حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در میرداماد 🎖【آپدیت جدید】⚖️

وقتی که در جامعه بین افراد اختلافی به وجود می‌آید و آنها قادر به حل آن به صورت مستقل نیستند، لازم است از مرجع معتبری که به صورت بی‌طرف و حسن نظر بین آنها قضاوت کند، کمک گرفت. این امر به‌عنوان یک راه حل ضروری در بسیاری از مواقع، برای جلوگیری از تبدیل شدن اختلافات به مشکلات بزرگ‌تر و افزایش تنش‌های اجتماعی اهمیت دارد. طرفین دعوا، غالباً ترجیح می‌دهند که شکایت خود را به دادسرا و دادگاه‌ها مراجعه دهند، زیرا این مراکز معتبر و مستقل، با توجه به قوانین و مقررات موجود، به عنوان مرجعی قابل اعتماد برای حل و فصل اختلافات عمل می‌کنند. در ادامه همراه ما باشید می خواهیم بهترین وکیل حقوقی در میرداماد را برای شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین وکیل حقوقی در میرداماد

معرفی بهترین وکیل حقوقی در میرداماد

وکلا با تخصص در مسائل حقوقی می‌توانند به افراد کمک کنند تا در مراحل لازم برای مطالبه حقوق و تظلم خواهی در مراجع قضایی مختلف مثل دادگاه‌ها و دادسراها به درستی رفتار کنند. وکلای پایه یک دادگستری، با تخصص و آموزش‌های لازم، توانایی راهنمایی افراد در پرونده‌های قضایی را دارند و می‌توانند به عنوان نماینده حقوقی طرفین در دادگاه‌ها حضور یابند.

بهترین وکیل حقوقی در میرداماد، علاوه بر داشتن تخصص فنی و حرفه‌ای در زمینه حقوق، باید از اخلاق و وجدان بالا برخوردار باشد تا بتواند بهترین مشاور حقوقی برای موکلین خود باشد. این وکلای حرفه‌ای با توانایی در جلب اعتماد موکلین و دفاع از حقوق آنها، به شهرت و اعتبار در حرفه وکالت دست پیدا می‌کنند.

بسیاری از افراد با توجه به عدم استحقاق مالی یا عدم آشنایی کافی با قوانین، ترجیح می‌دهند که با مشاوره وکیل، موقعیت و حقوق خود را در دادگاه‌ها به صورت قانونی حفظ کنند. وکلای حرفه‌ای با داشتن آگاهی کامل از اصطلاحات حقوقی و رویکردهای دفاعی، می‌توانند به موکلین خود کمک کنند تا در جلسات دادگاه بهترین دفاع را داشته باشند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در میرداماد را بشناسید!

تقی لطفی

تقی لطفی وکیل میرداماد

لطفی، وکیل با تجربه و ماهری است که در حوزه حقوق با سابقه ای بیش از 20 سال به فعالیت می‌پردازد. ایشان فارغ‌التحصیل دانشکده حقوق تهران بوده و تخصص گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف حقوقی دارد. به عنوان مشاور و وکیل نمایندگی شرکت Loacker در ایران، لطفی با داشتن عضویت در کانون وکلای مرکز تهران، به موکلین خود خدمات حقوقی حرفه‌ای ارائه می‌دهد. تخصصات ایشان شامل دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری، ثبت احوال، مالیات، ثبت اسناد، اداره کار، داوری، بیمه، بین‌الملل، قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی می‌باشد، که باعث شناخته شدن ایشان به عنوان یک وکیل باتجربه و قابل اعتماد در جامعه حقوقی تهران شده است.

آدرس: میرداماد، خیابان نفت جنوبی (مصدق)، کوچه تابان شرقی، پلاک 10، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09123161461

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری وکیل میرداماد

محمد رضا مهری، یکی از وکلا‌ی پایه یک دادگستری در شهر تهران است که فعالیت حرفه‌ای خود را در منطقه میرداماد انجام می‌دهد. ایشان با سابقه‌ی بسیاری در زمینه‌های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی و خانواده، به عنوان یک وکیل با تجربه و ماهر شناخته می‌شوند. مهری به عنوان یکی از بهترین وکلای منطقه میرداماد شناخته می‌شود و به شرکت‌های معتبری نظیر کارگزاری‌های بورس، شرکت‌های لیزینگ و بانک مرکزی مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد.

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان ١0 پلاک ٧ واحد ١۵

شماره تماس: 09121281014

مجید رئیسی

مجید رئیسی وکیل میرداماد

مجید رئیسی با رویکرد حرفه‌ای و دانش فنی فراوان، به مراجعه‌کنندگان خود در امور متنوعی از جمله خانواده، دعاوی ثبتی و ملکی، مالیاتی، بیمه، بانکی، کیفری و غیره، کمک می‌کند. با ارائه توضیحات دقیق و ارائه راه‌حل‌های حقوقی مناسب، ایشان تا رسیدن به نتیجه مطلوب، موکلین خود را در پیگیری امور حقوقی همراهی می‌کنند و اطمینان ایشان را در این مسیر تضمین می‌کنند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای بلوار میرداماد، پلاک 1، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09192219496

آیلین محمدی رفیع

آیلین محمدی رفیع وکیل میرداماد

آیلین محمدی با تخصص و تجربه‌ای که دارند، به مراجعین خود در امور حقوقی مختلف کمک می‌کنند و آنها را در پیگیری و حل مسائل حقوقی همراهی می‌کنند. همچنین، محمدی رفیع با توانایی در تنظیم قراردادهای بازرگانی و تجاری، به عنوان یک مشاور حقوقی، به کسب‌وکارها و فعالان اقتصادی کمک می‌کند تا قراردادهای خود را به نحو احسن انجام دهند و از نظرات حقوقی مطمئنی برخوردار شوند. ایشان به پذیرش پرونده‌های دعاوی مختلف از جمله ملکی، حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، چک و سایر امور حقوقی می‌پردازد و به موکلین خود در رسیدن به نتایج موثر کمک می‌کند.

آدرس: میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، واحد 8

شماره تماس: 09125908241

طاهره سپهر شاد

طاهره سپهر شاد وکیل میرداماد

طاهره سپهر شاد، یکی دیگر از وکلای منطقه تهران است که خدمات حقوقی خود را به شرکت‌های معتبر ارائه می‌دهد. ایشان با دانش و تجربه‌ی خود، به شرکت‌های مختلف در تهران در امور حقوقی کمک می‌کند و به آنها در امور مختلفی از جمله قراردادها، مسائل مالی، مسائل کاری و سایر مسائل حقوقی کمک می‌کند. با توجه به تخصص و تجربه‌ی ایشان، شرکت‌های معتبر به ایشان اعتماد کرده و خدمات حقوقی خود را به او محول می‌کنند. وکیل سپهر شاد با ارائه مشاوره‌های حضوری و غیر حضوری، به موکلین و مراجعینش در حل مشکلاتشان کمک کند.

آدرس: تهران، بلوار میرداماد به سمت مسجد الغدیر، کوچه نساء، پلاک١٢، طبقه سوم، واحد٩

شماره تماس: 09122335871

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل میرداماد

شایستگی و تجربه بهاره فیض، وکیلی با استعداد و پتانسیل برجسته در صنعت حقوق است. او با گذراندن سال‌ها در زمینه حقوق و با تلاش و کوشش، به عنوان یکی از وکلای برجسته منطقه میرداماد شناخته می‌شود. تحصیلات وی در دانشگاه شهید بهشتی تهران، همراه با سابقه 10 ساله در عرصه حقوق، او را به یکی از ارباب رجوع در دفاع از حقوق موکلین تبدیل کرده است. افتخارات و رتبه‌های بدست آمده توسط بهاره فیض، نشان از تعهد و تخصص وی در زمینه حقوق دارد. او با مسلط بودن به جزئیات حقوقی و توانایی در ارائه بهترین خدمات به موکلین، به عنوان یکی از وکلای برتر و با سطح سواد حقوقی بالا شناخته می‌شود.

آدرس: میرداماد، خیابان وحید دستگردی، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

بهزاد زینی وند

بهزاد زینی وند وکیل میرداماد

وکیل مجرب و کارآزموده، بهزاد زینی وند، با مراجعه‌کنندگان به دفتر خود در منطقه میرداماد، بهترین خدمات وکالتی را ارائه می‌دهد. ایشان با تمرکز بر دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و تجاری، به موکلینش کمک می‌کند تا در مسائل حقوقی خود به نتایج موثر دست یابند. با توجه به تخصص و تجربه وی در زمینه وکالت، مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری که به صورت اصولی و کاربردی ارائه می‌شود، به موکلین اعتماد و آرامش می‌بخشد و از این راه به حل و فصل بهینه مسائل حقوقی آن‌ها کمک می‌کند.

آدرس: تهران، میرداماد، نرسیده به میدان مادر ( محسنی)، پلاک١١٠، طبقه پنجم، واحد١٠

شماره تماس: 09126008575

نگین رئیسی

نگین رئیسی وکیل میرداماد

در جامعه حقوقی تهران، نام نگین رئیسی به عنوان یکی از وکلا به گوش همگان رسیده است. با تجربه‌ی فعالیت در انواع دعاوی حقوقی، به ویژه در زمینه خانواده، او به عنوان یک مشاور قابل اعتماد در امور مهم مانند طلاق و مهریه شناخته می‌شود. تجربه‌ی فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در هلدینگ اقتصادی یاس و بانک‌های مختلف، نشان از مهارت و توانایی او در راهنمایی و حل مسائل حقوقی مختلف دارد. به همین دلیل، او به عنوان یکی از وکلای برتر و موثر در منطقه میرداماد مورد توجه و احترام بسیاری از موکلین و همکارانش قرار گرفته است.

آدرس: میرداماد، بلوار نلسون ماندلا، خیابان گلستان، خیابان گیتی

شماره تماس: 09122036402

شاخصه های وکیل حقوقی در میرداماد

وکیل خوب و متخصص در میرداماد باید اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی داشته باشد. او باید قادر باشد با اطمینان و قاطعیت در دادگاه دفاع از موکل خود را انجام دهد و بتواند با مهارت و به قدرت بیان عالی، قاضی و طرف مقابل را متقاعد کند.

وکیل خوب باید منظم و مرتب در تمامی امور کاری خود باشد. او باید دقت و سرعت عمل بالایی در مدیریت پرونده‌ها و مستندات مربوطه داشته باشد و به موقع اقدامات لازم را برای رسیدگی به پرونده‌ها انجام دهد.

وکیل باید وقت شناس باشد و به موقع به جلسات دادگاه و دادسرا حاضر شود. او باید تمامی مهلت‌ها و موعدهای مربوط به پرونده‌ها را رعایت کند و به موقع نسبت به رسیدگی به پرونده‌ها اقدام کند.

بهترین وکیل حقوقی در میرداماد با توانایی برقراری ارتباط مؤثر و ارائه مشاوره‌های دقیق و قابل فهم به مراجعین خود، به آن‌ها اعتماد و اطمینان لازم را بخشیده و به صورت حرفه‌ای در تمام مراحل دفاع از حقوق آن‌ها ایستادگی می‌کند. در کل، تخصص بالای یک وکیل نه تنها از مهم‌ترین عوامل موفقیت اوست، بلکه اساسی برای ارائه خدمات حقوقی با کیفیت و عملکرد برتر می‌باشد.

وکیل ماهر مسئولیت دارد تا به موکل خود درک کاملی از روند پرونده‌های حقوقی خود بخشیده و او را به نحو احسن در جریان مسائل قرار دهد. با ارائه توضیحات دقیق و شفاف در مورد انتظارات از موکل و روند پیگیری پرونده، وکیل باید اطمینان دهد که مراجعین در کنترل کامل پرونده‌هایشان هستند و همچنین اسناد و مدارک مربوطه با دقت حفظ می‌شوند.

شاخصه های وکیل حقوقی در میرداماد

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در میرداماد

هزینه حق الوکاله وکلا براساس یک ردیف عوامل متغیر محاسبه می‌شود که به عنوان پارامترهای مهم در تعیین آن شناخته می‌شوند. این عوامل شامل ماهیت و موضوع پرونده، میزان مشکلات و چالش‌های موجود در کار، مدت زمان مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده، سابقه و تجربه وکیل در زمینه مربوطه، و سطح مهارت وکیل است. این عوامل متغیر، هر کدام تأثیر مستقلی بر هزینه حق الوکاله دارند و با توجه به وضعیت و شرایط هر پرونده، ممکن است مقدار آن تغییر کند.

وکلا با توجه به سابقه و تجربه خود و همچنین پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده، میزان حق الوکاله خود را تعیین می‌کنند. برخی وکلا با توجه به سابقه و تجربه بیشتر خود، مبالغ بیشتری را بابت حق الوکاله دریافت می‌کنند. اما برخی وکلا نیز ممکن است به دلیل تازه کار بودن یا سابقه کمتر، هزینه کمتری را از موکل دریافت کنند.

معمولاً برای اطلاع از نرخ دقیق حق الوکاله وکیل، بهتر است با بهترین وکیل حقوقی در میرداماد مشاوره و مذاکره کنید. در جلسه مشاوره، وکیل با بررسی جزئیات پرونده و بررسی موارد مهم مربوط به آن، میزان حق الوکاله خود را به شما اعلام خواهد کرد. در نهایت، شما و وکیل می‌توانید با یک توافق در مورد هزینه کلی، به یک مبلغ ثابت برسید.

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در میرداماد

کلام آخر

بهترین وکیل حقوقی در میرداماد افرادی هستند که با تجربه و دانش کافی در زمینه قانون و حل اختلافات مسلح شده‌اند و می‌توانند به عنوان نماینده و مشاور حقوقی طرفین در دادگاه‌ها حضور یابند. آنها با داشتن تخصص لازم، به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول قانونی، به حل اختلافات میان افراد کمک می‌کنند. از اینکه ما را تا آخرین سطر این مقاله همراهی کردید ممنونیم می توانید نظرات و انتقاداتتان را برای ما در سایت قرار دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ کارشناس مترجمی زبان ۷ سال سابقه تولید محتوا تحت وب دارم سعی میکنم مطالب مفیدی برای شما جمع آوری کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا