل تهران پرداخته ایم، برای مشاهده وکلای نامبرده می توانید روی این مطلب کلیک کنید. یک وکیل خوب فردی است که در برقراری ارتباط موثر با موکلین خود بسیار توانا است. از طرفی بهترین وکیل شهریار همواره سعی دارد به طور مرتب پیگیر پرونده مراجعین خود باشد و آن ها را از وضع پرونده هایشان مطلع نماید.

انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس ممکن است چالش های بسیار زیادی را برای مراجعین این امور ایجاد کند. لازم است بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس وکیل از مهارت بسیار بالایی در ارتباط با افراد برخوردار باشد و بتواند خیلی سریع و راحت با آن ها تعامل کند. بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس باید سعی کند به خوبی صحبت های مراجعین را بشنود و مشکلات آن ها را به درستی بررسی و برای حل و فصل آن ها بهترین اقدامات را انجام دهد.

توصیه می کنیم افراد در این انتخاب موارد مهم را در نظر بگیرند و فردی را انتخاب کنند که از همه نظر لایق، کاردان و باتجربه باشد. وکیلی انتخابی شما باید پیش از هر اقدام، ابتدا شما را از روند کار و درصد موفقیت پرونده آگاه کند و به شما وعده های بیهوده ندهد. از طرفی این شخص باید از سطح علمی بالایی در این حوزه برخوردار باشد و همواره بر اطلاعات خود بیفزاید. همچنین بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس باید رازدار و امانت دار موکلین خود باشد و سخنان آن ها را نزد کسی بازگو نکند.

کلام آخر

در پایان از شما همراهان عزیز سپاسگزارم ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس آشنا کنیم. همچنین نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر قدس را به طور کامل برای شما بیان کردیم تا با ویژگی ها و نکات مهم در این انتخاب آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =

دکمه بازگشت به بالا