وکیلوکیل ملکی

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران【آپدیت جدید】⚖️

امروزه، با افزایش استفاده از قراردادهای مشارکت در ساخت، نیاز به مشاوره حقوقی قبل از انجام هر گونه توافقات در این زمینه احساس می‌شود. وجود بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران با تجربه در قراردادهای مشارکت در ساخت، می‌تواند به مالکان و سازندگان کمک کند. این وکلا با تسلط به قوانین مربوطه و تجربه در پیشگیری از مشکلات حقوقی ممکنه در طول اجرای پروژه، اطمینان می‌دهند که تمامی طرفین به درستی و به شکل قانونی با هم همکاری می‌کنند و به نتیجه موثری دست می‌یابند. در ادامه همراه ما باشید می خواهیم شما را با وکلای مشارکت در ساخت در تهران آشنا کنیم.

وظایف بهترین وکیل مشارکت در ساخت

وظایف بهترین وکیل مشارکت در ساخت

قبل از شروع هرگونه مشارکت در ساخت، مالک یا پیمانکار می‌توانند به بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران مراجعه کنند تا تمامی جنبه‌های حقوقی و قانونی مرتبط با این مشارکت را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند. وکیل متخصص در قراردادهای مشارکت در ساخت، مسئول است که یک قرارداد جامع و همه‌جانبه را بین طرفین تنظیم کند که شامل تمامی تعهدات باشد.

در صورتی که یکی از طرفین به تعهدات خود عمل نکند یا وظایف خود را به موقع انجام ندهد، این می‌تواند منجر به بروز دعاوی حقوقی شود. در این شرایط، وکیل مشارکت مسئول است که مشترکاً از حقوق و علایق مشتری خود دفاع کند و در دادگاه حضور یابد. او مسئولیت تهیه و تدوین دادخواست‌ها، شکوائیه‌ها و دفاعیات را دارد و باید به شکل حرفه‌ای و با استناد به قوانین مربوطه به موضوع بپردازد. وکیل مشارکت، با داشتن تجربه و تخصص در حقوق ملکی و قراردادهای ساخت، می‌تواند به عنوان مشاور اصلی مالک یا پیمانکار عمل کند.

از دیگر وظایف بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران:

 • مدیریت اختلافات و پیگیری
 • برگزاری جلسات میان مشارکت کنندگان
 • آگاهی از منافع مشارکت‌کنندگان
 • بررسی قراردادها
 • توافقات بسته شده

❗ویژگی های مهم و کلیدی که در هنگام انتخاب بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران باید به آن توجه داشته باشید ❗

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری ⚖️
⚖️ مهارت و تخصصکیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی 👨🏻‍⚖️
:books:📚 تحصیلات و مدارکوکلای تحصیل کرده دارای مدارک عالی حقوقی 📒
:memo:📃 ارائه خدمات مشاورهمشاوره حقوقی برای ارتباط بهتر ☎️
:white_check_mark:✅ موفقیت پرونده‌هابیش از 90% موفقیت در پرونده ها ✔️
:date:📈 تجربه کاریتجربه بالا در وکالت پرونده ها 📊
:busts_in_silhouette:👥ارتباط با موکلارتباط موثر و پیگیری مستمر و دقیق پرونده‌ها 🔍
:star2:⭐ شهرت و اعتباروکلای بنام و با اعتبار در وکالت ⚡️

لیست 10 تا از بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران را بشناسید!

زینب رضایی

زینب رضایی بهترین وکیل مشارکت در ساخت


خانم زینب رضایی سلطان آبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، مدیر مسئول گروه حقوقی وکلای دادمهر با بیش از ۱۳ سال سابقه مستمر در امر وکالت بعنوان وکیل برتر متخصص در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، شهرداری و … با اخذ آراء موفق می باشند.

مدارکی که موفق به اخذ آنها شده اند:

 • دارای سه مدرک بین المللی در زمینه اصول و فنون مذاکرات و دیپلماسی در قراردادهای بین المللی
 • مدرک رسمی و بین المللی حقوق کار ( روابط بین کارگر و کارفرما)
 • وکیل موسسات مالی و بانک‌ها ، وکیل و مشاور حقوقی شهرداری ، وکیل و مشاور حقوقی بیش از ده ها شرکت خصوصی

برخی خدمات:

 • دعاوی حقوقی: ملکی، خلع ید، اجرت المثل، مطالبه خسارت، تنظیم انواع قراردادها، تنظیم دادخواست و لایحه )-الزام به ایفای تعهد -الزام به تنظیم سند – الزام به تحویل ملک -مطالبه وجه چک ، سفته ، رسید – سرقفلی ، حق کسب و پیشه ، تخلیه املاک تجاری – دستور تخلیه – مطالبه اجور معوقه-فسخ قراردادها-ابطال قرارداد- انحصار وراثت – فروش مال مشاع و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، رابطه نامشروع ، جعل و استفاده از سند مجعول، دعاوی دادگاه انقلاب و مواد مخدر و …
 • دعاوی خانواده : انواع طلاق یک طرفه ( به درخواست زوج و زوجه ) – طلاق توافقی- مهریه ( توقیف اموال ) – نفقه – حضانت طفل – استرداد جهیزیه – اثبات نسب – تقسیم ترکه و …
 • اعاده دادرسی در امور حقوقی و کیفری
 • دعاوی دیوان عالی کشور
 • دعاوی دیوان عدالت اداری
 • تنظیم انواع قراردادها
 • تنظیم دادخواست ، شکوائیه ، لایحه
 • امکان پاسخگویی بصورت تلفنی و حضوری
  ارائه گزارش کار مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب
  استفاده از دستاوردهای نوین حقوقی
 • پیگیری مستمر تا حصول نتیجه نهایی
 • ارائه کلیه خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت در انواع پرونده ها

اطلاعات تماس با وکیل زینب رضایی سلطان آبادی:

آدرس سایت: vakilzeinabrezaee.com
آدرس پیج اینستاگرام: Vakil_zeinabrezaee
شماره تماس وکیل: ۰۹۱۲۵۶۳۰۵۰۷
شماره تماس جهت رزرو وقت قبلی و مشاوره حقوقی: ۰۹۱۹۹۳۷۴۶۳۴ – ۰۹۱۹۹۳۷۴۶۳۵
نشانی دفتر: خیابان آزادی، خیابان جیحون، پایین تر از دادسرای ناحیه ۱۰، نبش کوچه آشنایی، پلاک یک

دکتر روح اله کریمی

روح اله کریمی وکیل مشارکت در ساخت در تهران

دکتر روح اله کریمی، با دارا بودن دکترای تخصصی حقوق خصوصی و عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز، یکی از وکلای برجسته و معتبر در تهران محسوب می‌شوند. ایشان علاوه بر تدریس در دانشگاه، در زمینه‌های مختلف حقوقی از جمله حق کسب و پیشه و خدمات شرکت‌های تجاری، تجربه و تخصص بالایی دارند. دکتر کریمی به عنوان یکی از بهترین وکلای مشارکت در ساخت در تهران، با ارائه خدمات حقوقی جامع و موثر تلاش می‌کند. دکتر روح اله کریمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران، با سابقه‌ای برجسته در زمینه دعاوی مختلف است.

آدرس: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17

حمیدرضا کاکاوند

حمیدرضا کاکاوند وکیل مشارکت در ساخت در تهران

حمید رضا کاکاوند با بیش از 18 سال تجربه در عرصه وکالت، یکی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی معتبر در تهران هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی بوده و به مدت 10 سال به انجام امور تخصصی وکالت برای بانک صادرات و کلیه امور بانکی پرداخته‌اند. دکتر کاکاوند با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود، توانسته‌اند در زمینه‌های مختلف حقوقی نظیر دعاوی ثبتی، تجاری، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبت اسناد، بیمه‌های کارگر و کارفرما، خدمات درمانی و تامین اجتماعی به موکلین خود ارائه دهند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحدهای 7 و 8

ننا فرد

ننا فرد وکیل مشارکت در ساخت در تهران

ننا فرد، وکیل پایه یک دادگستری در تهران، با داشتن پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 12451 و مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، به عنوان یکی از وکلای برجسته در حوزه‌های مختلف حقوقی شناخته می‌شوند. ایشان با سابقه 15 ساله در وکالت و داشتن گواهی اصول قراردادنویسی، توانایی تنظیم قراردادها، مشارکت در ساخت و ارائه مشاوره است. ایشان یکی از بهترین وکلای تهران و دارای سوابق کاری بسیاری در دعاوی حقوقی می باشد.

آدرس: تهران، سهروردی، عشقیار، کوچه 12، پلاک 82

مسعود لشینی

مسعود لشینی وکیل مشارکت در ساخت در تهران

مسعود لشینی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با شماره پروانه 16812، به مدت 15 سال در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت دارند. ایشان علاوه بر داشتن 12 سال سابقه تخصصی در وکالت، به عنوان مشاور حقوقی دفتر مرکزی اتحادیه مشاوران املاک شهرستان شهریار و شرکت ماشین سازان کیمیا صدر مشغول به کار بوده‌اند. همچنین، مسعود لشینی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت دشت مرغاب نقش بسزایی در ارائه مشاوره‌های حقوقی ایفا کرده‌اند.

آدرس: تهران، ضلع جنوب شرقی میدان رسالت، ابتدای کوچه بابالو، پلاک 180، طبقه اول، واحد 3

مرتضی دستوری

مرتضی دستوری وکیل مشارکت در ساخت در تهران

مرتضی دستوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران، با تمرکز بر امورات بازار سرمایه و حل اختلافات سهام در بازار سرمایه، توانسته است تخصص بسیاری در این زمینه کسب کند و رزومه‌ای درخشان برای خود بسازد. از حوزه‌های تخصصی ایشان می‌توان به انعقاد قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و وکالت در زمینه بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار، مشارکت در ساخت اشاره کرد.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ایستگاه مهران،ساختمان آرمیتا، پلاک 77، طبقه اول

انواع مختلف قراردادهای مشارکت در ساخت در تهران

در مشارکت عادی در ساخت و ساز، که یکی از رایج‌ترین اشکال مشارکت است، سهم هر طرف در قرارداد بر اساس میزان سرمایه و آورده‌ای که هر کدام از طرفین در پروژه می‌آورند، تعیین می‌شود. به این ترتیب، هر فرد مالک درصدی از کل سهام پروژه خواهد بود که به اندازه سرمایه یا ملکی که به پروژه وارد می‌کند. این درصد توسط طرفین بر اساس قیمت مصالح و ارزش زمین تعیین می‌شود.

در صورتی که مالک یا سازنده قصد دارند که مالکیت یا بخشی از ملک خود را که غیر از ملک مشارکتی است، با بخشی از ملک مشارکتی تعویض کنند، این وضعیت به عنوان “مشارکت تعویضی” شناخته می‌شود. در این نوع مشارکت، طرفین در قرارداد مشارکت تعویضی توافق می‌کنند.

مشارکت تکمیلی در حوزه‌ی ساخت و ساز به فرایندی اشاره دارد که در آن پیمانکار اصلی به هر دلیلی نتوانسته پروژه را به پایان برساند و بخشی از کار به یک پیمانکار دیگر واگذار می‌شود. این فرآیند برای اطمینان از اتمام موفقیت‌آمیز پروژه و رعایت شرایط و موازین فنی، مالی و زمانی توافق میان طرفین صورت می‌گیرد.

در این نوع مشارکت، که سازنده ابتدا بخشی از ملک را از مالکان خریداری می‌کند. سپس، با مالکان دیگری که ملک خود را نفروخته‌اند، به شکل مشارکتی و با تعیین سهم‌های مختلف، به منظور انجام پروژه‌ی ساخت و ساز توافق می‌کند. این نوع مشارکت معمولاً بر اساس توافقات قبلی و در ساختارهای حقوقی مشخصی صورت می‌پذیرد که شامل جزئیات مالی، مسئولیت‌ها، حقوق و تعهدات طرفین می‌شود. این روش به سازنده اجازه می‌دهد که از منابع مالی مالکان برای ادامه‌دهی پروژه بهره‌مند شود. برای هر یک از این مشارکت ها قبل هر کاری با بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران صحبت کنید.

انواع مختلف قراردادهای مشارکت در ساخت

چه عواملی در نوشتن مشارکت در ساخت مهم است؟

صحت اسناد و مطابقت آن‌ها با مشخصات مالک یکی از مسائل حیاتی در قراردادهای مشارکت در ساخت است. برای اینکه قرارداد مشارکت معتبر باشد، اسناد موجود باید با مشخصات و اطلاعات مالک واقعی مطابقت داشته باشند. به عبارت دیگر، فردی که به عنوان مالک به قرارداد مشارکت می‌پیوندد، باید به طور قانونی و قطعی مالک ملک باشد، نه اینکه صرفاً به عنوان نماینده یا واسطه در اختیار مالکیت قرار گیرد.

جهت اطمینان از اعتبار و اثربخشی قراردادهای مشارکت در ساخت، ضروری است که این قراردادها در مراکز رسمی و در کنار افراد معتبر و شناخته شده منعقد شوند. انتخاب محل مناسب برای ثبت قرارداد می‌تواند به جلوگیری از بروز اختلافات و حفظ حقوق طرفین کمک شایانی نماید. دفاتر اسناد رسمی و دفاتر مشاوران املاک به‌عنوان مراکزی که با قوانین و مقررات مربوطه آشنایی دارند. همچنین، حضور بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران در این فرآیند می‌تواند به اطمینان بیشتر از صحت و کارایی قرارداد کمک کند.

برآورد سهم طرفین و تقسیم نرخ سود و زیان در یک پروژه ساختمانی یک مورد حیاتی است که نیازمند دقت و شفافیت است. در این برآورد، نرخ سود و زیان مشترکی باید بین طرفین توافق شود تا منحصراً بر اساس شرایط و توافقات قرارداد تعیین گردد. همچنین، توجه به عواملی مانند سرمایه‌گذاری هر طرف، مشارکت در فرآیند ساخت، استفاده از منابع، ریسک‌های مرتبط و نقش هر طرف در پروژه ضروری است.

چه عواملی در نوشتن مشارکت در ساخت مهم است؟

کلام آخر

در صورت بروز مشکلات و اختلافات در زمینه مشارکت در ساخت، مراجعه به بهترین وکیل مشارکت در ساخت در تهران بسیار حیاتی است. زیرا وکیل مشارکت در ساخت با تخصص و تجربه خود برای حل و فصل اختلافات و رسیدگی به مشکلات مرتبط با مشارکت در ساخت، نقش حیاتی و قابل اعتمادی دارد. نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید از همراهی شما تا پایان مقاله ممنونیم.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ هستم، کارشناس مترجمی زبان با ۷ سال تجربه در تولید محتوای یونیک. هدفم اینه که مطالب مفید و ارزشمندی رو برای شما فراهم کنم. خیلی خوشحال میشم اگه نظرتون رو درباره مقاله‌ای که خوندید، کامنت کنید. ممنونم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 2 =

دکمه بازگشت به بالا