حقوقیوکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس 🥇【آپدیت جدید】⚖️

وکلای حقوقی فعالیت خود را در زمینه پرونده‌ها و مسائل حقوقی انجام می‌دهند و نقش بسیار مهمی در حفظ عدالت و حقوق افراد در جامعه دارند. آن‌ها با استفاده از تخصص و دانش خود در حوزه‌های مختلف حقوقی، افراد را در مسائل پیش آمده راهنمایی کرده و از آنها دفاع می‌کنند. تخصص و تجربه وکلای حقوقی در تفسیر قوانین، حل اختلافات و حمایت از موکلین بسیار اهمیت دارد. بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس با توجه به تجربه و تخصص خود، قادر به تحلیل و بررسی موارد حقوقی مختلف هستند و می‌توانند در برابر موارد پیچیده و پیچیده تر نیز به موکلین خود کمک کنند. آن‌ها به عنوان مشاوران حقوقی در ماجراها و پرونده‌های قضایی نقش مهمی ایفا می‌کنند و با تجربه و تخصص خود در حوزه قوانین، از حقوق و مصالح موکلین خود دفاع می‌کنند. در ادامه مقاله همراه ما باشید می خواهیم به معرفی برخی از وکلای حقوقی در شهر بندرعباس بپردازیم.

معرفی وکیل حقوقی در بندرعباس

معرفی وکیل حقوقی در بندرعباس

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس به کسی گفته می‌شود که به صورت تخصصی در زمینه پرونده‌ها و مسائل حقوقی فعالیت می‌کند. این نوع وکیل می‌تواند در مسائل حقوقی نماینده شخص حقیقی یا حقوقی باشد و در مراجع قضایی یا غیر قضایی فعالیت کرده و مسائل حقوقی آنها را پیگیری کند. وکیل حقوقی دارای تخصص و دانش لازم در قوانین و مقررات حقوقی است و می‌تواند در تمامی زمینه‌های حقوقی، از جمله حقوق مدنی، حقوق تجارت، حقوق کیفری و سایر حوزه‌های حقوقی فعالیت کند.

وکیل حقوقی می‌تواند در راستای مراجعین خود در مسائل حقوقی فعالیت کند. آنها می‌توانند به مراجعین خود در تهیه و تدوین اسناد قانونی، نمایندگی در دادگاه‌ها، مشاوره حقوقی و رسیدگی به اختلافات حقوقی کمک کنند. وکیل حقوقی دارای مسئولیت نمایندگی در دادگاه‌ها و دیگر مراجع قضایی است و با داشتن تجربه و تخصص حقوقی، به حفظ حقوق و منافع مراجعین خود می‌پردازند.

وکیل حقوقی می‌تواند به عنوان مشاوران حقوقی نیز فعالیت کنند. آنها می‌توانند به شخص حقیقی یا حقوقی در تهیه قراردادها، ارائه مشاوره در مسائل حقوقی، تحقیق و بررسی قوانین و مقررات حقوقی و راهنمایی در امور حقوقی کمک کنند. وکلای حقوقی با داشتن تخصص و تجربه لازم، به مراجعین خود در حفظ حقوق و منافعشان کمک می‌کنند و نقش مهمی در حفظ عدالت و رعایت حقوق شهروندان ایفا می‌کنند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس سال1403!

زهرا دبیری

زهرا دبیری وکیل حقوقی در بندر عباس

خانم زهرا دبیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بیش از 17 سال در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و دارای 13 سال سابقه وکالت در شهرستان شیراز و 4 سال در شهرستان بندرعباس می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • دارای 17 سال سابقه کاری تخصصی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده
 • متخصص در امور حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، سرقت و …

اطلاعات تماس با وکیل زهرا دبیری:

شماره تماس: 09177119627

آدرس دفتر: بلوار امام خمینی ، روبروی بیمارستان کودکان، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 1


مجتبی خواجوی

مجتبی خواجوی بهترین وکیل حقوقی بندر عباس

جناب آقای مجتبی خواجویی، وکـیل پـایـه یـک دادگسـتری بـندرعـباس، بـا نـزدیـک بـه دو دهـه فـعالـیت حـرفـه ای وکـــالـــت، تـــدریـــس در دانـــشگاه و انـــجام داوری هـــای تـــجاری و مـــدنـــی و در حـــال حـــاضـــر بهـــتریـــن وکیل و مشاور حقوقی استان هرمزگان میباشد. آقـای دکـتر خـواجـویـی در دو دهـه فـعالـیت حـقوقـی خـود تـوانسـته اسـت بـا پشـتکار زیـاد در رسـیدگـی بـــه پـــرونـــدههـــای مـــوکـــلین، بـــرخـــورد و رفـــتار حـــرفـــه ای و مـــناســـب بـــا قـــضات، کـــارمـــندان دادگســـتری و طـرفـین دعـوا و بـا بـکارگـیری فـن بـیان عـالـی و نـفوذ کـلام، بـه عـنوان یـک مـذاکـره کـننده حـرفـه ای یـکی از برترین وکلای بندرعباس و استان هرمزگان شناخته شود.

دکـتر خـواجـویـی مـعتقد اسـت هـرگـاه بـا یـک مـوضـوع حـقوقـی روبـرو هسـتید، بـرای کـاهـش هـزیـنه هـای ریــالــی و کــوتــاه کــردن زمــان حــل اخــتلاف، بهــتر اســت تــا حــد امــکان مــسالــه بــا مــذاکــرات خــارج از دادگاه موضوع را فیصله دهید و انتخاب راهروهای دادگستری باید آخرین گزینه شما باشد. بـه اعـتقاد ایـشان، حـل مـسالـه حـقوقـی خـارج از دادگـاه مـی توانـد بـه کـاهـش تـنش مـوکـل، حـفظ روابـط دوسـتانـه طـرفـین پـرونـده و دسـتیابـی بـه یـک راه حـل مـنصفانـه، کـمک بـسیاری کـند.

 حوزه فعالیت دکتر مجتبی خواجویی:

 • پروندههای کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و غیره)
 • پروندههای حقوقی: (قراردادها، چک، سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره
 • پروندههای ملکی و ثبتی: (اخذ سند رسمی از طریق اداره ثبت، اراضی موات)، کمیسیون ماده ۱۲(اراضی ملی)، کمیسیون ماده ۵۶ ( الزام به تنظیم سندرسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل، اجاره بها و غیره
 • پروندههای خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره

گزیده ای از سوابق آقای دکتر مجتبی خواجویی گسمونی:

 • ۱۸ سال وکالت دادگستری
 • تدریس در دانشگاه های حقوق
 • دارای پروانه میانجی گری رسمی
 • داوری دعاوی تجاری و غیرتجاری
 • مشاور حقوقی شرکتهای تجاری در زمینه حمل و نقل دریایی، زمینی، پیمانکاری و غیره
 • کارشناس ارشد امور قراردادها در سازمان منطقه آزاد قشم
 • رییس هیات مدیره موسسه حقوقی “گروه وکلای جهان اندیشه دال”

شماره تماس: 0917160041909133473727
شماره دفتر: 07633620805

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه ۱۳/۱، ساختمان تورینو، بالای قنادی شب شیرینی
آدرس اینستاگرام: khajuee_lawyer@
آدرس وب سایت: khajueelawyer.com


سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل وکیل حقوقی بندر عباس

آقای سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.

برخی از تخصص آقای سامان احمدی در زمینه های:

 • دعاوی حقوقی: (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )
 • دعاوی کیفری: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی (همراه با تیم متخصص گمرکی)

اطلاعات تماس با وکیل سامان احمدی:

شماره تماس: 0917956535109375359373
آدرس دفتر:
بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، روبه روی خیابان شلمچه، کنار بستنی شاداب


آقای بهروز اصبحی

بهروز اصبحی وکیل بندرعباس

با فعالیت در شهرستان بندرعباس، بهروز اصبحی توانسته است ارتباط نزدیکی با جامعه و مردم محلی برقرار کند و نقش موثری در حل و فصل دعاوی حقوقی در این منطقه ایفا نماید. ایشان با پیگیری دقیق و شفاف در پرونده‌های حقوقی، اعتماد مراجعین خود را جلب کرده و به عنوان یک وکیل معتبر و موثر در حوزه حقوق شناخته می‌شود. بهروز اصبحی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری است که نشان از تعهد و تخصص ایشان در زمینه حقوق دارد و به این ویژگی‌ها می‌تواند به بهترین نحو مشکلات حقوقی مراجعین خود را حل و فصل نماید.

سابقه وکالت در زمینه های:

 • دعاوی حقوقی شامل: دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال
 • دعاوی کیفری شامل: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری

آدرس: بندرعباس، گلشهر، خیابان وسیعی نژاد، خیابان فردوسی، خیابان خرداد

تماس: 09172021948

هادی میرزایی

هادی میرزایی وکیل بندرعباس

ایشان با ارائه خدمات مشاوره و وکالت در دعاوی حقوقی و تجاری، پرونده‌های کیفری و به ویژه در امور ملکی، از تجربه و دانش گسترده‌ای که دارند بهره‌مند است. همکاری آقای هادی میرزایی در پرونده‌های قضایی خاص و متنوع، نشان از توانایی ایشان در ارائه خدمات حقوقی با کیفیت و موفقیت‌آمیز به مراجعین خود دارد.

خدمات ایشان شامل:

 • دعاوی حقوقی: وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، اثبات بیع و قراردادها ، اثبات مالکیت ،ابطال رای داور ، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری
 • دعاوی کیفری: وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، خیانت در امانت ، فروش مال غیر و..

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، نبش کوچه بینش 7 ساختمان پزشک طبقه چهارم واحد 408 دفتر وکالت هادی میرزایی

تماس: 07632210581

حامد احمدی

حامد احمدی وکیل بندرعباس

تخصص و مهارت بالا در امور وکالتی، به همراه انعطاف پذیری و تعهد به اصول اخلاقی حرفه، این وکیل را در رده‌ی بهترین وکلا در بندرعباس قرار داده است. حامد احمدی با ارائه بهترین خدمات حقوقی، به موکلینش اعتماد و احترام جلب کرده و به عنوان یک حقوقدان معتبر در این منطقه محبوبیت دارد. با اخلاق بسیار خوب و صداقت در کار، حامد احمدی از اصول اخلاقی بالا و تعهد به ارائه بهترین خدمات حقوقی به مراجعینش برخوردار است.

حوزه فعالیت وکیل احمدی شامل:

 • پرونده‌های حقوقی من الجمله: شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال و …
 • پرونده‌های کیفری با موضوعات: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری.
 • پرونده های ادارات دولتی، اداره کار، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی

آدرس: بندرعباس، چهارراه داماهی، دفتر وکالت احمدی

تماس:  09214273451

سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد وکیل بندرعباس

خدمات حقوقی خانم ملکی نژاد به پیگیری دقیق پرونده‌ها، راهنمایی اصولی موکلان، پاسخگویی فوری به نیازها و ارتباط فعّال با موکلان می‌پردازد. جدیت در انجام وظایف حقوقی، پیگیری مداوم پرونده‌ها و ارائه خدمات با کیفیت، این وکیل را در خدمت بهترین اصول و معیارهای وکالت قرار داده و از طریق این رویکردها، به حل و فصل مسائل حقوقی موکلانش می‌پردازد.

برخی از تخصص ایشان:

 • سالها سابقه کار در دعوی حقوقی: چک، قراردادی، پیش فروش ساختمان و سرقفلی، مطالبه وجه، هبه و رجوع هبه، الزام به سند، تخلیه، توقیف اموال و اجراییات، ملکی، غیره ….
 • دعوی کیفری : جعل و کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، سرقت، قاچاق، غیره….
 • دعوی خانواده : طلاق، طلاق توافقی، تمکین، منع اشتغال، مهریه، نفقه

آدرس: بندرعباس: میدان۱۲ فروردین، کانون وکلای دادگستری هرمزگان

تماس: 09308729929

عادل روانبخش

عادل روانبخش وکیل بندرعباس

عضویت در کانون وکلای دادگستری در تهران و هرمزگان، نشان از تعهد و تخصص این وکیل در ارائه خدمات حقوقی با کیفیت دارد. ایشان با داشتن سابقه بلند در کار حقوقی، توانسته است به عنوان یکی از وکلای برجسته در منطقه شناخته شود و با تدریس و انتقال دانش حقوقی، به تربیت نیروهای حقوقی کمک کند.

برخی از تخصص آقای عادل روانبخش:

 • دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی کیفری  :مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …
 • دعاوی ملکی : خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • امور قراردادها : مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه دانشگاه و دامایی، سمت چپ، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه پنجم، واحد ٢١

تماس: 09177615901

انواع وکالت در بندرعباس

در بندرعباس، شهری که در استان هرمزگان واقع شده است، انواع وکالت‌های مختلفی وجود دارد. یکی از انواع وکالت‌های متداول در بندرعباس، وکالت ملکی است. وکلای ملکی در این شهر می‌توانند در خرید و فروش املاک، اجاره ملک، تنظیم و تدوین اسناد قانونی مربوط به املاک و مشاوره حقوقی در این زمینه فعالیت کنند.

وکیل تجاری نیز یکی از انواع بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس است. وکلای تجاری می‌توانند به افراد و شرکت‌ها در امور قراردادها، مشاوره حقوقی تجاری، حل و فصل منازعات تجاری و راهنمایی در مسائل حقوقی مرتبط با تجارت کمک کنند. این نوع وکیلان تجاری با داشتن دانش و تجربه لازم در زمینه حقوق تجارت، می‌توانند به شرکت‌ها و تاجران در حفظ حقوق و منافعشان کمک کنند.

علاوه بر این، وکالت کیفری نیز در بندرعباس انجام می‌شود. وکلای کیفری می‌توانند به افرادی که متهم به جرمی هستند یا به عنوان قربانیان در پرونده‌های کیفری نمایندگی کنند. آنها می‌توانند در دادگاه‌ها به نمایندگی از موکلان خود حاضر شوند، مشاوره حقوقی در زمینه قوانین کیفری ارائه دهند و در راهنمایی در مسائل حقوقی مرتبط با جرم‌ها فعالیت کنند. وکلای کیفری در بندرعباس با داشتن تجربه و تخصص لازم، به اجرای عدالت در پرونده‌های کیفری کمک می‌کنند.

انواع وکالت در بندرعباس

تحقیق و مطالعه موضوع توسط وکیل حقوقی

تحقیق و مطالعه موضوع توسط بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس از اهمیت بسیاری برخوردار است. قبل از هرگونه نمایندگی و دفاع در پرونده‌های حقوقی، وکلای حقوقی باید موضوع را به دقت بررسی کنند و اطلاعات کاملی در مورد قوانین، مقررات و مراجع قضایی مرتبط با آن داشته باشند. این تحقیق و مطالعه به وکلا کمک می‌کند تا بهترین استراتژی‌ها و راهکارهای حقوقی را برای موکلان خود ارائه دهند.

تحقیق و مطالعه موضوع توسط وکیل حقوقی شامل تحلیل قوانین و مقررات مرتبط با حوزه مورد نظر است. وکلا با بررسی دقیق و تحلیل عمیق قوانین مربوط به پرونده‌های حقوقی، به صورت دقیقتری می‌توانند به مراجعین خود راهنمایی کنند و در صورت نیاز، استدلال‌های قانونی مؤثری را در دادگاه‌ها ارائه دهند. تحقیق و مطالعه دقیق به وکلا امکان می‌دهد تا با توجه به تغییرات قوانین و تحولات حقوقی، به روز باشند و به بهترین شکل ممکن به موکلان خود کمک کنند.

در نهایت، تحقیق و مطالعه موضوع توسط وکیل حقوقی شامل مطالعه پیشینه قضایی مشابه و مراجع قضایی قبلی می‌شود. وکلا می‌توانند با مطالعه موارد مشابه و تجربه‌های قبلی خود، بهترین راهکارها را برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی مراجعینشان پیدا کنند.

تحقیق و مطالعه موضوع توسط وکیل حقوقی

 کلام آخر

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس نه تنها یک حامی حقوقی است، بلکه نمادی از عدالت و رفع نیازهای حقوقی افراد است. با دانش و تخصص حقوقی خود، وکلای حقوقی به مراجعین خود در تمامی زمینه‌های حقوقی راهنمایی می‌کنند و آنها را در حفظ حقوق و منافعشان یاری می‌کنند. آنها در دادگاه‌ها، در تهیه قراردادها، در رسیدگی به اختلافات و در سایر مراجع قضایی فعالیت می‌کنند تا به رسیدگی به پرونده‌ها و موارد حقوقی بپردازند. وکلای حقوقی با صداقت، اعتماد، و شفافیت در روابط با مراجعینشان، همراهی لازم را در مسیر رسیدن به عدالت و حل مسائل حقوقی ارائه می‌دهند. آنها با تجربه و تخصص حقوقی‌شان، به شخص حقیقی و حقوقی در هر مرحله از راهنمایی، مشاوره و نمایندگی در حوزه حقوقی کمک می‌کنند و به حفظ حقوق و منافع آنها می‌پردازند. تشکر از همراهی شما تا پایان این مقاله می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ کارشناس مترجمی زبان ۷ سال سابقه تولید محتوا تحت وب دارم سعی میکنم مطالب مفیدی برای شما جمع آوری کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا