حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در پاسداران 🥇【آپدیت جدید】⚖️

بهترین وکیل حقوقی در پاسداران باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق و قوانین مربوطه باشد. او باید قادر باشد در امور حقوقی مختلف از جمله معاملات ملکی، خانوادگی، کیفری و غیره، به صورت حرفه‌ای و مؤثر عمل کند. اطلاعات وکیل حقوقی در مورد قوانین و مقررات مربوطه باید بسیار کامل و به روز باشد تا بتواند به بهترین نتیجه ممکن در پرونده‌های حقوقی موکلانش دست یابد. این اطلاعات بروز می توند در حل مسائل پر خطر به وکلای حقوقی کمک زیادی کند. در ادامه همراه ما باشید می خواهیم برخی از وکلای حقوقی در پاسداران را برای شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل حقوقی در پاسداران

بهترین وکیل حقوقی در پاسداران

مواجهه با مشکلات حقوقی می‌تواند به دلایل مختلف، افراد را در شرایط بدی قرار دهد و آنها را دچار مشغله فکری کند. استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی می‌تواند به طور مستقیم زندگی شخصی هر فرد را درگیر کند. در این شرایط، یکی از دغدغه‌های افراد، پیدا کردن یک وکیل متخصص و خبره برای سپردن پرونده حقوقی خود است.

بهترین وکیل حقوقی در پاسداران با ارائه مشاوره‌های کاربردی و اصولی، راه و روش‌های موثری را به موکلش ارائه می‌دهد و او را در کاهش مشکلات حقوقی خود راهنمایی می‌کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در منطقه مورد نیاز، تمامی راه و روش‌های مربوط به دادگاه و دادسرا را به خوبی شناخته و تمامی مراحل کاری و اداری حقوقی موکل خود را به درستی و به طور صحیح انجام می‌دهد.

افرادی که با این شرایط روبرو می‌شوند، ممکن است به دلایل مختلفی ناآگاهی کاملی از قوانین حقوقی داشته باشند. این افراد ممکن است به علت عدم دسترسی به منابع معتبر و قابل اعتماد، یا عدم آگاهی در مورد سیستم حقوقی نمی توانند به درک قابل توجهی از مسائل حقوقی برسند.

بنابراین، در چنین مواقعی، تمامیت حقوقی و حفظ مصالح این افراد نیازمند مشاوره حقوقی و کمک از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص است تا آن‌ها را در فرآیند حل و فصل مسائل حقوقی خود هدایت کنند و از آسیب دیدن حقوق و تعهداتشان جلوگیری نمایند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در پاسداران سال 1403!

احسان سهرابی کاشانی

احسان سهرابی کاشانی وکیل پاسداران

با توجه به تجربه و تخصص سهرابی در امور حقوقی، موکلان او می‌توانند به اطمینان کامل از حقوق و تعهدات خود برسند و به او اعتماد کنند که به بهترین شکل ممکن پرونده‌هایشان را رسیدگی کند. وی به دلیل تلاش و پشتکار خود، به یکی از وکلا با سابقه و موفق در پاسداران تبدیل شده است و به موکلان خود خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

آدرس: پاسداران، خیابان گلستان 4

شماره تماس: 09126759740

هدی فرخی

هدی فرخی وکیل پاسداران

ایشان با ارائه مشاوره‌های کاربردی و پیشنهاد راه حل‌های مناسب، به موکلین و مراجعینش کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از حقوق خود دفاع کنند و مسائل حقوقی خود را حل کنند. به لطف تلاش‌های وی، هدی فرخی به عنوان یکی از بهترین وکلا در منطقه پاسداران شناخته شده است و موجب رضایت موکلین و مراجعینش شده است. وی از دقت و دانش حقوقی بالایی برخوردار است و به دلیل این ویژگی‌ها مورد اعتماد موکلین خود قرار می‌گیرد. ایشان دارای تخصص های بسیاری در زمینه کیفری، خانواده، ثبتی است.

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی وکیل پاسداران

محسن حاجی سلطانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه‌ای قابل توجه در زمینه حقوق، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است. ایشان دارای پروانه وکالتی معتبر است که از سوی کانون وکلای دادگستری با شماره ۲۷۵۲۳ صادر شده است. در طول فعالیت حرفه‌ای خود، حاجی سلطانی به عنوان وکیل مورد اعتماد در دعاوی مختلفی از جمله حقوقی، کیفری، ملکی در پاسداران فعالیت بسیاری دارد.

آدرس: پاسداران، بین بوستان ۹ و ۱۰، ساختمان پاسارگاد، پلاک ۲۸۹، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس: 09122997083

جمیله ستایش نهاد

جمیله ستایش نهاد وکیل پاسداران

با توجه به دانش و تجربه وی در زمینه‌های مختلف حقوقی، مراجعین به وکالت و مشاوره حقوقی او اعتماد دارند و از خدمات حرفه‌ای و کارآمد وی بهره‌مند می‌شوند. وی به‌طور ویژه در زمینه دعاوی ملکی و مسائل مرتبط با اموال غیرمنقول تخصص دارد. این تخصص شامل دعاوی مانند سرقفلی، خلع‌ید، تخلیه، تصرف عدوانی، قراردادهای مشارکت، انجام تعهدات، و دستور فروش می‌شود. ستایش نهاد، وکیل پایه یک دادگستری در تهران، به عنوان یک مشاور حقوقی با بیش از 20 سال سابقه در زمینه وکالت دعاوی مختلف فعالیت می‌کند و عضو کانون وکلای مرکز تهران است.

آدرس: پاسداران، دشتستان پنجم پلاک 28، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09122348603

محمد مهدی گودرز

محمد مهدی گودرز وکیل پاسداران

محمد مهدی گودرز با تلاش و پشتکار خود، همواره سعی می‌کند تا پرونده‌های حقوقی که به عهده می‌گیرد، را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و به نتایج مطلوب و موفقیت‌آمیز برساند. با ارائه مشاوره‌های کارآمد و استفاده از دانش و تجربه‌ای که در زمینه حقوقی به دست آورده وی در زمینه‌های مختلف مهارت بسیاری دارد.

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه ضرابخانه، کوچه1 کرمی، پلاک 12، واحد 4

شماره تماس: 09121400187

میترا احمدزاده ایراندوست

میترا احمدزاده ایراندوست وکیل پاسداران

از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکایت‌نامه و دادخواست، تدوین قراردادها، و ارائه مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری اشاره کرد که همگی با دقت و حرفه‌ایت به انجام می‌رسند. میترا احمدزاده با رویکرد حل مسائل وکالتی منطبق بر قوانین و ضوابط حقوقی، به مراجعین خود خدماتی کارآمد و کاربردی ارائه می‌دهد که از آن‌ها رضایت بخشی بالایی به دست می‌آورد.

آدرس: پاسداران، رو به روی باشگاه بانک مرکزی، ساختمان سینا

شماره تماس: 09121936848

موسی ذبحی

موسی ذبحی وکیل پاسداران

با توجه به تخصص و تجربه ذبحی در امور مربوط به مسائل حقوقی، ایشان قادرند به موکلین خود کمک کنند تا در مواجهه با دعاوی مختلف مربوط به حقوق، به بهترین نتیجه دست یابند. ایشان با رویکرد حرفه‌ای و آگاهی کامل از مقررات و قوانین مرتبط، مراجعین خود را در طیف گسترده‌ای از مسائل مربوط به چک راهنمایی می‌کنند.

آدرس: پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شماره تماس: 02122896058

محمد آقاجانی

محمد آقاجانی وکیل پاسداران

از وکیل آقاجانی می‌توان به عنوان یک حرفه‌ای مجرب و کارآمد در زمینه وکالت حقوقی نام برد. او با سابقه‌ای بلند و تجربه‌ای چندین ساله در حوزه های محتلف حقوقی که داشته است می تواند به مراجعین خود کمک و راهنمایی های خوبی ارائه دهد. وکیل آقاجانی یکی از بهترین وکلای پاسداران است که با سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری به شماره ۱۰۸۸۷ می باشد.

آدرس: پاسداران، نگارستان ٨، خیابان فرخی یزدی، انتهای ٨ شرقی، کوچه کاج، پلاک ١٨

شماره تماس: 09121091092

برخی از ویژگی های وکیل حقوقی

به عنوان بهترین وکیل حقوقی در پاسداران شناخته شده‌اند و سال‌هاست که در این منطقه و در شهر تهران مشغول به فعالیت حقوقی هستند. ویژگی‌هایی که این وکلا را به عنوان بهترین در حرفه خود تشخیص داده‌اند عبارتند از:

اطلاعات به‌روز: وکیل موفق باید اطلاعات خود را به‌روز نگه دارد و از اطلاعات قدیمی خود در حل مسائل و مشکلات پرونده استفاده نکند. این ویژگی به وکیل کمک می‌کند تا با استفاده از دانش و قوانین جدید، بهترین راه‌حل‌ها را برای مراجعینش پیشنهاد دهد.

صراحت و صداقت: وکیل باید از دادن اطلاعات ناقص به مراجعین خود خودداری کند و با او صراحت و صداقت داشته باشد. این ویژگی مهم در ایجاد اعتماد و اطمینان بین وکیل و مراجعینش می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.

رازداری: وکیلی که قابل اعتماد است، باید اسرار زندگی مراجعینش را به خوبی حفظ کند و از اطلاعات شخصی آنها به‌طور مناسب مراقبت کند. این ویژگی به مراجعین اعتماد بیشتری به وکیل خود می‌دهد.

وقت‌شناسی: وقت‌شناسی در حرفه وکالت بسیار مهم است. وکیل باید تمامی امور کاری را به درستی و با سرعت بالا انجام دهد. احترام به زمان موکلین و رعایت موعد تحویل کارها، نشانه حرفه‌ای بودن یک وکیل است.

بیان خوب و تسلط کلامی: توانایی بیان خوب و تسلط کلامی بالا در وکیل می‌تواند در تغییر رای دادگاه به نفع موکلین تاثیرگذار باشد. این ویژگی به وکیل کمک می‌کند تا دفاع قوی‌تری برای موکلینش در دادگاه ارائه دهد.

همچنین، پیگیری مداوم پرونده حقوقی، حضور در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا و بیان خلاقانه راهکارها و روش‌ها در حل مسائل، و سابقه بالا در حوزه حقوقی نیز ویژگی‌هایی هستند که به وکلای پاسداران کمک کرده است.

برخی از ویژگی های وکیل حقوقی

نقش وکیل تسخیری چیست؟

حضور وکیل تسخیری در پرونده‌های کیفری تأثیر قابل توجهی دارد. وکیل تسخیری، وکیلی است که برای متهمانی که به دلیل ناتوانی مالی توان گرفتن وکیل را ندارند، توسط دادگاه انتخاب می‌شود و به صورت کاملاً رایگان از موکل در دادگاه دفاع می‌کند.

وکیل تسخیری تأمین حقوق مراجعه کنندگان را به عهده می‌گیرد و موظف است بهترین دفاع ممکن را برای موکل خود ارائه دهد. این وکیل باید دارای تخصص و تجربه لازم در زمینه حقوق کیفری باشد تا بتواند به درستی و با اطمینان از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

حضور وکیل تسخیری در دادگاه به متهم کمک می‌کند تا در فرآیند دادرسی بهترین حقوق و منافع خود را حفظ کند. وکیل تسخیری با داشتن دانش قوانین کیفری و تجربه در دفاع در دادگاه، می‌تواند به موکل خود در ارائه دفاع قوی و مؤثر کمک کند و از سوءاستفاده‌ها و نقائص فرآیندی جلوگیری کند.

وکیل تسخیری نقش مهمی در تأمین داده‌های مناسب و مؤثر و تعهدات قانونی صحیح در دادگاه دارد. او باید اطلاعات لازم را در مورد پرونده جمع‌آوری کند، شواهد را بررسی کند و در جلسات دادگاه به نحوی دفاع کند که منافع موکل به درستی حفظ شود.

بنابراین، حضور وکیل تسخیری در پرونده‌های کیفری به متهمانی که توان گرفتن وکیل را ندارند، امکان می‌دهد تا بهترین دفاع ممکن را در دادگاه داشته باشند و از حقوق و منافع خود به درستی محافظت شوند. این اقدام از سوی دادگاه، به تسهیل دسترسی به عدالت و حقوق همه افراد کمک می کنند این وکلا در کنار وکلای حقوقی دیگر یکی از بهترین وکیل حقوقی در پاسداران هستند.

نقش وکیل تسخیری چیست؟

کلام آخر

علاوه بر این، بهترین وکیل حقوقی در پاسداران باید توانایی داشته باشد تا پرونده‌های حقوقی موکلان خود را به بهترین شکل ممکن پیگیری کرده و به نتیجه مطلوب برساند. این وکلا با در نظر گرفتن مسائل پر ریسک اهداف خود را برای موکلینشان بازگو می کنند تا آنها را هم در جریان پرونده ی حقوقی شان بگذارد. وکلای حقوقی یکی از بهترین مشاورانی هستند که می توانند راهنمای خوبی برای موکلین خود در زمینه های مختلف باشند. از اینکه همراه ما بودید تا این مقاله به پایان برسد سپاسگزاریم می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما در قسمت دیدگاه سایت به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ کارشناس مترجمی زبان ۷ سال سابقه تولید محتوا تحت وب دارم سعی میکنم مطالب مفیدی برای شما جمع آوری کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا